[quote name='Journey']Hope, Redzik to miniaturka. Kajo jest niewiele wyższy :)[/QUOTE]
no też mi się tak wydawało (według poprzednich zdjęć),że on jest rozmiaru typowego pudliszonka-a na dzisiejszych fotkach wygląda na olbrzyma :)
Oj,jak sobie pomyślę,że mogło go już nie być... dobrze,że jednak dostał kolejną szansę-bo rozumiem,że jego "agresja" była wynikiem schorzeń i niestety błędów wychowawczych