[quote name='magdabroy']Jakbym była wygodnicka, to bym nie wchodziła na dogo :eviltong: To cholerstwo mi tyle czasu zabiera :mad:
Ja po prostu, jestem na tyle mądra, żeby nie dodawać sobie jeszcze jednego złodzieja czasu, jakim jest fejsbuczek :eviltong:[/QUOTE]
Fakt, to mądre posunięcie :lol:
[QUOTE] [COLOR=#000000]nie nagadywac mi tu tyle [/COLOR]:-P[/QUOTE]
Kiedy my lubimy nagadywać :evil_lol: