[quote name='kalyna']cobyś zdążyła je chociaż wypakować, zanim odeślesz je z powrotem :evil_lol:
Gdyby to wsio było takie łatwe :roll:
to poradźcie mi jeszcze jakie są lepsze... i najlepiej znajdźcie pracę, bo niedługo wpadnę w długi z tymi psami :evil_lol:
Psst, to wenoooo gdzie jesteś :lol:[/QUOTE]
Wena na razie uciekła :lol: A szelki.... Ja mam guardy, y z hurtty, norwegi, i ja najbardziej lubię norweskie (może przez to ze mój pies z szelek nie wychodzi). Guardy się bardzo przekrecaja, nie da się ich ustawić żeby "stały w miejscu" :) hurtte lubię, ale denerwuje mnie to przekładanie łapy. Ale trzyma się lepiej niż guardy. A norweskie łatwo się zakłada, mają rączkę. Tylko jak pies uciekinier to może z nich wyjść, chociaż mojej nigdy to się nie zdążyło a zawiera się dość często :)