U mnie na szczęście psy tylko w dzień szczekają, w nocy nie. I nie cały czas :) Ale taki pies po przejściach to można zrozumieć, potrzeba czasu żeby nauczyć.
Hejka :)
No to się pochwalę, a co! Dzisiaj opłaciłam :D Tak więc osoby biorące udział- zastanówcie się czy na pewno chcecie jechać bo będę tam JA i moja wredota :P