-
Posts
8746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koja
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
koja replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']Dziewczyny mam cudne ulotki sznaucerowe o 1% - pełna profeska - jak rozpakowałam dziś pudełko to cieszyłam się jak dziecko z prezentu gwiazdkowego :oops: :multi: prześliczne, papier jak zdjęciowy, format pocztówki - jak ktoś ma gdzie rozłożyć (lecznice, sklepy zoologiczne, wystawy) to dajcie znać - przygotuję i w poniedziałek mogę wysłać - jakby ktoś był chętny pomóc to proszę o maila z adresem i mniej więcej jaką ilość wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziś wysłałam do Marty, która będzie na wystawie w Lublinie i w Zielonej Górze, Elitesska też dostanie i obstawi Katowice :loveu: kto jeszcze kto jeszcze pomoże???[/QUOTE] Ja pozwoliłam sobie dzisiaj "ukraść" plakacik o 1% z pierwszego postu - wydrukowałam w kolorze (będzie ze 100 szt.). Za parę dni jadę znów do kliniki przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu to je tam zostawię - tam przewija się masa ludzi ze zwierzętami więc może będą szły. Obawiam się, zę będę tam częściej jeździć więc będę mogła je uzupełniać. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zdrówka dla Bibi.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
koja replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale słodziak! A ciocia Lizka chyba przeszczęśliwa :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
koja replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale fajne chlopaki. Tak fajne, ze zaglądam do Was codziennie. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
koja replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zdrówka dla Maluszka! -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Też jestem ciekawa tych mebelków :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']to czekamy na wieści,oby dobre[/QUOTE] [quote name='malawaszka']:calus: trzymam kciuki, żeby to nie było nic złego!!!!! poczytałam trochę, takie podwyższenia tych parametrów są tez przy odwodnieniu, stresie - oby tylko tyle!!![/QUOTE] [quote name='sybisia']Czy Koja to Aleksa z M-4, a piesio to Bosman??? Trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za zdrówko chłopaka (i całej Rodziny), oby to nie były żadne poważne problemy :calus:[/QUOTE] Dziękuję Wam bardzo! Koja to nie Aleksa. Koja to Magda, a piesio to Cezar.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a co u Was się dzieje???? Bibi to staruszka, która była u nas od września 2010, znalazła dom w Warszawie, cudny dom i potem była u nas jak jej Pańcia na urlop jechała Bibi ma kiepskie wyniki krwi :( zaczyna się jazda z nerkami... moja maleńka Księżniczka :placz:[/QUOTE] Nasz chłopak ma za wysoki poziom hemoglobiny, hematokrytu i erytrocytów we krwi. Nasz wet jest tym zaniepokojony, ja po poczytaniu o tym w necie jetem przerażona. W czwartek jedziemy na konsultację do Wrocławia - mamy umówioną wizytę u weta (podobno dobrego w tych sprawach). Boję się...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Życzę zdrówka dla Zgredka i Bibi (nawet pamiętam, która to suczka). No niestety, z tymi zwierzakami nie może być za wesoło :(. Ja teraz zrobiłam swojemu psiakowi badania krwi - tak kontrolnie, dla pewności, że wszystko jest ok - no i nestety, tak nie jest. Zawsze musi być coś...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
koja replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale słodki Białasek! Życzę Wam wszystkiego dobrego! -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
koja replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta - dorzucę 30 zl. -
[quote name='zerduszko']Ło matko, ale Ci się chop trafił :cool2:[/QUOTE] Tylko pozazdrościć!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale fajna ta gromadka! A ubranka jakie twarzowe! A Lunkowej brody można tylko pozazdrościć.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
koja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
koja replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Obiecałam dołożyć 50 zl do karmy - właśnie zrobiłam przelew na konto ŁAPY. -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
koja replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Też trzymam! -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
koja replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Smutne wieści. Oczywiście moja deklaracja (50 zł na karmę) jest aktualna. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
koja replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']No to dobrze, że już coś wiemy. Ja tak jak prawie ok rok temu jestem gotowa z kimś na spółę kupić Prezesowi worek tego "wątrobowego" Hill'sa . Malawaszko - wchodzisz ? ;) Dowiedziałam się ostatnio od mojego weta, że weterynaryjne karmy Hill'sa leczą ostre stany . Po opanowaniu sytuacji ( ustąpieniu objawów) można karmić zwierza Royalem o takim samym działaniu , niemniej trochę tańszym. U nas konkretnie chodzi o koty . Leczyliśmy je Hill'sem s/d - teraz przeszły na RC Urinary.[/QUOTE] Chciałabym dołozyc 50 zł do karmy. Farmerko, proszę, podaj mi nr konta to zrobię przelew. -
Nadal nic nie wiadomo?
-
Ale smutne wieści... Moje wyrzuty sumienia powróciły.
-
Zamknięta w piwnicy prawie umarła z głodu - 1,5 kg!!! MA DOM!
koja replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Dobrze, że malutkiej już trochę polepszyło się.