[quote name='kolejna kobietka']Ogromnie ci dziękuję!!! :loveu: niestety jestem w tej chwili na "ścieżce wojennej" z moim bratem, więc nie mogę wyróżnić ogłoszenia, pieniądze na ten cel szły przez konto mojego brata, będę musiała poczekać kilka dni bądź może ktoś inny mógłby to ogarnąć?[/QUOTE]
Asiu, współczuję kwasów w domu.
Przyszło mi na myśl, że mogłabyś udostępnić swoje konto (jeśli nie jest prywatne, a masz na nim tylko ogłoszenia) i wtedy podasz login i hasło Anuli, która sama wyróżni ogłoszenie. Tylko nie wiem, czy pasuje Wam taka opcja :)