śliczna dziewczynka :)
papillonki są jedną z moich ulubionych ras
więc będę często zaglądać :)
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-umC6omD1OuQ/UFbE06yFIPI/AAAAAAAAA7E/pcGJiaYAnwA/s720/DSC_0022.JPG[/URL] :loveu:
[quote name='Gezowa']A gdzie tam zdjęcia! To model jest piękny! :lol: Nie no, niedługo pożyczę porządny aparat od drugiej ciotki to poszaleję na sesjach z młodym :cool3:[/QUOTE]
Oczywiście model jest przepiękny :loveu:
czekam na nowe zdjęcia :)