Jump to content
Dogomania

happy_animals

Members
  • Posts

    5968
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by happy_animals

  1. Nasza kochana Księżniczka - Punia :iloveyou: [IMG]http://i58.tinypic.com/155qh39.jpg[/IMG]
  2. Serdecznie dziękuję firmie Acana Polska oraz Pani Magdzie z Paki dla psiaka za przekazanie naszej Fundacji żwirku oraz karmy dla kotki Puni :thumbs: [IMG]http://i57.tinypic.com/14mcdiq.jpg[/IMG]
  3. [SIZE=3][FONT=georgia]Drogie Cioteczki, została nam jeszcze jedna faktura do zapłacenia. Brakuje aż 87,20 zł :shake: Pomożecie?[/FONT][/SIZE] [IMG]http://i60.tinypic.com/35lzpqr.jpg[/IMG]
  4. [SIZE=3][FONT=georgia]Wczoraj rozmawiałam przez telefon z Panią Ireną (Nowym Opiekunem). Jerry ma się dobrze :) Jest bardzo grzeczny i najwyraźniej podoba mu się w nowym miejscu :) Ma spory apetyt. Łapka ładnie się goi. Cieszy mnie to ogromnie. Jak tylko dostanę zdjęcia Dżerusia, od razu zamieszczę je na wątku :)[/FONT][/SIZE]
  5. [quote name='Maciek777']Czyli ma się od kogo uczyć:p Oglądałaś może (bo nie wiem czy jeszcze leci) "Kot z piekła rodem"? Program w stylu "Ja albo mój pies". Dużo ciekawych rzeczy tam pokazują:) Na YouToubie też jest:)[/QUOTE] Nie, nie widziałam tego programu :) W wolnej chwili zobaczę co to takiego :)
  6. [quote name='Maciek777']A wszelkiej maści karmy średniej klasy typu: Sanabelle, Josera, Brit itd? Cena ta sama co za Whiskasa w sklepie;)[/QUOTE] Wolałabym kupić coś lepszego, przynajmniej na dobry początek. Chociaż nie ukrywam, że już zastanawiałam się nad Britem i Josera. [quote name='Maciek777']A ma kota do towarzystwa?:) Bo nie wiem czy mieszka u tej wolontariuszki z kotem dzielącym się jedzeniem;)[/QUOTE] Tak, Punia przebywa u mojej wolontariuszki we Wrocławiu. Bardzo dobrze dogaduje się z Figarem, przecudnym kocurem. Paulina zabrała go z ulicy, jak był jeszcze malutki :loveu:
  7. [quote name='Maciek777']Znalazła się ta karma? Jeśli nie to może by podawać jedzenie dla kociąt (więcej białka) plus żółty i/lub topiony ser (tłuszcz) ?:roll:[/QUOTE] Na razie mamy 70,00 zł. Brakuje nam jeszcze ok. 150,00 zł. Najgorsze, że Punia nie chce w ogóle jeść karmy "marketowej" typu Whiskas, itp. Od tygodnia nasza wolontariuszka miesza jej jedzonko z karmą swojego kota :sad: Punia nadal jest nieufna, choć czasem daje się już pogłaskać. Większość czasu spędza za łóżkiem ;)
  8. [quote name='_Dunaj_']Bardzo dobra wiadomość, powodzenia[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
  9. [quote name='Alla Chrzanowska']Bądź szczęśliwy Jerrusiu![/QUOTE] [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG] Cudne wieści cudni ludzie szczęścia i wszelkiego zdrowka całej rodzince Jerusiowej [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(1).gif[/IMG][/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dżeruś był bardzo dzielny, bez problemu wszedł do samochodu. W czasie podróży w ogóle się nie kręcił, nie piszczał, nie szczekał :thumbs: Jest taki Kochany! Chyba polubił już swoją nową Rodzinę :loveu: [/FONT][/SIZE]
  10. [SIZE=4][B]Jerry pojechał już do nowego domku[/B][/SIZE] :) Od dzisiaj jego Nowymi Opiekunami będą Pani Irena, Pan Zbyszek oraz ich córka Joanna :) [SIZE=4][B]Dziękujemy z całego serca [/B][/SIZE]:iloveyou: - Gosi z "Matadora" - hotelu dla psów za cenne rady oraz pomoc w opiece nad Pyszczkiem - Wszystkim Darczyńcom oraz Uczestnikom wydarzenia na Fb [B]-[/B] [B]Wam, kochane Cioteczki - Jesteście cudowne![/B] - Wolontariuszom naszej Fundacji, a w szczególności: Agnieszce Gołębiewskiej, Monice Sofińskiej, Paulinie Stykowskiej, Kasi Janik oraz Karolinie Makulskiej - Pani lek. wet. Marcie Kozicy z Gabinetu Weterynaryjnego "Kozica" za miłą i fachową obsługę - Wielkiemu Słoniowi w Czerwone Paski za przekazanie na bazarki ręcznie wykonanej biżuterii i nie tylko :) - Firmie 24 Leasing Sp. z o o za bezpłatny transport czworonoga oraz Acana Polska za smaczną niespodziankę dla Dżerusia. [IMG]http://i57.tinypic.com/2ex4lz7.jpg[/IMG]
