[quote name='dOgLoV']jak w telenoweli :diabloti:
to My ;)
[URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/487891_487458411282187_1688697329_n.jpg[/URL][/QUOTE]
Ale świetne zdjęcie :loveu: I ten ON na ramieniu :loveu:
[quote name='dOgLoV']Qurwa chrupek chili mi sie zachciało i zaraz nie wyrobie , mam taki katar ze oddychac nie mogę :angryy:[/QUOTE]
Sama chciałaś to teraz cierp :diabloti:
[quote name='marta.k9080']w naszym bloku jest oddział PZU i tam mają remont i jeszcze wiercą,o tej godzinie:roll: tak do 22.00 będą.
Idziemy na dwór.Dobranoc:p[/QUOTE]
Dobranoc :)
[quote name='dOgLoV']:eviltong:ja też :diabloti:Poznalam Sebka na fotka pl i wzięłam Qwendi za niufka :diabloti: to tak w skrócie :eviltong:[/QUOTE]
Aaa to fajnie się poznaliście :) Połączyła was Qwendi :p Psy łączą ludzi :p
[quote name='magdabroy']Widzisz, ukazała się moja skleroza, bo ja zapomniałam, jak Sebek i Aga się poznali :evil_lol:[/QUOTE]
A ja nawet nie doczytałam :eviltong: Macie tak nagadane w galeriach, że nie wyrabiam :eviltong:
[quote name='dOgLoV']ona jest wszystko żerna , roczku jeszcze nie miała a już kiche jadła :diabloti:[/QUOTE]
Hehe to fajnie :) Lepiej tak niż niejadek :)
[quote name='dOgLoV']Spadówa :eviltong:
ja wygram :diabloti:
Miałaś napisać że ma żone i 8senke dzieci :mad: moze by zrezygnowała haha
to na kiedy sie ustawiamy ? :cool3:[/QUOTE]
Nawet teraz :evil_lol: Ty już Sebka wybrałaś, to co jeszcze szukasz :diabloti: A w 8 dzieci bym nie uwierzyła :lol:
[quote name='marta.k9080']pij napar z pokrzywy ,pomaga na anemię;)[/QUOTE]
Jakby było dobre to może jeszcze jeszcze. Ale po nazwie sądząc to chyba nie bardzo? :lol:
[quote name='marta.k9080']już kiedyś wspominałam,że w tej kwestii jestem raczej staroświecka:evil_lol:[/QUOTE]
Tak na serio pisząc to też staroświecka jestem, za facetem nie latam. Ale takiego Theosia w przyszłości planuję :loveu:
[quote name='magdabroy']Mam ;) Ale w mniej zaawansowanym stadium :evil_lol:[/QUOTE]
Toś mnie pocieszyła. Cały czas liczyłam że mam minimalną sklerozę :evil_lol:
[quote name='marta.k9080']ja ważę 48-49kg na 173cm więc wpie*dalam ile wlezie,a nawet więcej:diabloti:[/QUOTE]
No ja 48kg na 167cm i podobno mam anemię, przez co mam iść na badania, ale jakoś tak zapominam trafić :diabloti:
[quote name='marta.k9080']bicie się o faceta jest poniżej godności ,to oni mają lać się o nas[/QUOTE]
No wiesz czasy się zmieniły. Teraz laski się biją o faceta :lol: I to jeszcze wirtualnie, przez dogo :evil_lol:
[quote name='magdabroy']No to teraz się o niego pozabijajcie: Ty, Aga i Iza :evil_lol:[/QUOTE]
Będę walczyć jak lwica :eviltong: A on w ogóle wolny jest?