Jump to content
Dogomania

happy_animals

Members
  • Posts

    5968
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by happy_animals

  1. [quote name='_Dunaj_']Zaglądam na zaproszenie, nic chwilowo nie pomogę, bo właśnie leczę swoje dwa dogi, nic poważnego, ale leczenie dogów w dawkach leków xxxl jest kosztowne[/QUOTE] Rozumiem Ciociu :calus: Dziękuję za odwiedziny.
  2. Punia po zabiegu sterylizacji. Była bardzo dzielna! :iloveyou: [IMG]http://i61.tinypic.com/15p0k0w.jpg[/IMG]
  3. Tobisiowe [URL="https://www.facebook.com/events/264136370451350/"][SIZE=4][B]wydarzenie[/B][/SIZE][/URL] na Facebooku :loveu:
  4. [quote name='yucca']Deklaruję 15 zł miesięcznie na chłopaka, i w razie możliwości coś więcej.[/QUOTE] Cudownie! Bardzo dziękuję za pomoc :loveu:
  5. PW już wysłane. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc! :loveu: :loveu: :loveu: Tobiś ma już tyle ogłoszeń. Hura! :multi:
  6. Cioteczki jesteście niesamowite!!! :iloveyou: Już kontaktuję się z Ciocią [B]LILUtosi :)[/B]
  7. [quote name='Martika@Aischa']zapisuję się u biedaczka :( cena za hotelowanie rzeczywiście przerażająca :( Trzeba szukać dla chłopczyka innego miejsca bo skąd na to wszystko brać pieniążki :([/QUOTE] Powiem szczerze, że ja już się martwię. Obdzwoniliśmy sporo hoteli, nigdzie nie ma wolnych miejsc albo ceny zupełnie abstrakcyjne. W ciągu dwóch dni nikt nie zadeklarował się jako dom tymczasowy (nawet płatny). Szukamy dalej...
  8. "Dzień dobry" :loveu: [IMG]http://i61.tinypic.com/10cnkgy.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Aimez_moi']Przeniesienie do innego miejsca jest chyba konieczne ...... niestety ta cena powala. Na pewno cos sie znajdzie......:) Sa u malucha super Cioteczki juz......:)[/QUOTE] To prawda, cena jest porażająca. Dopisałam się na którymś z wątków w dziale Domy tymczasowe. Nasz Tobi to taki uciekinier, ceni sobie wolność :D Do tego kompletnie nie potrafi chodzić na smyczy.
  10. [quote name='ewa gonzales']Witam się u cudnego czarnulinka :buzi: :buzi: ciciu happy od razu mowie , ze marze o takim domciu -jak trafil Jerunio :thumbs::thumbs: będę zagladac z kciukami ogromnymi[/QUOTE] Dziękuję w imieniu własnym oraz Tobisia :loveu:
  11. Cioteczki co ja bym bez Was zrobiła :iloveyou: Jesteście nieocenione!
  12. [quote name='yucca']Dopatrzyłam, że to hotel a nie DT. Cena jednak nie jest niczym usprawiedliwiona. Lecę poszukać czegoś na dogo.[/QUOTE] Dziękuję Ciocia :loveu:
  13. [quote name='yucca']Jestem z zaproszenia. Cenę DT to nawet ciężko skomentować, muszę poczytać gdzie to się tak cenią :shake: Trzeba poszperać po wątkach hotelikowych i DT i poszukać czegoś tańszego, nikt nie zapłaci za pobyt tak małego pieska tak olbrzymiej kwoty, i jeszcze bez wyżywienia :shake: czy ten hotelik prowadzi ktoś z dogo? Ja to bym chciała fakturę widzieć za pobyt psiaka w takim hoteliku, bo za te pieniądze to mogliby się już uczciwie chociaż rozliczać.[/QUOTE] Pani, która prowadzi hotel ma swoją stronę internetową - [URL]http://lesnazagroda.com/[/URL] Normalnie wystawia rachunki.
  14. [quote name='milagros19853201']Moj boziu bidulek jestem w szoku ze takie drogie hoteliki i to za malego pieska a co sie stalo ze bezplatny hoteliku tak wyszlo? nie dadza mu 2 szansy? moze jeszcze uda sie jakis tanszy hotelik niz 450zl znalesc Tak prawda lpiej umiscic go w hoteliku niz od razu do schronu z kaska slabo na ten miesiac od wrzsnia jeszcze nie wiem ale jakby cos sie zwolnilo napewno tobi bedzie pierwszy w kolejce na ta chwil mog ofrowac fanty na bazarek ale ktos musialby zrobic bo 10/15 nie ma mnie w kraju potem po 21 wakacje[/QUOTE] Powiem szczerze, że po ucieczce Tobiego z bezpłatnego DT u Pani Magdy i całym zamieszaniu jakie powstało na Fb nie chcę już nawet próbować :shake: Najpierw psiak miał być pod naszą opieką, później już nie (zgodnie z życzeniem osób, które rzekomo miały nam pomagać) a następnie (w ten poniedziałek) otrzymujemy informację, że Tobi wyląduje w schronisku. Szkoda słów... Ciociu, ja mogę przygotować bazarek.
