-
Posts
536 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleks89
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Aleks89 replied to Amber's topic in Foto Blogi
W sam raz dla jamnic.Mój jamnior musiałby mieć jeszcze kocyk w który się precyzyjnie sam owijał potrafił i godzinę narzucać na siebie jakąś szmatę żeby być caaalutki nakryty.:lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Jeszcze by się kilku znalazło ,ale to jakieś półprodukty.:diabloti:Mistrz i pan jest tylko JEDEN.Męski ,przystojny ,inteligentny w dodatku gej więc wszystkie cechy gwiazdy show biznesu mam:evil_lol: -
Z akitą akcji współczuję.W Poznaniu miałem akitę w bloku:diabloti:i tak jak mi latające luzem i zaczepiające psy nie wadzą tak Akit samiec budził we mnie niepokój.On mega dominant ja z Czarkiem i Lucasem +Kaja i cudem unikaliśmy dymów.W sumie głownie dlatego ,że pies miał ogarniętych właścicieli i staraliśmy się sobie schodzić z drogi i wychodzić o innych porach.:loveu:Ale raz widziałem jak ładnie zamiatał parking DONką (taką samą zrytą jak Lucas:evil_lol:)no imponujące to było ,bo latała jak ścierka i dłuuuuuuuuugi czas na jego widok starała się "zniknąć":diabloti:
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Aleks89 replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Chyba najładniej wykonane ze wszystkich activdogów ,dogstajlów itd. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
FOCH:angryy::evil_lol:Najpopularniejszy ,bo jedyny :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Aleks89 replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja moje zostawiam tylko bez stresu z dziadkami.Komuś znajomemu dać Lucasa na spacer hmmm:diabloti:NIE:evil_lol: -
[quote name='Fauka']Wy to macie problemy :lol: ja moje tłuste blond szczęście uczyłam przeskakiwać i do pewnego momentu nieźle mu szło, raz nie wyszło i myślałam że złamał mi nogę :diabloti: nie mówiąc już o tym jak schylam się dać mu buzi a on w tym momencie podskakuje, albo rano jak śpię na przywitanie dostaję łapą po pysku ([B]wyrwana ze snu zdarza się że mu oddaję [/B]:shake:) Setki razy szłam do szkoły, i wyglądałam jakby mnie ktoś zlał po pysku podczas pijackiej burdy. No i nagminnie mam poranione palce bo przyjmując smaka zdziera mi z nich skórę i za cholerę nie wiem, o zrobić by ocalić palce. No i ostatnio prawie zdjął mi paznokcia jak próbowałam zapiąć mu smycz. Obrażeń nosa nawet nie liczę :lol:[/QUOTE] Jak mnie rano ,który wali ryjem w twarz to jest plask w łeb i urocze słowo sp...rrrrrrr:diabloti:Nie ma dla mnie nic gorszego jak pobudka zimnym ,zaślinionym ryjem:angryy:Żeby im się jeszcze lać chciało ,ale nie to jest na zasadzie "wstaliśmy NUUUUDAA":evil_lol:
-
[quote name='dog193']A moje nogi wyglądają, jakby się nade mną znęcali... a mam małego pieska :D Jupi jeszcze notorycznie [B]myli zabawkę z moją ręką[/B]. A wgryza się z pełnym impetem, tak jak w zabawkę.[/QUOTE] Bawiłem się kiedyś z Lucaskiem gryzakiem i tak skakał skakał i zamiast gryzaka złapał mnie za przedramię prawie się posrałem:diabloti:Kaja skacząc do kija zawisła mi na ramieniu a raczej skórze i k....a BOLAŁO:evil_lol:
-
[quote name='Unbelievable']Brum tylko się zdarza ząbków nie kontrolować :siara:[/QUOTE] WIEM!!!!!!!:angryy:A raczej moje uda
-
Ja mam wiecznie poobijane nogi od Lucasa i jego kagańca:diabloti:jak zamykam drzwi do chaty to mnie wali tym ryjem:-(
-
za 130zł masz 2poppersy ,kilka gramów białego albo kilka wódek.Więc wynik całkiem ok.:diabloti:
-
[quote name='Naklejka']I skromność do kompletu :eviltong: A jak się nie ma urody, ani inteligencji, to co wtedy? :evil_lol:[/QUOTE] Na płuczkę do kopalni?:diabloti:
-
[quote name='Fauka']Ja rok temu płakałam "tylko nie na filologieeeee!" i co? i trafiłam na grafike, mogę udawać że umiem dodawać i dzielić pod kreską :evil_lol: Ale co się przejmować? Na inauguracjach pocieszają już że pracy nie ma, i że lepiej robić kursy dodatkowe by zwiększyć swoje szanse na nie bycie bezrobotnym :diabloti:[/QUOTE] Grunt to pozytwyne myślenie :evil_lol:
-
[quote name='Unbelievable']na humanistyczne! :diabloti:[/QUOTE] A jak sie jest lesbą to na oceanografię :P
-
Gops i ataki SAMYCH rasowych spotykanych NA KAŻDYM kroku psów:loveu:Ah ten Harry Potter na tak długo zostaje w krwi:evil_lol:
-
[quote name='A&L']Założę się, że tamte zdjęcia to nawet nie były jego... Ale swoją drogą fakt - uroda rzadko idzie w parze z inteligencją.[B]i Ludzie ładni, nie muszą być inteligentn[/B]:diabloti: Oluś, jak się czujesz z tym, że Twoja dogo - miłość okazała się... no, jak widać czym? :evil_lol:[/QUOTE] No jak to ,a Ja i Ty?Wszystko w komplecie!:loveu: Ah no cóż nie pierwszy i nie ostatni.:diabloti:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Ja też jestem ,ale sprzątałem ,byłem w sklepie itd:loveu: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Aleks89 replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja bym się moich też chętnie pozbył.Nawet na dłużej:diabloti: -
[quote name='Fauka']Wpadam się pochwalić, że mój pies chudnie i zaczyna mieć wcięcie :loveu: I nawet nieźle na diecie sobie radzi, gorzej z babcią - z tego stresu chyba chudnie razem z psem :evil_lol: I mam dowod w postaci filmu, że Lary biega, za jakiś czas wrzucę :razz:[/QUOTE] BRAWO!!!:multi::multi:A babci parę kg mniej na stawy też niezaszkodzi:diabloti:Chyba ,że jest szczypior:cool3:
-
No cóż ;) Płakać nie będziem:diabloti:
-
Padłem xD nie nie nie no jednak niczek zbyt lotny nie jest:diabloti:
-
Nick co Tobie?Bo jakiś taki jesteś ten tego no dziwny
-
Słabo słabo.Hejt ma być hejtem czyli ma być zabawny ,inteligentny o lekko chamskim zabarwieniu.:diabloti:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Aleks89 replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Rinuś jesteś blacharą to masz latać za nim:diabloti: -
Matko cóż za styl:diabloti: