-
Posts
5968 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by happy_animals
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maciek777']Świetne to ostatnie zdjęcie:) Nawet z kratą:p A gdzie to Punia wyjechała? Hiszpania, Meksyk...?:hmmmm:[/QUOTE] :D z tego co się orientuję przebywa teraz w wielkopolskim :) -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Czy można podróżować z kotem? Można :thumbs: Punia już się urlopuje :cool3: [IMG]http://i60.tinypic.com/ei9gup.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/10n55s3.jpg[/IMG] -
[quote name='Romka']Lilka to celebrytka,rozpoznawana:lol:[/QUOTE] Zgadzam się w 100% :happy1:
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Punia (kocia księżniczka) ma około 5 lat. Pod opiekę naszej Fundacji trafiła kilka tygodni temu. Była zaniedbana i niedożywiona. Przez pierwsze dni chowała się za łóżkiem, nie ufała nikomu. Teraz nabiera pewności siebie i otwiera się na ludzi. Lubi być głaskana, spać na fotelu i zaczepiać kocura Figara :) Ma duży apetyt :) Punia posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i odpchlona. Miała robiony test na białaczkę. Za około 2-3 tygodnie będzie sterylizowana. Aktualnie przebywa u naszej Wolontariuszki z Wrocławia. Osoby zainteresowane adopcją, prosimy o kontakt - tel. 695 628 764 :bluepaw: [IMG]http://i57.tinypic.com/xfat06.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maciek777']Ale fajnie wyszła:p[/QUOTE] Punia z dnia na dzień robi coraz większe postępy :thumbs: Jest przecudna :) -
[quote name='Toska1']szczęściara :) i Ty i Lilka :)[/QUOTE] Nic dodać, nic ująć :thumbs:
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Nasza Punia ma już swoje [URL="https://www.facebook.com/events/701270599943654/"][SIZE=4][B]wydarzenie[/B][/SIZE][/URL] na Facebooku :loveu: [IMG]http://i60.tinypic.com/33tjtqu.jpg[/IMG] -
...a ja widziałam dzisiaj Lilkę i nawet ją głaskałam :loveu: Jest przecudna! Ciocia Loczka była z nią na spacerze :)
-
[quote name='Martika@Aischa']czyli nasz piękny pychol pozbył się długu ? ;)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Tak, tak :) Udało się zebrać prawie całą kwotę. Resztę dołożyliśmy :) Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc [/FONT][/SIZE]:iloveyou:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Potwierdzenie zapłaty za ostatnią fakturę :) Dziękuję Cioteczki za pomoc w zebraniu pieniążków :loveu:[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i60.tinypic.com/2qhzvoi.jpg[/IMG]
-
[quote name='gluchypies']Też miło :) :loveu:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]W takim razie dorzucę jeszcze dwa, nowe zdjęcia Jerry'ego :cool3:[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i62.tinypic.com/dym7eq.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2myahw2.jpg[/IMG]
-
[quote name='gluchypies']:p super, to ja będe podrzucac bazarek :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Szkoda, że nie mogę Was uściskać :) Prześlę chociaż to[/FONT][/SIZE] :Rose:
-
[quote name='Maryna']Dopiero zauważyłam,że chłopak doczekał się na swój własny dom.Szczęścia na nowej drodze:-)[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Martika@Aischa']Edit ;) to ja wyślę resztę :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Cioteczki, co ja bym bez Was zrobiła[/FONT][/SIZE] :loveu: [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję![/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Nie tracąc czasu zabieram się za wysyłanie zaproszeń - z tej[/FONT][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=21798300#post21798300"][SIZE=4][B]listy[/B][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=georgia](poz. od 1 do 100) :)[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Bazarek gotowy - Zapraszam[/FONT][/SIZE] :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254375-Przepisy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ju%C5%BC-od-50-gr-na-Jerry-ego-do-19-07-2014-do-godz-20-00?p=22300400#post22300400"][SIZE=4][B]Przepisy i różności[/B][/SIZE][/URL] [SIZE=3][FONT=georgia]Ciociu, to jak się podzielimy? Lista osób, którym można przesyłać zaproszenia jest bardzo długa :cool3:[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='gluchypies']Ja pomogę :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję, dziękuję, dziękuję[/FONT][/SIZE] :laugh2_2: [quote name='gluchypies']A fotki Dżerusia są cudne. Rekompensują całe to wyczekiwanie na domek :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]O tak, zgadzam się w 100% :) [/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Kochane Cioteczki, czy mogłybyście mi pomóc w rozsyłaniu zaproszeń? Do piątku postaram się wrzucić nowy bazarek.[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Kolejne zdjęcia Dżerusia[/FONT][/SIZE] :loveu: [IMG]http://i57.tinypic.com/29xx3qa.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/qy8rrt.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martika@Aischa']ciocia to może warto wystawic to co zostało i dołożyc symboliczne cegiełki jeśli nikt dla siebie nic nie znajdzie ;) zawsze z takich cegiełeczek jest pare groszy :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Racja, na dniach postaram się zorganizować nowy bazarek :)[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Martika@Aischa']ciocia kwota nie jest zbyt duża może by spróbowac spłacic ten dług bazarkiem ? :roll: u mnie niestety w portfelu hula wiatr :([/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Już też o tym myślałam :happy1: Mogę obniżyć trochę ceny za gadżety, które mi zostały i ponownie je wystawić. Za jakiś czas mam dostać jeszcze torby ekologiczne na bazarek, ale nie wiem kiedy to będzie :shake:[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='gluchypies']Pięknie Dżeruś wygląda! :) Mam nadzieję, że ma tam obróżkę założoną, żeby nam przystojniak nie uciekł przez przypadek. ps. Wspomogę grosikiem, ale malutkim.[/QUOTE] [quote name='bela51']Trzymam kciuki za szczęsliwą aklimatyzacje w nowym domku:lol:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dziękuję w imieniu swoim i Dżerusia[/FONT][/SIZE] :loveu:
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Wieczorem postaram się zamieścić więcej zdjęć :loveu: Do pełni szczęścia brakuje nam tylko pieniążków[/FONT][SIZE=3][FONT=georgia] ([/FONT][/SIZE][FONT=georgia]aż 87,20 zł)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]na opłacenie ostatniej faktury za hotelik :shake:[/FONT][/SIZE]
-
[SIZE=3][FONT=georgia]Jerry ze swoją Panią :loveu: Łapka ładnie się goi, choć Pyszczek cały czas ściąga swój opatrunek. Podobno jest już w tym ekspertem :D [/FONT][/SIZE] [IMG]http://i62.tinypic.com/4qo0ib.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/jkaag6.jpg[/IMG]
-
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
happy_animals replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Taka mała niespodzianka od firmy Bosch :cool3: [IMG]http://i62.tinypic.com/35koayr.jpg[/IMG]