Jump to content
Dogomania

marta1624

Members
  • Posts

    11561
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by marta1624

  1. Tyś trzeba :D Nadira- Jakbyś jechała daj znać! (Właściwie jakbyście jechały :)). Ja wtedy też PKP/PKS, o ile coś jedzie :) Łatwa trasa... Wisła może? Byliśmy w tym roku, świetne tereny, a auto przy dworcu postawiliśmy, pociąg się zatrzymywał więc coś jeździ :) PS. Ola widziałaś filmik z Rudy? No uchwycili mnie aż za dokładnie :p
  2. Świetne <3 Magda moja z grawerem też nie ma, ma zwykłe beczułki i adresatki od kluczy :p
  3. Erykowa wracajcie :) Hejka :) Ale gafa- nie wiem co mi się uwidziało, ale byłam pewna że Myślenice są w tą sobotę, a tu koniec października... Ale może nawet i lepiej, postaram się wpaść :) A nie wiesz może, czy jest jakiś "spis" dogtrekkingów? Bo nic takiego nie widzę, jakieś szczątkowe, więc tylko kojarzę Myślenice i Wisłę najbliżej.
  4. Aleś Magda teraz wymyśliła :p
  5. Mojego jamnika kurczak nie uczula- za to kaczka strasznie. Dlatego w drugiej kolejności bym wykluczyła kaczkę ;)
  6. Hejka :) No popołudniówki gorsze :/
  7. Bośmy pospali :D Atak serio to nudy się zrobiły, ale miną... Bo jutro jedziemy w góry, a jeśli tata będzie miał wolne to 26 września jedziemy na dogtrekking do Wisły :D No i ciągle się waham nad Myślenicami... Nadira?
  8. Może być, ładny to on nie jest :p
  9. Tak uściślając do Kielc mam o połowę bliżej niż do Wrocka :p
  10. Właśnie, gdzie brzydactwo? Bo tylko Morusa widzę :D
  11. Ja zawsze w pralce, wszystkie razem ;) Nigdy nic nie zafarbowało, a wyciągam czyściutkie :)
  12. Ja psa w 90% prowadzę luzem- mieszkam w takiej miejscowości, że nie ma z tym problemu ;) Aczkolwiek jak widzę osobę z psem, to zazwyczaj zapinam na smycz dla świętego spokoju, a jeśli psiaka z tych groźnych to mijam szerokim łukiem. Chyba że jestem np na dogtrekkingu, gdzie spotyka się duże grupy psiarzy, mijające się- wtedy nie zapinam, bo pies inne olewa i przechodzi bokiem, chyba że stoimy wszyscy przy punkcie kontrolnym to ewentualnie powącha się z innymi stojącymi :) Ale na takiej imprezie kontakt z innymi psiarzami i ich psami nikogo nie dziwi, więc nikt się nie czepia, a większość robi tak samo ;)
  13. Czemu Wrocław tak daleko... :(
  14. Nie tylko ty, choć z innego powodu :(
  15. Się pochwal jak odbdierzesz! :D
  16. Ja na pewno nie znam hodowli :p
  17. Ja obejrzałam za szzybcy za wściekli, a teraz masterchefa :D
  18. Poznałam 2 rottki, świetne psy :) I z ogonem oczywiście :D
  19. Ale se pogadałyście :D
  20. Ja planuję gdzieś za 2 lata... Ale podejrzewam że to się opóźni- szczylek będzie najlepszym wyjściem u mnie wtedy, kiedy ta dwójka będzie starsza ;)
  21. Oj tylko niedziela wolna to słabo :/ Ale z tybetanem wyszło...
×
×
  • Create New...