-
Posts
11561 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta1624
-
[quote name='dOgLoV']hejka ;) u nas tez są cały rok dostępne ;)[/QUOTE] U mnie też można kupić :p
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dodam jeszcze Kaje z różnego wieku A na koniec Majka, pies babci, wieloryb wszystkożerny:) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']http://i61.tinypic.com/rcvc3r.jpg dobrze, że to nie samiec, bo byś świeciły jajca :evil_lol: Ale masz dużą budę dla psiurów :crazyeye: Mówiłam buda dla słonia :eviltong: Ale ona wydaje się duża, a w ściankach jest 15cm styro :) A samiec by był, bo jak pojechaliśmy po Kaję to chciał z nami jechać. Ale tata jest anty-pies na działkę, bo są ukochane drzewka :p -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Jaką ma ładną czerwoną obróżkę :)[/QUOTE] Ona ma multum obroży/szelek. Muszę zrobić kiedyś zdjęcie całej kolekcji ;) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
No na dzisiaj wystarczy ;) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dokończę jeszcze opis kolejnych zwierzaków: 1. Kinder, królik miniaturka, którego dostałam po pobycie w szpitalu "na pocieszenie". Początkowo był psotnikiem, na którym uczyłam się jak postępować z takim stworzeniem. Jakoś się udało nam współżyć w zgodzie, zachowywał się jak pies, ciągle za mną łaził i ze mną spał. Miał malutką klatkę, która była tylko jego kuwetą :) Niestety dane nam było żyć tylko 4 lata razem, ponieważ z niewiadomych przyczyn, bez żadnych objawów, zasnął snem wiecznym kiedy nikogo nie było w domu :-( 2. Tuti, chomik dżungarski przyniesiony do domu podstępem, ponieważ dla mamy to szczur :) Na niego się przygotowałam, wszystko poczytałam, więc zamieszkiwał klatkę po Kinderze 60x40cm owleczoną siatką. Niestety już go z nimi nie ma, żył ponad 3 lata. 3. Żeby było w skrócie, a nie po kolei to napiszę po prostu: króliki :) Zwykłe, podwórkowe, mięsne, u nas na wiecznym dożywociu :) Przewinęło się ich trochę, niestety choroba zabrała ich kilka, część umarła ze starości (najdłużej żyła Kiwi, ponad 10 lat). Obecnie są 3, w tym 2 mają 7 lat, jeden 3. 4. Oprócz były jeszcze papużki, ryby. Na koniec zdjęcia Kai: -
[quote name='magdabroy']Nie chciałaś po dobroci, to trzeba było podstępem :evil_lol: Ok, znikam na spacerek ;)[/QUOTE] Miłego spacerku :)
-
Dzień dobry :)
-
[quote name='dOgLoV']ja by sie chyba w ogóle nie nauczyła hahaueeee i sie ten nowy wyglad nie podobie :roll:[/QUOTE] Ja też jestem antytalent jak chodzi o obcasy :roll: A nowy wygląd jest straszny :shake:
-
I dzień dobry :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
O jak miło fotki dla mnie ;) Tora śliczna :) I jak zwykle z piłeczką -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
marta1624 replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa ;) Magda to prawda że mam niefotogeniczne psy, na kolejnych fotkach to zobaczysz :) -
[quote name='magdabroy']To czemu tam jest tylko wzmianka o mnie, że to ja zanudzałam :mad:[/QUOTE] Bo to twoja sprawka w większości :eviltong: Mówiłam że foty marne, niewiele, a ty się upierałaś. I jeszcze ten szantaż o fotki Theosia, Tory i Lumpka :mad:
-
Dobranoc :)
-
Zanudzałaś to masz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251606-Galeria-m%C4%99dziariny-m%C4%99dziarza-i-zwierzak%C3%B3w?p=21953393#post21953393[/url]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Magda dla ciebie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/251606-Galeria-m%C4%99dziariny-m%C4%99dziarza-i-zwierzak%C3%B3w?p=21953393#post21953393 Poświęciłam się, czekam na fotki :eviltong: -