  11. [SIZE=3][FONT=georgia]Jerry jedzie do nowego domku już w najbliższą środę :loveu: Tydzień temu - w czasie dłuższego spaceru - Pyszczek rozciął sobie łapkę i był u weterynarza. Miał zakładane szwy. Wszystko ładnie się goiło do dnia dzisiejszego :shake: Rana się "rozeszła" prawdopodobnie przy skoku :shake: Jerry podobno staje się bardzo pobudzony na widok innych psiaków. Wspólnie z Nowymi Opiekunami zdecydowaliśmy, że rekonwalescencja w nowym miejscu (bez dodatkowych bodźców) będzie lepszym rozwiązaniem. [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=georgia]Jeżeli Ktoś chciałby jeszcze wesprzeć Dżerusia grosikiem, poniżej podaję nr konta. Zbieramy pieniążki na opłacenie faktury za hotelik oraz wyprawkę [/FONT][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][FONT=georgia] [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia] 73 1050 1575 1000 0090 3015 5619 (ING Bank Śląski S.A.)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia](z dopiskiem „Dla Jerry'ego”)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia] Fundacja Happy Animals[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]ul. Ogrodowa 62 lok. 9[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=georgia]55-040 Bielany Wrocławskie[/FONT][/SIZE]
  12. Moje nowe bazarki - Zapraszam :laugh2_2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254155-Gadżety-(różne)-tylko-KT-na-Fundację-Happy-Animals-do-13-07-2014-do-20-tej?p=22272713#post22272713"][SIZE=4][B]Gadżety (różne) - Tylko KT[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254128-Książki-WYPRZEDAŻ-tylko-KT-na-Fundację-Happy-Animals-do-14-07-2014-do-20-tej"][SIZE=4][B]Książki - WYPRZEDAŻ! Wszystko po 2,00 zł[/B][/SIZE][/URL]
  13. [SIZE=3][FONT=georgia]Moje nowe bazarki - Zapraszam[/FONT][/SIZE] :laugh2_2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254155-Gad%C5%BCety-%28r%C3%B3%C5%BCne%29-tylko-KT-na-Fundacj%C4%99-Happy-Animals-do-13-07-2014-do-20-tej?p=22272713#post22272713"][SIZE=4][B]Gadżety (różne) - Tylko KT[/B][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254128-Ksi%C4%85%C5%BCki-WYPRZEDA%C5%BB-tylko-KT-na-Fundacj%C4%99-Happy-Animals-do-14-07-2014-do-20-tej"][SIZE=4][B]Książki - WYPRZEDAŻ! Wszystko po 2,00 zł[/B][/SIZE][/URL]
  14. [quote name='gluchypies']Czekałam na takie wieści :loveu: Kochany Pyszczek, będzie mu tam dobrze! Trzymam kciuki do 14 lipca ;)[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu:
  15. [SIZE=3][FONT=georgia]Kochane Cioteczki, jesteśmy już po wizycie :lol: Jerry trafi w bardzo dobre ręce! Będzie miał cudownych Opiekunów o wielkich serduchach oraz bardzo dobre warunki - piękny, duży ogród, ogromny kojec i nową, ocieplaną budę. Niewykluczone, że Pyszczek będzie też częstym gościem w domu :lol: Posesja położona w pobliżu lasu - tam Jerry będzie chodził na długie spacery z Panią Ireną. Podsumowując, nasz Chłopiec lepiej trafić nie mógł. Do nowego domku jedzie już 14-go lipca :loveu: :loveu: :loveu: Tak się cieszę!!! [/FONT][/SIZE]:Cool!:
  16. Za godzinę wyjeżdżamy... ale się stresuję! :roll: Wieczorem dam znać, jak poszło.
  17. [quote name='udyr']JA chętnie przygarne małego kotka ;)[/QUOTE] Aktualnie do adopcji mamy tylko Punię :sad: Ewentualnie nadawałby się jeszcze Szczotek, ale ona też jest już duży (dorosły).
