Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Może już jutro będę na chodzie-dzisiaj dziecko mnie pilnuje,żebym z łóżka nie wyłaziła, herbatki robi,kanapki...futra leżą ze mną i też pilnują,żebym sie nie odkrywała-no i jak tu nie wyzdrowieć szybciutko?:lol:
  2. Frodo dzisiaj jakby grzeczniejszy-od rana jeszcze niczego nie zmajstrował. Nie pojechałam do przychodni-ale obiecuję,że jak tylko gorączka mi spadnie na tyle,że będę normalnie na oczy widzieć i nie potrzebować ściany do przenieszczania się. Na szczęście mam mądrego syna-dzisiaj to on zajmuje się futrami-karmi,wyprowadza,tuli, bawi się z nimi i pilnuje,żeby nie łobuzowały
  3. Dziękujemy wszystkim za pomoc:buzi:
  4. [quote name='paula_t']Noc w schronisku trudno nazwać dobrą, ale spokojnej Liderku:calus:[/QUOTE] Tak -spokojnej-a już nie długo trafisz w nowe fajne miejsce,poznasz co to dom:thumbs::bigcool:
  5. [quote name='Isadora7']A ja uważam że Frodo postarał się żeby Trotyś się znalazł[/QUOTE] I Rambo,Ruda,Ganga,Sopel,Dumcia,Gucio,Rulon-i wiele jeszcze innych jamników wysłało mu wiadomośc- "wracaj,już jest dla ciebie nowy,bezpieczny dom":roll:
  6. [quote name='ewu']A Ty byś się Ciocia nie zmęczyła , tyle miał zajęć:):)[/QUOTE] Taaa...i jeszcze ciągle zaglądał mi przez ramię-sprawdzał,czy kolega się znalazł cały i zdrowy:evil_lol:
  7. [quote name='Hope2'][COLOR=#000000]CZY JEST TU MOŻE KTOŚ Z GDAŃSKA? DZISIAJ UCIEK TAM CZARNY JAMNIK BEZ OCZKA! BŁAGAMY O POMOC ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20248133#post20248133[/URL][/COLOR][/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]Trotylek się znalazł-SAM! Wrócił pod blok,w którym mieszkają jego opiekunowie:multi:[/COLOR][/SIZE]
  8. U Froda picie-i siusianie związane jest najprawdopodobniej z lekami i karmą-wet mówiła,że mały musi dużo pić... A dzisiaj...ech...szkoda gadać-włączył mu się Jamnik-Demolka! Lutowałam ładowarkę,przyklejałam listwy podłogowe, śmieci poroznosił po całym domu...pół buta zeżarł...gryzie Hadesa,młodemu zeszyt przemielił...głowe z obroży wyciągnął na spacerze-ale na szczęście kotów nie było,nie próbował ucieczki... A teraz śpi-maleńkie niewiniątko:diabloti:
  9. [quote name='Hope2'][SIZE=4][B]CZY JEST TU MOŻE KTOŚ Z GDAŃSKA? DZISIAJ UCIEK TAM CZARNY JAMNIK BEZ OCZKA! BŁAGAMY O POMOC ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20248445#post20248445[/URL][/B][/SIZE][/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Trotylek się znalazł-SAM! [/COLOR][COLOR=#000000]wrócił pod blok,w którym mieszkaja jego opiekunowie:multi:[/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Isadora7'] Jaki mądry chłopak:lol:
  11. [quote name='JamniczaRodzina.']Wieści z FB Trotylek się odnalazł.[/QUOTE] SUPER!!!! :multi:
  12. [quote name='waldi481']Ja także nie..A czy adresówka była?Chip? E/W/R[/QUOTE] nic nie było...nawet obroży brak...
  13. [SIZE=4][B]CZY JEST TU MOŻE KTOŚ Z GDAŃSKA? DZISIAJ UCIEK TAM CZARNY JAMNIK BEZ OCZKA! BŁAGAMY O POMOC ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20248445#post20248445[/URL][/B][/SIZE]
  14. [COLOR=#000000]CZY JEST TU MOŻE KTOŚ Z GDAŃSKA? DZISIAJ UCIEK TAM CZARNY JAMNIK BEZ OCZKA! BŁAGAMY O POMOC ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20248133#post20248133[/URL][/COLOR]
  15. Czy wrzucić apel o szukanie trotylka na jego wydarzenie na fb?
  16. No ja Cię proszę-jak to nie miał obroży? na każdej fotce obrożę ma-a chyba nie wyszedł z bloku sam
  17. Niech go szukają-wiedzą,które miejsca zna...niech wołają,ludzi pytają,taksówkarzy...nie mógł uciec daleko
  18. [quote name='Isadora7']Dostałam telefon że Trotyl uciekł. Powiem tak [SIZE=5][B] [SIZE=4]NIE WIDZę INNEJ MOŻLIWOŚCI TYLKO TAKĄ ZE SIę ZNAJDZIE CAŁY I ZDROWY[/SIZE][/B][/SIZE] dlaczego? odpowiedź zawarta w ustawie [URL]http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19971110724[/URL] .[/QUOTE] Jak to uciekł???? ja...mi...słów brak
  19. PRZEPRASZAM ZA SPAM,ALE... [B][SIZE=4]KOCHANI!!! PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNIKA TROTYLKA![/SIZE][/B][SIZE=4] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20245313#post20245313[/URL][/B][/SIZE]
  20. [B][SIZE=4]KOCHANI!!! PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNIKA TROTYLKA!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20245313#post20245313[/URL][/SIZE][/B]
  21. PRZEPRASZAM ZA SPAM,ALE... [SIZE=4][COLOR=#ff0000]PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNICZKA TROTYLKA [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY[/URL]-♡♡♡[/COLOR][/SIZE]
  22. [SIZE=4][COLOR=#ff0000]KOCHANI! POTRZEBNY NA CITO TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA TROTYLKA! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY[/URL]-♡♡♡[/COLOR][/SIZE]
  23. Na fb nowe wieści o pudelku+nowa fotka (cuuudna)
  24. znikam na pół godzinki-dużym trzeba przewietrzyć zadki-długie smycze,bo na bieganie samopas troche ciemnawo-a jeszcze jakaś sarna albo zając za drzewem się przyczaji i osiołki pobiegną przed siebie...i trzeba będzie ich szukać pod lasem:angryy:
  25. [quote name='Energy']E to, że napisane, że dostał całe opakowanie atybiotyku to nic w porównaniu z resztą... Tym się nie przejmuj, antybiotyk to już powinien być odstawiony pomimo, że dostałaś mniej niż napisane;)daje się ok 10 dni na drogi moczowe. Bardziej mnie reszta zapisków wku*** Hope czy na pewno pojechałaś z pęcherzem?:cool3:bo mam wrażenie, że jeszcze przed zobaczeniem psa wspaniały wet wiedział co mu jest i wcale nie to co powinien leczył.[/QUOTE] Nie ja z pęcherzem tylko Frodo:eviltong: cóż... może wet miał wizję:diabloti: teraz najważniejsze,żeby wyleczyć pęcherz-do końca i skutecznie:mad: Martwię się moim Tolem-ja wiem,że on już nie młody...śpi-i to dużo..a on jeszcze ma taką cechę charakteru,że twardy jest-płakać,piszczeć nie będzie...
×
×
  • Create New...