[quote name='dOgLoV']Neron musi mieć kaganiec , bałam sie że mi się "puści" w las za jakąś sarna abo co :roll: czasami mu do fotek sciągam i zazwyczaj wtedy coś wywinie :roll:
no właśnie , tak też może być :roll:[/QUOTE]
No dla bezpieczeństwa to lepiej niech nosi :roll: Kaja też ma kaganiec, ale ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje, więc nie nosi :) Tylko że ona to w koło bloku musi mieć, bo niekoniecznie kocha pieski. Jak idę w pola to innych zwierząt się boi, to nie leci ;)