-
Posts
5968 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by happy_animals
-
[quote name='gluchypies']Przedużyłam Jerrusiowi wyróżnienie na olx: [URL]http://olx.pl/oferta/pies-dzery-chce-skrasc-twoje-serce-CID103-ID5YDCf.html[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Cudownie! :laugh2_2: Dziękujemy Ciociu :iloveyou: W zeszłym tygodniu dzwonił do mnie Pan w sprawie Dżerusia. Najpierw umówił się z Małgosią z Matadora (podobno chciał zobaczyć Pyszczka), po czym wysłał jej sms-a, że już nieaktualne. Czasem nie rozumiem ludzi :shake:[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=georgia]Potwierdzenie zapłaty na kwotę 210,00 złotych. [/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]http://i61.tinypic.com/9suert.jpg[/IMG]
-
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=georgia]Faktura Nr 2/06/14 wystawiona przez Hotel Matador za pobyt Jerry'ego w płatnym DT (za okres od 2 do 16 czerwca 2014 r.). [/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]http://i59.tinypic.com/2q1h2t2.jpg[/IMG]
-
[quote name='gluchypies']Ehh... Teraz coraz cięższe czasy dla takich fundacji :( Sponsorów brak, a ludzie coraz mniej mają kasy, aby pomagać :([/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Zgadzam się w 100%[/FONT][/SIZE] [quote name='gluchypies']Byłoby strasznie szkoda, gdybyście musiały zamknąć Fundację :placz:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Z pewnością będzie mi ciężko podjąć taką decyzję. Na razie jeszcze się nie poddaję ;)[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='gluchypies'];( zobaczę, co da się zrobić. buziaki dla Dżerusia! edit: poleciał grosik :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję ślicznie za pomoc :Rose: W Fundacji ostatnio na wszystko brakuje pieniążków, szczególnie na podstawowe opłaty, księgowość i paliwo :sad: Szkoda mówić. Poważnie rozważam opcję zamknięcia organizacji. Dzisiaj zamieszczę zdjęcie faktury i potwierdzenia zapłaty za hotelik. Całuję i jeszcze raz dziękuję Ciociu :calus:[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Kochane Cioteczki, proszę o wsparcie. Na "dżerusiowym" koncie pozostało zaledwie 2,53 zł[/FONT][/SIZE] :-(
-
[quote name='Martika@Aischa']dziewczyny zobaczcie bo warto!!! [URL="http://www.pudelek.tv/video/Drastyczna-kampania-Ojciec-wyrzuca-dziecko-z-samochodu-5823/"]http://www.pudelek.tv/video/Drastycz...amochodu-5823/[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Chyba nie mam jakiejś wtyczki, bo mi się filmik nie ładuje[/FONT][/SIZE] :shake: [SIZE=3][FONT=georgia]W zeszłym roku ruszyliśmy z akcją "Chcę być Twój" Nasze plakaty możecie zobaczyć tutaj: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.700879393261070.1073741837.506199626062382&type=1[/URL][/FONT][/SIZE]
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Pewnie wyczuły pismo nosem ;)[/QUOTE] Pani weterynarz też tak mówi :D Podobno koty przekazują sobie takiego typu informacje. -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']czekam zatem na wieści :) to Wy jesteście kochane dziewczyny :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzisiejsza akcja została odwołana. Kocury zapadły się pod ziemię. Szukaliśmy ich po całej wsi :niewiem: Może wyczuły, że coś się szykuje. W końcu Szczotek został już wykastrowany dwa tygodnie temu. No nic będziemy czekać, aż znowu się pojawią :roll: -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']ciocia zaciskam za akcję kastrację i sterylizację z całych sił i oczywiście za domy dla tych bidulków kochanych !!!!!!!!![/QUOTE] Dziękuję Ciociu, jesteś cudowna :buzi: Jutro dam znać, ile kociaków udało nam się wykastrować. -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']ciocia te maleństwa to najlepiej jak najszybciej ogłaszac. Powinny szybciutko znalezc domki. Gorzej z tymi kociakami starszymi 5-6 letnimi :( ech życie :([/QUOTE] Tak, tak Maluchy już ogłaszam. W ostatnim