Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Rumba, żeby się wszystko ułożyło, dość tych przykrych zdarzeń;
  2. [quote name='Panna Marple']Ktoś będzie musiał pojechać ze mna. Żeby zabawiać mnie rozmową:lol:. A tak serio, to wolałabym nie jechać sama, psiunia mnie nie zna, nowa sytuacja, etc[/QUOTE] jeśli chodzi o zabawianie rozmową, to mam pomysł, podrzucę jakieś audio booki, i za rozmową nie będziesz tęsknić; no, ale jeśli chodzi o sytuację, gdzie ktoś pomoże przy psince, to audio book Ci nie pomoże;
  3. [quote name='paula_t']Super, pięknie dziękujemy!!!:loveu: Trzeba jeszcze napisać do osób, które wcześniej deklarowały, zaraz to zrobię, tylko też jestem w trakcie robienia wpisów w profilach. Jeśli wszystko sie potwierdzi, to będziemy mieli 110zł miesięcznie!:multi:[/QUOTE] noooo dokładnie 110 zł; fajnie, że można zrobić coś dla tych naszych bid:)
  4. właśnie wysyłam prośby o pomoc i dostałam już jedną zwrotną odpowiedź, od Kaas1, że od września może wspomóc Aramisa 20 zł miesięcznie, dziękujemy :loveu::loveu:, dla nas i Aramisa to bardzo ważne:)
  5. przepraszam, że tak późno, ale ja w takim razie zaczynam lecieć od literki K, bo nie wiem czy Lara z wzięła A-J włącznie z J, czy bez, a nie chcę, żeby się prośby powielały, bo może być ktoś wrażliwy i będzie donosić;)
  6. a teraz miejmy nadzieję będzie leżała przy sercu Moniki i Jej suni:)
  7. [quote name='paula_t']Na pewno, w końcu ledwo w czwartek chyba się widziałyście :)[/QUOTE] dokładnie, mam nadzieję, tylko że Masaj przestał się rzucać na wodę Gammy i nie jest już lejkiem:)
  8. [quote name='Akrum']miał ogłoszenia bo ja mu robiłam (wklejone na poprzedniej stronie) ;) dlatego pytam czy był jakiś odzew chociaż.[/QUOTE] aj to sorki, nie wiedziałam:oops:
  9. [quote name='mardela']Nie lubi to za dużo powidziane. Jest wybredny. Mniejsze pieki uwielbia, większe od siebie lekceważy. Niestety te podobnej wielkości, przy najmniejzej reakcji pieska atakuje.. Nie bardzo wiemy jak sobie z tym radzić.[/QUOTE] no ja niestety nie pomogę:(
  10. [quote name='paula_t']Masajku, myślę o Tobie:loveu:[/QUOTE] ja też o Nim myślę, ale nie chcę wciąż dzwonić do Marysi, mam nadzieję, że brak tel. to dobry znak:)
  11. dzielny chłopak, telefonów nie było, ale na pewno będą, toż to chłopak na medal!!!
  12. [quote name='Akrum']Był może jakiś odzew z ogłoszeń?? Chociaż jeden telefon??[/QUOTE] Gacuś chyba jeszcze nie miał ogłoszeń? Ale nie jestem na 100% pewna. Ja podsyłałam Gacusia, jak miałam jakiś odzew ze swoich ogłoszeń dla Masaja, bo jest w typie, a Masajek siedzi w swoim domku;
  13. Marianie, kurczę, czy ten dolny śląsk musi być królem upałów??? Biedaku trzymaj się z tym gipsem, jeszcze troszkę;
  14. [quote name='andegawenka']Brzydko donosić:roll:[/QUOTE] to może trzeba trochę ucywilizować regulamin, bo tak mi się wydaje, że to o to chodzi, żeby w każdy możliwy sposób pomagać psom, a jak ktoś nie chce wejść na bazarek, wątek itp. to niech tego nie robi, a nie od razu donosić, po co?
  15. [quote name='Ewelinaaa']Dziękujemy za pozdrowionka :) Dzisiaj szykuje sie kolejny upalny dzień. Byłoby super jakbyśmy pojechały nad wodę, jednak to nie jest możliwe, bo nie mamy samochodu :( :( A na jezioro które miałybyśmy odwiedzić, szły byśmy ponad godzinę... :( Ahhh, jednak samochód to świetna sprawa![/QUOTE] świetna, jak jest niezawodny, a taki upał to i samochód potrafi odmówić posłuszeństwa:(
  16. ja też już konto przygotowałam do comiesięcznych wpłat;
  17. też czekałam na te wieści, dziękujemy Paniom Inspektorkom i Monice, bo mimo wszystko to pewnie był stres;
  18. [quote name='MTD'] teraz widać jak przybrał boskiego ciała :)[/QUOTE] to ciałko to naprawdę boskie jest:)
  19. [quote name='__Lara']Np. za spamy na wątku, tj. wklejanie linków do innych wątków - za to są punkty karne, ale mogą się uzbierać i też ban. Albo za obrażanie innych.[/QUOTE] dziękuję, choć dziwi mnie że za próbę pomocy poprzez wklejanie linków można zostać ukaranym;
  20. [quote name='Ewelinaaa']No taka jest i nic się na to nie poradzi :) Ale to najukochańszy pies pod słońcem :D Nic dodać nic ująć. Takie moje złotko :)[/QUOTE] nic nie trzeba dodawać, a już najbardziej ujmować, jest taka jaka jest do kochania:)
  21. super te wszystkie ogony, a Tinka, rzeczywiście, taka parówkowata, super:)
  22. Harry jestem u Ciebie dopiero teraz, ale myślę znacznie częściej, postaram się we wrześniu jakimś jednorazowym grosikiem wesprzeć Harrego;
  23. ja zaglądam, ale nie zawsze napiszę;
  24. [quote name='Igusia']Wlazła na łóżko, ale jak nie chciałam pieścić, to poszła. Woli swój zestaw: pontonik+poducha z mikołajem+pledzik. Grzeje się na balkonie... :) I co rusz zagląda do mnie, trącając nosem... :P[/QUOTE] kochane, to cieszę się ogromnie, i życzę wielu lat wspólnej miłości i wierności:)
×
×
  • Create New...