Kryzia
Members-
Posts
2598 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kryzia
-
Igiełka- teraz Lilu- nowe imię, nowe życie :). Już w DS :)))
Kryzia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ale tu się dzieje :) Asiu, radzę nie wychodzić przez kilka dni. Naprawdę nie bagatelizuj tego. Nie ma to jak aspiryna, czosnek i łóżko. -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Kryzia replied to Jara's topic in Już w nowym domu
A co z Fundacją ? Zadzwonić nie zaszkodzi, może coś poradzą. -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Kryzia replied to Jara's topic in Już w nowym domu
Pewnie lepiej, gdyby trafiła do fundacji. Napisz, jak coś będziesz wiedzieć. -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Kryzia replied to Jara's topic in Już w nowym domu
Ale masz kontakt z Tą osobą ? Tak na szybko przychodzi mi do głowy Fundacja[FONT=Arial][SIZE=2] na Rzecz Zwierząt "Przytul Psa" [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]503069502 Nich się z nimi skontaktuje. Może ktoś się tu pojawi z innym pomysłem.[/SIZE][/FONT] -
Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!
Kryzia replied to Jara's topic in Już w nowym domu
Podnoszę - czy ona nie jest w ciąży ? Pod jakie schronisko podlega Sulejówek ? -
udało się, suka matka ma dom :-). Wątek do zamknięcia.
Kryzia replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
świetnie ! -
sunia i jej szczeniaczki z Drwalewa uratowane - szukamy nowych domków !
Kryzia replied to wasiwo's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasiwo'][FONT=Calibri][SIZE=2]http://dziendobry.tvn.pl/video/piotr-cyrwus-i-jego-mafia-zbieraja-w-slusznym-celu,104,newest,70276.html koniecznie zobaczcie !!!![/SIZE][/FONT][/QUOTE] Dopiero dzisiaj zobaczyłam ten wpis. Dzięki, wasiwo, za info :) -
udało się, suka matka ma dom :-). Wątek do zamknięcia.
Kryzia replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Wątek z października [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234297-sunia-i-jej-szczeniaczki-z-Drwalewa-uratowane-szukamy-nowych-domków"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234297-sunia-i-jej-szczeniaczki-z-Drwalewa-uratowane-szukamy-nowych-domków-![/URL] Podobna sytuacja, wtedy pomogła Fundacja Przytul Psa. Może ich poprosić o pomoc? (namiary w poście 25) Te dwie miejscowości (Drwalewo i Halinów) są w pobliżu - ok. 50 km (wg googlemaps) -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Kryzia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tyle jest ogłoszeń psiaków, a ludzi adoptujących zdecydowanie mniej. Może spróbować z inny zdjęciem, może skrócić tekst ? -
Cieszę się, że Spinka już w domu. Ciekawe, czy opiekunom podoba się jej imię :)
-
To zdjęcie widziałam i jeszcze jedno, gdzie inne psy podbiegają do krat, a ona nawet głowy nie podniosła siedząc w budzie. Myślałam o takim, na którym będzie bardziej widoczna, chociaż może to jest dobre, jeśli można tak w ogóle powiedzieć. Już sama nie wiem, może jednak ten tekst do ogłoszeń zmienić na jakiś bardziej reklamujący Sabę, bo ten trochę chyba odstrasza ?
-
Wchodzę poczytać, a tu takie wieści o Spince - no to trzymamy :)
-
Miło mi zaprosić na bazarek dla Liderka i Joszki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/url] Wprawdzie dla Liderka będzie tylko 40%, ale bazarek duży, a Liderek na starcie po nowe życie jest w całkiem dobrej sytuacji finansowej, więc myślę, że to sprawiedliwy podział :)
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Kryzia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Obiecany bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/url] -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Kryzia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zrobię na dniach bazarek - 50% będzie dla Joszki -
Dobrze, że Misio do Was trafił. W schronisku był bez szans. Moja psina pomimo leków, ma kilka ataków w miesiącu i to dość silnych. Niestety lekarstwa niszczą wątrobę, ale nie ma innego wyjścia, bez nich się nie da egzystować.
-
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
Kryzia replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ja się obawiam, że dopóki Joszka nie nauczy się czystości, to potencjalny adoptujący szybko ją zwróci, niestety. Naprawdę nieciekawie to wygląda i współczuję Ci Lika. -
Witam :) Podczytuję od czasu do czasu wątek, chociaż nigdy tu nic nie napisałam. Podziwiam Pipi za to, co robisz. Teraz przeczytałam o Twoich problemach zdrowotnych. Z medycyną mam niewiele wspólnego, ale jeśli już to preferuję naturalną. Mój ojciec kilka lat temu miał zapalenie nerwu trójdzielnego. Strasznie bolesna przypadłość. Spędził 2 miesiące w szpitalu, gdzie faszerowali go tabletkami. Ból nie ustępował, za to ojciec chudł w oczach. Takie leczenie nic nie dało, siadł mu żołądek, schudł, nie mógł jeść, wyglądał strasznei i dał sobie spokój z takim leczeniem. Pomyśleliśmy o akupunkturze i znaleźliśmy lekarzy z Mongolii. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba miał jedną wizytę tygodniowo przez 2 miesiące, ale już po pierwszej była znaczna poprawa i w końcu ból minął. Myślę, że w Twoim przypadku też by podziałało, tylko nie wiem jak u Ciebie z dostępem do akupunktury. To oczywiście nie muszą być lekarze z tego kraju. Akurat my trafiliśmy na nich, byli bardzo dobrzy. No i oczywiście to były wizyty prywatne.