Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. mówiłam,że ładniejsza niż Twoje owieczki;) tylko nie lubi mieć kucyczka...
  2. z fotkami pomogę robisz kopiuj-wklej (inaczej nie umiem)
  3. ciocia,z Tobą to ja się chyba umówię jak będę się do Wrocka wybierała-sama zobaczysz na własne oczka Zośkę-a ja może Jasię?
  4. Zdjęcia nie oddają jej urody...a jest ślicznym pluszaczkiem :D
  5. koronę musiałam jej zabrać do jej M-jutro pewnie nową trzeba będzie zrobić,bo dzisiejsza już przywiędła
  6. Do weta nie dotarłyśmy-TZ ciągnie dwie zmiany,żeby mieć na 15 maja wolne-i na spokojnie jechać z Kluchą do Wrocławia-i wcale mu się nie dziwię,że nie chce się stresować tym,czy zdąży wrócić,żeby do pracy zdążyć... Gremlinkowa Królewna ma się lepiej-najchętniej caluśki dzień spędzała by na dworze-jest cudna pogoda,więc korzystamy- spacerujemy, siedzimy na trawce, wygrzewamy stare kosteczki :) no i uzupełniamy braki wit D-po takim dniu Zojka ładnie w nocy śpi-rano idziemy na sioo, później śniadanko i leki-chwila odpoczynku-i znów na dwór :)
  7. dzięki-jutro spróbuję ja zapakować w pieluszkę...no i często będzie musiała w wannie lądować-ciepło jest,a jej zapaszek jest...powalający
  8. oj Dropsiku... co Ty wyprawiasz... naprawdę tak kochasz wolność i tułaczkę? :(
  9. jutro poza wizytą u weta Klucha będzie obowiązkowo kąpana-dzisiaj ją ochlapałam,bo brzydko jej zadek woniał-i teraz mam powtórkę z rozrywki-niestety to jej posikiwanie zostawia zapaszek... Ale ważne jest to,że żyje,sika-bardziej i mniej świadomie,z resztą jakoś sobie poradzę. Był też dzień czesania futer-i Gremlinka nie chodząca-uciekała mi po całym podwórku-młody i TZ umierali ze śmiechu-o sąsiedzie nie wspomnę...za to jak chciałam z nią isć na spacerek-taką ładną,wyczesaną,wykąpana i z kucyczkiem na głowie,to się panna rozplaszczyła i uznała,że jednak woli się poopalać:mad: jak jutro też będzie ładna pogoda,to wyniosę pannisko na dwór,wezmę michę z wodą-jak będzie chciała się plażować-proszę bardzo-a ja rozminuję podwórko i wyplewię chodnik :) Tolo i Hades też byli czesani-Tolo znosił zabiegi z godnością,za to największa pierdoła świata-czyli Hades poczęstował mnie ząbkami-następne czesanie będzie miał jutro-w nagrodę w kagańcu:razz:
×
×
  • Create New...