Jump to content
Dogomania

koja

Members
  • Posts

    8746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by koja

  1. [quote name='malawaszka']Dziewczyny mam cudne ulotki sznaucerowe o 1% - pełna profeska - jak rozpakowałam dziś pudełko to cieszyłam się jak dziecko z prezentu gwiazdkowego :oops: :multi: prześliczne, papier jak zdjęciowy, format pocztówki - jak ktoś ma gdzie rozłożyć (lecznice, sklepy zoologiczne, wystawy) to dajcie znać - przygotuję i w poniedziałek mogę wysłać - jakby ktoś był chętny pomóc to proszę o maila z adresem i mniej więcej jaką ilość wysłać [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziś wysłałam do Marty, która będzie na wystawie w Lublinie i w Zielonej Górze, Elitesska też dostanie i obstawi Katowice :loveu: kto jeszcze kto jeszcze pomoże???[/QUOTE] Ja pozwoliłam sobie dzisiaj "ukraść" plakacik o 1% z pierwszego postu - wydrukowałam w kolorze (będzie ze 100 szt.). Za parę dni jadę znów do kliniki przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu to je tam zostawię - tam przewija się masa ludzi ze zwierzętami więc może będą szły. Obawiam się, zę będę tam częściej jeździć więc będę mogła je uzupełniać.
  2. Ale słodziak! A ciocia Lizka chyba przeszczęśliwa :lol:
  3. Ale fajne chlopaki. Tak fajne, ze zaglądam do Was codziennie.
  4. [quote name='wilczy zew']to czekamy na wieści,oby dobre[/QUOTE] [quote name='malawaszka']:calus: trzymam kciuki, żeby to nie było nic złego!!!!! poczytałam trochę, takie podwyższenia tych parametrów są tez przy odwodnieniu, stresie - oby tylko tyle!!![/QUOTE] [quote name='sybisia']Czy Koja to Aleksa z M-4, a piesio to Bosman??? Trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za zdrówko chłopaka (i całej Rodziny), oby to nie były żadne poważne problemy :calus:[/QUOTE] Dziękuję Wam bardzo! Koja to nie Aleksa. Koja to Magda, a piesio to Cezar.
  5. [quote name='malawaszka']a co u Was się dzieje???? Bibi to staruszka, która była u nas od września 2010, znalazła dom w Warszawie, cudny dom i potem była u nas jak jej Pańcia na urlop jechała Bibi ma kiepskie wyniki krwi :( zaczyna się jazda z nerkami... moja maleńka Księżniczka :placz:[/QUOTE] Nasz chłopak ma za wysoki poziom hemoglobiny, hematokrytu i erytrocytów we krwi. Nasz wet jest tym zaniepokojony, ja po poczytaniu o tym w necie jetem przerażona. W czwartek jedziemy na konsultację do Wrocławia - mamy umówioną wizytę u weta (podobno dobrego w tych sprawach). Boję się...
  6. Życzę zdrówka dla Zgredka i Bibi (nawet pamiętam, która to suczka). No niestety, z tymi zwierzakami nie może być za wesoło :(. Ja teraz zrobiłam swojemu psiakowi badania krwi - tak kontrolnie, dla pewności, że wszystko jest ok - no i nestety, tak nie jest. Zawsze musi być coś...
  7. Ale słodki Białasek! Życzę Wam wszystkiego dobrego!
  8. Dzien dobry! Zaglądam do Was i tez mocno trzymam za Maluszka. Zdrówka!
  9. Poproszę o nr konta - dorzucę 30 zl.
  10. Ale fajna ta gromadka! A ubranka jakie twarzowe! A Lunkowej brody można tylko pozazdrościć.
  11. Obiecałam dołożyć 50 zl do karmy - właśnie zrobiłam przelew na konto ŁAPY.
  12. [quote name='andegawenka']Koty są okrutne...:shake: a co potem , do sąsiada przez płot.... niech ma? ;-) Ide zobaczyc jak to wyglada.:)[/QUOTE] Planowałam do swojego ogrodu... Że też nie pomyślałam o sąsiedzie:lol:
  13. [quote name='ULKA12']Śmiejecie się z pana Andrzeja i jego myszy a ja mam ten sam problem, nie wiem jak w humanitarny sposób pozbyć się myszy:placz:[/QUOTE] Ja właśnie zamówiłam sobie na allegro "żywołapki" - zobaczymy, czy sie sprawdzą.
  14. Smutne wieści. Oczywiście moja deklaracja (50 zł na karmę) jest aktualna.
  15. [quote name='farmerka63']No to dobrze, że już coś wiemy. Ja tak jak prawie ok rok temu jestem gotowa z kimś na spółę kupić Prezesowi worek tego "wątrobowego" Hill'sa . Malawaszko - wchodzisz ? ;) Dowiedziałam się ostatnio od mojego weta, że weterynaryjne karmy Hill'sa leczą ostre stany . Po opanowaniu sytuacji ( ustąpieniu objawów) można karmić zwierza Royalem o takim samym działaniu , niemniej trochę tańszym. U nas konkretnie chodzi o koty . Leczyliśmy je Hill'sem s/d - teraz przeszły na RC Urinary.[/QUOTE] Chciałabym dołozyc 50 zł do karmy. Farmerko, proszę, podaj mi nr konta to zrobię przelew.
  16. Nadal nic nie wiadomo?
  17. Ale smutne wieści... Moje wyrzuty sumienia powróciły.
  18. Dobrze, że malutkiej już trochę polepszyło się.
×
×
  • Create New...