Przez namowy niektórych użytkowników galerię zakładam i ja (więc Magda czekam na fotki :eviltong:). Na bieżąco dodam opisy moich stworzeń:) 1. Mędziarina (czytaj Kaja), pierwszy typowo mój pies, moja duma i porażka wychowawcza. Urodzona 29.01.2012r. Jest to przygarnięty mix owczarka niemieckiego, ludzie chcieli się pozbyć małych to "kupiłam" za całe 20zł:) Jest to moje marzenie z dawnych lat, miała być psem podwórkowych w XXL budzie, ale wyszło jak wyszło, czyli kanapowiec:) Przez moją głupotę od najmłodszych lat "socjalizowana" z każdym napotkanym psem, przez co teraz mamy problem z omijaniem spokojnie psów. Jest dominująca do suczek, pieski akceptuje wszystkie ;) Niestety nie jesteśmy do końca dograne, bo jestem słabym ogniwem, więc próbuje mną rządzić. Dopiero od niedawna wprowadziliśmy dyscyplinę, więc jest lepiej z jej zachowaniem do suczek. Kocha ludzi (tych dużych, a zwłaszcza tych najmniejszych). Pierwsze dni u mnie: A teraz wygląda "trochę" doroślej:) 2. Mędziarz (Lucek, Lucyfer, Lucyna), pies kupiony za równie wielkie pieniądze, co Kaja. Urodzony 2.10.2012r, mix jamnika krótkowłosego. Przygarnęliśmy go po śmierci ukochanego jamnika mojej mamy. Miał to być jej pies, a wyszedł "udupek" Kai i mój, więc się z nim męczymy:) Jest to straszny dominant do psów, wszczyna bójki, do ludzi jest bardzo strachliwy, przez co agresywny (nawet do dzieci). Strasznie ciągnie na smyczy, nie podoba mu się obecność mojej mamy (jak ta chce się do mnie zbliżyć rano lub wieczorem to jest warkot i strzelanie zębami). Jest jeden plus: nikomu nie pozwala mnie uderzyć, nawet w żartach :lol:. Ma 0 dyscypliny (bo to ogólnie nie mój pies, a inni z mojej rodziny sądzą, że jest mały i słodki i wszystko mu wolno). Poza tym do mnie jest uroczy :loveu: Takiego pieściocha nie miałam nigdy. Tylko się tuli, buziaki, na rączki :) PS. Jest bardzo niefotogeniczny, ma mało zdjęć :p 3. W moim sercu jamnik krótkowłosy brązowy Maksiu, uśpiony z powodu nowotworu oraz jamnik czarny Bethoven, którego nie mam zdjęć :-( Zapamiętam na zawsze :-( Oprócz psów mam/miałam pełno innych zwierzaków, ale o nich będzie kiedy indziej ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobranoc:) -
[quote name='marta.k9080']czekam kiedy pojawią się w sklepach spraye dla ludzi,od kiedy wiem ,że kleszcze już wylazły ,to ciągle mam wrażenie ,że coś po mnie łazi:evil_lol:w zeszłym roku spraye były od kwietnia Bros,OFF itp[/QUOTE] Też tak mam zawsze :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']No to zdjęć dziś więcej nie będzie :eviltong:[/QUOTE] Wytrzymam do jutra :eviltong: -
[quote name='marta.k9080']przez chwilę chciałam Kiltix ,ale doczytałam ,że słabnie pod wpływem wody,a Luna moczy się na niemal każdym spacerze:diabloti:[/QUOTE] To fakt. Jak jadę nad wodę to ściągam (bo u mnie to nie codziennie się moczy:)), ale u mnie Kaja aż tak bardzo nie łapie kleszczy i dajemy radę ;) Na cały sezon max 5 miała. A chodzimy dużo, po polach/lesie/nad wodę w lato
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Będzie galeria, będą zdjęcia ;)[/QUOTE] Mówiłam że zrobię w weekend jak nie zapomnę :eviltong: A dzisiaj dużo spacerków, to nie było kiedy :) -
Ja mam obroże kiltixu, bo dostałam od koleżanki za darmo (dla jej psiaka okazała się za mała, wiec mi dała):)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Nic z tego, więcej dziś nie dam :eviltong:Chociaż, mogłabym coś wrzucić, ale....muszę zobaczyć, że założyłaś galerię :diabloti: [/QUOTE] Ale męczysz :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
marta1624 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV']Marchewke , moze byc ? :eviltong:[/QUOTE] I z Magdy będzie wiosenny bałwan :lol: Theoś się ucieszy, bo jak śniegu nie było to dobry i taki :evil_lol: