[quote name='zaba14']W krwi może się coś zmienia, ale w rzeczywistości nie zauważyłam podobieństwa :)))))[/QUOTE]
W Zabrzu jesteś?:diabloti:To możesz sobie przypomnieć zaraz jak to jest :P
[quote name='dog193']No, coraz lepiej ci idzie :D
Prawdy są trzy - cała prawda, święta prawda i gówno prawda :D[/QUOTE]
to so prawdy spod samiuśkich tater.
[quote name='Fauka']Ogon jest ZAJEBISTY! Żyje własnym życiem, jest za co ciągać psa i denerwować, Vuko bez niego nie byłby taki fajny :diabloti:[/QUOTE]
Fajny może nie ,ale byłby ładny:diabloti:
[quote name='Rinuś']ale nie jeden raz :multi:[/QUOTE]
Wszystko czego dziś chcesz ,pamiętaj o tym polecieć chcesz tam i z powrotem!Do nieba ,do nieba.
Chyba mi sie popierdzieliło ,ale co tam
setki lat hodowli i CIECIA ogonów i uszu w JAKIMŚ celu:cool3:Więc póki co uszate ,ogoniate dobermany to gończe i tak zostanie póki co:diabloti:
Boże w końcu jakiś hejt:loveu:to miód na me serduszko:loveu:
[quote name='dog193']Nie zmieniam się w ogóle - jak coś mi się nie podoba to o tym piszę, od zawsze :) I proszę nie pisać do mnie per 'Dog', źle mi się kojarzy :diabloti:[/QUOTE]
Dobrze dogtysionspicetstudziwincet:evil_lol:
[quote name='dog193']Wiesz, takie komentarze są trochę nie na miejscu :roll:[/QUOTE]
A idź Dog się przejdź z psem ,bo za bardzo porządkowa się robisz.:shake:
[quote name='BBeta']Ja polecam ten przepis ;)
[URL]http://www.mojewypieki.com/przepis/kruche-ciasto-z-malinami-i-lekka-budyniowa-pianka[/URL]
Prosty, a ciasto jest przepyszne, robiłam je przedwczoraj na imieniny mojej mamy ;)[/QUOTE]
Z gruszkami jest lepsiejsze!!!!!!!!:diabloti: