Jump to content
Dogomania

Kryzia

Members
  • Posts

    2598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kryzia

  1. Jeszcze jeden bazarek dla Saby i koleżanki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244347-TANIE-UBRANIE-do-24-czerwca[/url]
  2. Zapraszam na bazarek dla Perły [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244347-TANIE-UBRANIE-do-24-czerwca[/url]
  3. W takim razie bazarek zrobiłam dla Perły - zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244347-TANIE-UBRANIE-do-24-czerwca[/url]
  4. Czas przedwakacyjny, to chyba nie jest dobry okres na adopcje
  5. Mam już na ukończeniu budowę obiecanego bazarku - dla Inez przewiduję 50 % z dochodu. I teraz pytanie, bo widzę, że trochę się sytuacja poprawiła: czy mam go zrobić dla Inez, czy może jest u Ciebie, Hałabajówko jakiś biedak w większej potrzebie ?
  6. Dziękujemy za zdjęcia - Szczęściara :)
  7. zaglądam i trzymam kciuki, Obieżyświat - wielkie podziękowania !
  8. Stan konta Saby na dzień 10.06.br: ewu; 20 zł maarit; 20 zł basiunia 131; 15 zł Aimez_moi; 20 zł bazarek Kryzia; 140 zł[B] razem 215 zł [/B]
  9. W marcu chyba są zniżki na sterylki, bo to miesiąc sterylizacji. Ja w ciągu chyba max 3 miesięcy muszę rozliczyć bazarek, a przelew będę musiała zrobić osobno z bazarku i osobno z jednorazowych wpłat. Toyota, dowiedz się kiedy ta sterylka i czy jest możliwy odroczony termin płatności, a jeśli tak to jaki.
  10. Ja się nie orientuję w cenach sterylek, to dobra cena - jak myślicie ? Na razie mamy jakieś 200 zł. A kiedy w ogóle miałaby być ta sterylka ?
  11. Aha, dzięki za wyjaśnienie :) trochę ta ilość wydawała mi się duża
  12. Odwiedzam rekonwalescenta. Śliczny jest - nie powinien długo czekać na dom.
  13. To kciuki zaciśnięte - on tak łapie za serce i taki boroczek na tych zdjęciach - widzialam, że ma ponad 1600 wyświetleń.
  14. Rzeczywiście dziwna - jakiś cyborg-odmieniec :)
  15. Przelałam 15 zł dla małej
  16. Dotarłam na wątek Puszka
  17. Aimez_moi, bardzo dziękujemy za dofinansowanie Saby w kwocie 20 zł :loveu: Stan konta Saby na dzień 05.06.br: ewu; 20 zł maarit; 20 zł basiunia 131; 15 zł Aimez_moi; 20 zł[B] razem 75 zł dziękujemy :Rose:[/B]
  18. [quote name='kolejna kobietka']Ogromnie ci dziękuję!!! :loveu: niestety jestem w tej chwili na "ścieżce wojennej" z moim bratem, więc nie mogę wyróżnić ogłoszenia, pieniądze na ten cel szły przez konto mojego brata, będę musiała poczekać kilka dni bądź może ktoś inny mógłby to ogarnąć?[/QUOTE] Asiu, współczuję kwasów w domu. Przyszło mi na myśl, że mogłabyś udostępnić swoje konto (jeśli nie jest prywatne, a masz na nim tylko ogłoszenia) i wtedy podasz login i hasło Anuli, która sama wyróżni ogłoszenie. Tylko nie wiem, czy pasuje Wam taka opcja :)
  19. [quote name='Aimez_moi']Ja takze numer konta poprosze....zaraz sie dorzuce.....[/QUOTE] Dziękujemy :) już wysyłam
  20. No to świetnie, Tobie też należy się odpoczynek !
  21. Jak tam Figa, a jak Ty, obieżyświat ?
×
×
  • Create New...