Dzięki, Ada :) i witamy na wątku :)
Może Megii prześle jakieś nowe zdjęcia w wiosennej scenerii, bo w tej chwili jeszcze epoka lodowcowa i trzeba by je częściej ogłaszać. Suńki są pod opieką Fundacji Dom Tymianka i na stronie fundacji są ich zdjęcia takie legitymacyjne :), ale poza tym nie mają chyba innej reklamy. Miały tylko wykupione 2 x ogłoszenia w grudniu i chyba styczniu i wiem, że to mało. Ale teraz, kiedy Prima pozbyła się przepukliny i jest wysterylizowana, to bardzo zwiększa jej szanse na nowy dom.