  18. Kochani, proszę o wsparcie :help1: Karma wysokogatunkowa na wagę złota. Chcemy poprawić Puni nieco kondycję fizyczną, stan sierści, itp. Kotka w mojej ocenie jest wychudzona. Niedawno karmiła młode. Na razie jest jeszcze nieufna, ale za to ma duży apetyt :kociak: Potrzebujemy: - karmę mokrą (np. Animonda Carny, Gourmet Gold) oraz - karmę suchą (np. Royal Canin, Purina Pro Plan). Czy Ktoś mógłby pomóc?
  19. [quote name='Maciek777']Jedna szczęściara:) A myślałem, że już ciachnięte:roll:[/QUOTE] Niestety nie udało się przeprowadzić zabiegów :shake: Pani weterynarz jak zobaczyła ich gruczoły mleczne miała podejrzenia, że znowu są w ciąży. Zrobiła im nawet USG. Za miesiąc lub dwa postaramy się je wysterylizować. Na dniach zamieszczę zdjęcia Puni. Kotka w czasie wczorajszej wizyty w ogóle nie chciała współpracować i jeszcze podrapała naszego wiceprezesa :eviltong: Miała pobieraną krew, zrobiliśmy jej test na białaczkę i HIV. Nasza księżniczka jest zdrowa :)
  20. [quote name='gluchypies']Kasiu jak będzie wszystko ok po wizycie przedadopcyjnej, to daj mi proszę znać. Dżeruś ma wyróżnione ogłoszenie do 24 lipca, to mogłabym podmienić tekst i zdjęcia dla innego psiaka, niech skorzysta. Co Ty na to? Wysłałabyś mi jakiegoś psiaka do ogłoszenia.[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Umówiłam się na sobotę na godz. 10-tą :) Na pewno dam znać jak wypadła wizyta. W chwili obecnej mamy jeszcze jednego psiaka pod swoją opieką, ale on chyba też będzie miał domek :) Oczywiście nie mam nic przeciwko, żeby podmienić zdjęcia i treść ogłoszenia :) Tyle psiaków szuka domków. Cioteczki, trzymajcie mocno kciuki :loveu:[/FONT][/SIZE]
  21. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Faktura VAT Nr FVKL/14/83/39 za akcesoria dla kotki, Puni. [/FONT][/COLOR][IMG]http://i62.tinypic.com/2n096qd.jpg[/IMG]
  22. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Rachunek Nr 1/7/2014 za usługę weterynaryjną (w tym zastrzyki hormonalne, test na białaczkę oraz HIV, odrobaczanie oraz preparat przeciw pchłom i kleszczom). [/FONT][/COLOR][IMG]http://i59.tinypic.com/znmr0i.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Alla Chrzanowska']Cały czas zaciskam kciuki!!![/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Dzisiaj zadzwonię do przyszłych właścicieli. Postaram się umówić na wizytę przedadopcyjną. Wspólnie z Dżerusiem dziękujemy za wsparcie :loveu:[/FONT][/SIZE]
  24. Punia już w DT :) Z uwagi na powiększone gruczoły mlekowe, kotki otrzymały na razie zastrzyki hormonalne. Za miesiąc lub dwa będziemy mogli je wysterylizować. Skan rachunku oraz faktury VAT postaram się zamieścić jeszcze dzisiaj.
  25. [quote name='gluchypies']Wspaniała wiadomość, ściskam dalej kciuki, aby wszystko skończyło się pomyślnie i Dżeruś od przyszłego tygodnia mieszkał w swoim domku :loveu: Kasiu napisz coś więcej o tym domku :)[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=georgia]Jeśli wizyta wypadnie pomyślnie Jerry będzie miał cudownych właścicieli (małżeństwo w starszym wieku) oraz wspaniały domek z dużym ogrodem w pobliżu Wrocławia. Trzymajcie mocno kciuki :loveu:[/FONT][/SIZE]
×
×
  • Create New...