  15. [quote name='bric-a-brac']W poprzednim poście pisałaś, że możecie przenieść dopiero z końcem września.... i to za znowu chorą kwotę 450zł[/QUOTE] Jeżeli w okresie sierpień - wrzesień nie znajdziemy bezpłatnego domu tymczasowego lub innego hotelu w rozsądnej cenie, przeniesiemy go do tego za około 450 złotych. [quote name='bric-a-brac']Nie musisz mówić. Mi by jednak było głupio prosić o deklaracje na najdroższy hotel na dogo (droższego nie widziałam). Zwłaszcza, że reprezentujecie fundację, więc jakby powinniście znać realia bezdomności, cen itp. itd. Ja się wypisuję z wątku, nic tu po mnie.[/QUOTE] Tak jak pisałam "najdroższy hotel na dogo" jest tylko rozwiązaniem chwilowym. Według mnie lepiej było umieścić Tobiego w takim niż pozostawić go na ulicy lub ulokować w schronisku. Szanuję jednak Twoje zdanie i jeśli zamierzasz się wypisać, proszę bardzo.
  16. [quote name='bric-a-brac']:crazyeye: Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak, że sytuacja wydaje mi się absurdalna?[/QUOTE] Z nami jest coś nie tak czy z opłatą za hotelik? Też jestem przerażona tą ceną a miejsce pobytu traktuję jako rozwiązanie chwilowe. Mam nadzieję, że na dniach znajdziemy coś innego (tańszego). O całym zamieszaniu z psiakiem nawet nie chcę mówić/pisać...
  17. [quote name='Juldan'] Ciocia zrobię mu ogłoszenia- potrzebuję tekstu, zdjęć- nie mogę się zadeklarować finansowo[/QUOTE] Już piszę na PW, dziękuję za pomoc :Rose:
  18. Niestety Cioteczki, opłata za hotel wynosi 620 złotych na miesiąc :( Nie było wyjścia... inaczej Tobi trafiłby do schroniska. Dużo wokół niego było zamieszania. Mieliśmy dwa dni na znalezienie czegokolwiek. W bezpłatnym domu tymczasowym nie dogadał się z innymi psami, na dodatek jeszcze stamtąd uciekł. Szukaliśmy go cały dzień. Z końcem września możemy go przenieść do tańszego hoteliku za około 450 złotych.
  19. Godzinę temu dzwoniliśmy do Pani Joanny z Hotelu dla Psów "Leśna Zagroda". Tobi ma się dobrze :) Pierwszą noc zniósł bardzo dzielnie! Potrafi szczekać :) Jutro po raz pierwszy - w nowym miejscu - będzie wyprowadzany na smyczy :) [IMG]http://i59.tinypic.com/mbpb0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/soltn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/mwsi69.jpg[/IMG]
  20. Serdeczne podziękowania dla: - firmy Bosch oraz Beaphar Polska Sp. z o.o. - sklepu zoologicznego "Fauna" Ryszard Szmyd (ul. Brucknera 25-43, Wrocław) - Renaty Iwanowskiej-Polit - naszych Darczyńców. Wspólnymi siłami udało się skompletować porządną wyprawkę dla Tobisia :) Na zdjęciach tylko jej niewielka część :) [IMG]http://i58.tinypic.com/2iu6bgi.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2qtctmq.jpg[/IMG]
  21. Tobiś już adoptowany :) Co prawda osoba, która została jego Nowym Opiekunem prosiła o anonimowość możemy Was zapewnić, że chłopiec trafił w bardzo dobre ręce :) Prawdziwy happy end :) [IMG]http://i62.tinypic.com/ei1p8k.jpg[/IMG] [U]Wpłaty[/U]: Pani Karolina Z. z Głuszycy (30,00 zł) Pani Dominika S. z Wrocławia (50,00 zł) Pani Ania K. z Kozienic (100,00 zł) Pan Paweł P. z Wrocławia (50,00 zł) [U]Wydatki[/U]: 1) Szczepienie p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym (100,00 zł) - Rachunek Nr 06/2014 2) Zakup misek oraz mokrej karmy (60,00 zł) 3) Pobyt Tobiego w Hotelu dla psów "Leśna Zagroda" (120,00 zł) - Rachunek Nr 05/2014 [U]Stan konta[/U]: 0,00 zł ROZLICZONE
  22. [quote name='ewa gonzales']Jerusiatko :buzi: :buzi: szczescia zdrowka kochany psiaczku z kotunem :loveu:braciszkowie już :loveu:[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='gluchypies']Wow ale Dżeruś ma kumpelkę! Super :loveu:[/QUOTE] Tak bardzo się cieszę, że Jerry trafił w dobre ręce i ma wspaniały domek :loveu:
  24. [quote name='Martika@Aischa']no i mieli rację co się miało marnować ;) cudne ogonki :*[/QUOTE] Zgrany duecik :cool3:
  25. Wczoraj dostałam takie zdjęcie :happy1: Jerry z Pusią żyją w komitywie, pod nieobecność Pani Ireny dopadli nawet ciasto leżące na stole :loveu: [IMG]http://i57.tinypic.com/oj1s0k.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...