Jump to content
Dogomania

Kryzia

Members
  • Posts

    2598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kryzia

  1. Ale tu się dzieje :) Asiu, radzę nie wychodzić przez kilka dni. Naprawdę nie bagatelizuj tego. Nie ma to jak aspiryna, czosnek i łóżko.
  2. A co z Fundacją ? Zadzwonić nie zaszkodzi, może coś poradzą.
  3. Pewnie lepiej, gdyby trafiła do fundacji. Napisz, jak coś będziesz wiedzieć.
  4. Ale masz kontakt z Tą osobą ? Tak na szybko przychodzi mi do głowy Fundacja[FONT=Arial][SIZE=2] na Rzecz Zwierząt "Przytul Psa" [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]503069502 Nich się z nimi skontaktuje. Może ktoś się tu pojawi z innym pomysłem.[/SIZE][/FONT]
  5. Podnoszę - czy ona nie jest w ciąży ? Pod jakie schronisko podlega Sulejówek ?
  6. [quote name='wasiwo'][FONT=Calibri][SIZE=2]http://dziendobry.tvn.pl/video/piotr-cyrwus-i-jego-mafia-zbieraja-w-slusznym-celu,104,newest,70276.html koniecznie zobaczcie !!!![/SIZE][/FONT][/QUOTE] Dopiero dzisiaj zobaczyłam ten wpis. Dzięki, wasiwo, za info :)
  7. Wątek z października [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234297-sunia-i-jej-szczeniaczki-z-Drwalewa-uratowane-szukamy-nowych-domków"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234297-sunia-i-jej-szczeniaczki-z-Drwalewa-uratowane-szukamy-nowych-domków-![/URL] Podobna sytuacja, wtedy pomogła Fundacja Przytul Psa. Może ich poprosić o pomoc? (namiary w poście 25) Te dwie miejscowości (Drwalewo i Halinów) są w pobliżu - ok. 50 km (wg googlemaps)
  8. Ja też na zaproszenie, niestety, tylko mogę hopsnąć.
  9. Tyle jest ogłoszeń psiaków, a ludzi adoptujących zdecydowanie mniej. Może spróbować z inny zdjęciem, może skrócić tekst ?
  10. Cieszę się, że Spinka już w domu. Ciekawe, czy opiekunom podoba się jej imię :)
  11. W tej chwili tylko melduję się na wątku. Cudownie, że jest DT.
  12. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, Liderku :)
  13. To zdjęcie widziałam i jeszcze jedno, gdzie inne psy podbiegają do krat, a ona nawet głowy nie podniosła siedząc w budzie. Myślałam o takim, na którym będzie bardziej widoczna, chociaż może to jest dobre, jeśli można tak w ogóle powiedzieć. Już sama nie wiem, może jednak ten tekst do ogłoszeń zmienić na jakiś bardziej reklamujący Sabę, bo ten trochę chyba odstrasza ?
  14. Toyota, jak trzyma się Saba? Może udałoby Ci się zrobić jej jakieś nowe zdjęcie w najbliższym czasie, to da się do ogłoszeń. Może jej smutny pychol poruszy czyjeś serce.
  15. Wchodzę poczytać, a tu takie wieści o Spince - no to trzymamy :)
  16. Miło mi zaprosić na bazarek dla Liderka i Joszki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/url] Wprawdzie dla Liderka będzie tylko 40%, ale bazarek duży, a Liderek na starcie po nowe życie jest w całkiem dobrej sytuacji finansowej, więc myślę, że to sprawiedliwy podział :)
  17. Obiecany bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238384-CIUCHOLAND-ALE-NIE-TYLKO-dla-Joszki-i-Liderka-Do-20-stycznia[/url]
  18. Pipi, wcale bym się nie zdziwiła, gdyby te bóle miały podłoże nerwowe. Od lat zmagasz się z tyloma nieszczęściami w okolicy, aż w końcu się zebrało. I nasuwa mi się skojarzenie, że Twoje imię to Milion, bo za miliony kochasz i cierpisz katusze. DUŻO ZDROWIA !!!
  19. Zrobię na dniach bazarek - 50% będzie dla Joszki
  20. Jestem na zawołanie :) W najbliższym czasie zrobię obiecany bazarek. Postaram się żeby było więcej fantów na nim, bo chciałabym wspomóc Liderka i jeszcze jednego zadłużonego psiaczka. Rozumiem, że skarbnikiem jest paula_t i bazarki na razie są akonto ?
  21. Dobrze, że Misio do Was trafił. W schronisku był bez szans. Moja psina pomimo leków, ma kilka ataków w miesiącu i to dość silnych. Niestety lekarstwa niszczą wątrobę, ale nie ma innego wyjścia, bez nich się nie da egzystować.
  22. Ja się obawiam, że dopóki Joszka nie nauczy się czystości, to potencjalny adoptujący szybko ją zwróci, niestety. Naprawdę nieciekawie to wygląda i współczuję Ci Lika.
  23. Witam :) Podczytuję od czasu do czasu wątek, chociaż nigdy tu nic nie napisałam. Podziwiam Pipi za to, co robisz. Teraz przeczytałam o Twoich problemach zdrowotnych. Z medycyną mam niewiele wspólnego, ale jeśli już to preferuję naturalną. Mój ojciec kilka lat temu miał zapalenie nerwu trójdzielnego. Strasznie bolesna przypadłość. Spędził 2 miesiące w szpitalu, gdzie faszerowali go tabletkami. Ból nie ustępował, za to ojciec chudł w oczach. Takie leczenie nic nie dało, siadł mu żołądek, schudł, nie mógł jeść, wyglądał strasznei i dał sobie spokój z takim leczeniem. Pomyśleliśmy o akupunkturze i znaleźliśmy lekarzy z Mongolii. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba miał jedną wizytę tygodniowo przez 2 miesiące, ale już po pierwszej była znaczna poprawa i w końcu ból minął. Myślę, że w Twoim przypadku też by podziałało, tylko nie wiem jak u Ciebie z dostępem do akupunktury. To oczywiście nie muszą być lekarze z tego kraju. Akurat my trafiliśmy na nich, byli bardzo dobrzy. No i oczywiście to były wizyty prywatne.
×
×
  • Create New...