Jump to content
Dogomania

1izabelka1

Members
  • Posts

    984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 1izabelka1

  1. Jeżeli ktoś jest na FB może skorzystać z grupy wizytatorów trzeba tylko dołączyć do grupy i osoba prowadząca znajdzie wizytatora w danym mieście , sprawdzone osoby które zgłosiły się do robienia wizyt , korzystałam i trafiłam na kompetentną osobę . [url]https://www.facebook.com/groups/wizytypa/?fref=ts[/url]
  2. Chciałam zapytać o tego Charta , ponoć jest jednak cały czas w schronisku . Możecie coś napisać o nim więcej ?
  3. z pewnością są szczęśliwsze, od razu to widać porównując zdjęcia z poprzedniego miejsca :) mogą wolno biegać , mają dobre jedzonko oj dzięki wam wszystkim poszczęściło się biedom
  4. jaka kochana psinka , dobrze że już bezpieczna dzięki wam :)
  5. świetne wieści , tylko się cieszyć i oby tak dalej :) Nela ma bardzo słodką mordeczkę :)
  6. Weny twórczej ci nie brakuje , super zdjęcie jak zawsze zresztą :)
  7. Co te psiaki by bez was zrobiły , łezka się w oku kręci
  8. słodka , bardzo słodka dziewczynka , a jaką minkę zrobiła :) oj ,cieszy każda uratowana bida
  9. najważniejsze że ma stały dach nad głową i krzywda jej się nie dzieje ,różne człowiek ma sprawy na głowie i nie zawsze się da całkiem poświęcić psiakowi dużo czasu . Jedynie ucz ją przychodzenia na wołanie bo to jest ważne ,znajdź tą linkę i to z nią potrenuj , zawsze inaczej jak będzie mogła się wybiegać . Z tego co wiadomo to wierna psina ale trzeba to dokładnie sprawdzić za nim zdecydujesz się ją puścić i adresówka to podstawa
  10. Nie wiadomo jak psiak reaguje na inne czworonogi ? bo to dość istotne w szukaniu domku .
  11. Dziękuję że poświęciłaś swój czas i pojechałaś na wizytę , możemy teraz już spać spokojnie :) Sonia wygląda ślicznie
  12. [quote name='malagos']albo zabierz sponsora, jemu też postawimy z Gośką, jakkolwiek by to zabrzmiało :diabloti:[/QUOTE] :klacz::roflt:właśnie spadłam z krzesełka
  13. Pan nie wie czemu kastracje - sterylizacje są takie ostatnio modne :roll: brawo chłopie
  14. jesteście niesamowici , dobrze że tu się piszę a nie rozmawia bo wzruszenie odbiera mowę :) tak udokumentowana relacja z pewnością zachęci do pomagania , trzymajcie się cieplutko
  15. Trzeba małą zaklepać , z Panem można się dogadać ja tak brałam psiaka z tego schroniska .Trzymam kciuki
  16. Gajowa , maleńka myślę że szybko znajdzie domek jest przesłodko-cudna, drugi mikrusek też słodziak może mikropsy by ją przejęły ? kurcze straszne to wszystko :( że też takie psiaki siedzą w schronie nie rozumie tego
  17. Śliczna i wystraszona maleńka , Gajowa trzymam kciuki
  18. Widać miała gorszy dzień :) jak by się częściej powtarzało to jednak warto wrócić do tego rozwiązania
  19. klatka dla psa to czasami na prawdę dobry sposób , pies czuje się w niej bezpiecznie nie stresuje się odpowiednio nauczony w niej przebywać , takie zachowania świadczą o stresie psiaka ,to nam się wydaje że to tragedia pies w klatce no jak można ,a dla psa to azyl który daje poczucie bezpieczeństwa na czas nie obecności opiekunów . Pomyśl o tym jak będzie się to powtarzać , dobrze dla psa i mniej nerwów dla was , nałóż koc na klatkę pozostaw ją otwartą i każdy smakołyk podawaj jej w klatce zobaczysz że z czasem sama z chęcią będzie tam wchodzić
  20. Trzymam kciuki za Greyke myślę że tym razem osiedli się na stałe :) i za białaske też trzymam duże kciuki , włos się na głowie jeży jak pomyślę że może cieczki dostać
  21. Pierwsze dni najtrudniejsze dla psiaka , trzymaj się mała , bądź grzeczna i bez numerów proszę . Bardzo się cieszę :)
  22. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę :)
  23. śliczna jest , a mały pasuje do niej jak ulał :) domku dobrego życzę dla dziewczynki
  24. z tablicy też miałam już parę wiadomości , a dzisiaj przyszło żeby zaktualizować ogłoszenie z drobny .pl i patrzę a tam zero osób zerknęło na ogłoszenie :flop::niewiem:
×
×
  • Create New...