czasie dzwoniły dwie osoby, ale jakieś takie niezdecydowane :niewiem: Jak dobrze pójdzie w przyszłym tygodniu wysterylizujemy kotki. Jutro zabieramy kocury na zabiegi. Mam nadzieję, że uda się złapać dwa pozostałe. -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']to się nigdy nie skończy :( bidulki kochane :([/QUOTE] W najgorszej sytuacji są Maluchy i dwie kotki :( Kocury po kastracjach powinny sobie poradzić. Nie ukrywam jednak, że im także chciałabym znaleźć domy. Zwierzęta niedługo zostaną bez opieki. Pani, która do tej pory je dokarmiała za jakiś czas będzie musiała wyjechać :( a co dalej? Nie mam pojęcia... -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=4][B]P I L N I E[/B][/SIZE] poszukujemy domów adopcyjnych (bądź tymczasowych) dla: - 8 kociąt (5 dziewczynek i 3 chłopców) - 2 kotek (w wieku około 5-6 lat) oraz - 3 dorosłych kocurów. Kontakt - [SIZE=4][B]tel. 695 628 764, e-mail: [email][email protected][/email][/B][/SIZE] -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Czy Ktoś widział "kotecka"? :loveu: [IMG]http://i60.tinypic.com/anmo0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/fxgs9y.jpg[/IMG] -
[quote name='Alla Chrzanowska']Zaglądam do Jerrusia...[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]"Dobry wieczór Ciociu" [/FONT][/SIZE]:loveu: [IMG]http://i61.tinypic.com/fyld2q.jpg[/IMG] [I][FONT=georgia]Zdjęcie: Matador - hotel dla psów[/FONT][/I]
-
Zapraszamy! :multi:
-
[quote name='ewa gonzales'][CENTER][URL="http://www.supergify.pl/component/odudecard/odudecardshow/42/977.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/rozne5ss.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiam Jerusiatko i Ciebie ciociu happy :bye::bye: wplacilam dziś 10 zlociszkow dla niunia [/CENTER] [/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękujemy Ciociu[/FONT][/SIZE] :iloveyou:
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']Wyslalam raniuteńko dyszke dla kocinkow :calus::calus:[/QUOTE] Tak, tak, pieniążki dotarły (zarówno dla Dżerusia, jak i kotków) :loveu: Dziękujemy Ciociu :Rose: -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']Witaj ciociu Jerusiowa :bye: zagladam choć z kciukami za cudne kociniki :calus:[/QUOTE] Witamy Cię Ciociu :loveu: -
[quote name='gluchypies']Dżery jak zwykle cudny! Czemu nikt o niego nie pyta?!? :([/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Miałam tylko jeden telefon. Pani szukała swojego pupila, który jest bardzo podobny do Jerry'ego :( [/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Nasz kochany Dżeruś[/FONT][/SIZE] :loveu: [IMG]http://i59.tinypic.com/oh7q1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/2h6y8gy.jpg[/IMG] [FONT=georgia][I]Zdjęcia: Matador - hotel dla psów[/I][/FONT]
-
[quote name='Martika@Aischa']nasz sportowiec kochany :lol:[/QUOTE] [FONT=georgia][SIZE=3]Hau![/SIZE][/FONT] :Dog_run: [quote name='Alla Chrzanowska']Cudny chłopak! Podrzucę grosik dla Jerrusia, bo widzę, że na hotelik nie ma...[/QUOTE] [FONT=georgia][SIZE=3]Dziękujemy Allu [/SIZE][/FONT]:Rose:
-
[quote name='gluchypies']Dżerek, jaki Ty jesteś sportowy chłopak! Na dogtrekkingi z nim! :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dokładnie[/FONT][/SIZE] :thumbs:
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maciek777']Jestem na zaproszenie:) Fajne kociaste, ale nie bardzo mam jak pomóc:roll:[/QUOTE] Wystarczy, że zajrzysz czasem na wątek ;) -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Dziewczynki mamy pod opieką kotkę Zuzę :-( musiałyśmy ją zabrać na cito w przeciwnym razie "działkowcy" już mieli pomysł jak się jej pozbyć :-( ech ludzie :-( proszę zajrzyjcie :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253599-Przesympatyczna-kicia-Zuza-szuka-domu-!!!-DOMEK-POTRZEBNY-NA-JUŻ-!!!!-(?p=22205280#post22205280"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post22205280[/URL][/QUOTE] Ojej, kolejny bidul :sad: