Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='Avilia']Asiu zajrzyj w pierwszy post.Jeszcze nie wszystko jest dopracowane.Wczoraj dopiero został odebrany NIP.Nie mamy jeszcze nr konta.księgowej,itd.Także póki co nie proponuję wpłat,bo nie ma gdzie wpłacać. Status OPP Fundacja może otrzymać dopiero po 2 latach swojej działalności. W chwili obecnej jest to wątek informacyjny.[/QUOTE] ok. rozumiem, nie wiedziałam, że taki jest okres karencji, choć to jest zrozumiałe, bo przed rozliczeniem podatku, takich fundacji pewnie powstawałoby jak grzybów po deszczu; w takim razie czekamy, i ja ze swojej strony życzę Wam duuuuużo szczęścia szczególnie w kontaktach z władzami;
  2. [quote name='cisowianka']Jestem na zaproszenie , zapisuję, jeszcze nie czytałam całego wątku.[/QUOTE] witam i dziękuję za przybycie:)
  3. a ja się chciałam pochwalić, że skończyłam literkę "C" więc zostały "B" i "D":)
  4. witam, zaglądnęłam tu z nadzieję, ale..... ja chciałabym znać konkrety, skoro jest fundacja, to czy przez nią nie powinny przechodzić wpłaty na pszczyńskie psy??? chodzi o większą przejrzystość i o to, że np. pod koniec roku rozliczeniowego ludzie mogliby (jeśli to byłaby organizacja pożytku publicznego) odpisać sobie swoje dobre uczynki od podatku, może to też by przyciągnęło większą liczbę darczyńców??
  5. [quote name='Avilia']Klaudia próbowała się tam dodzwonić-niestety bezskutecznie.Będzie jeszcze próbować,ale czarno to widzę.[/QUOTE] to nie dobrze:shake::shake:
  6. [quote name='phase']U niektórych widać poprawę po kastracji, ale na niektóre psiak w ogóle to nie działa.[/QUOTE] tak to prawda, ale jeśli nawet jego zachowanie po tym się nie zmieni, to jest to szansa na nie powiększanie grona bezdomniaków w razie czego;
  7. [quote name='Avilia']Nigdzie;/ Musimy spróbować zabezpieczyć boks żeby się nie przeciskała.Ale niestety nie możemy ręczyć za pracowników-żeby jej nie wypuścili "przypadkiem" jak poprzednio...[/QUOTE] o matko, to nie dobrze, tzn. że ten dt z fb się wykruszył?
  8. [quote name='Lonley']a czy Aramis jest pod opieką jakiejś fundacji ?[/QUOTE] nie, niestety nie jest:(
  9. [quote name='madziak25']Cioteczki jestem za kastracją:) Mój Rambo w pewnym momencie też zaczął być agresywny. Kastracja pomogła - efekty widać po jakimś czasie - u mojego widać było po około roku. Wszystko musi się ustabilizować:) warto spróbować[/QUOTE] mi też się tak wydaje, to Mu nie zaszkodzi, a może pomóc;
  10. [quote name='Avilia']Przed chwilką się złapała![/QUOTE] wow Avilia, ależ wieści, i przepraszam, że pytam, gdzie Ona teraz jedzie?
  11. a ja mam pytanie, czy będziemy myśleć o kastracji zanim Aramis trafi na szkolenie, bo może to ułatwi całą sprawę??
  12. [quote name='Świdniczanka']Nie martwcie się, będzie pilnowana, a na podwórku jest duża brama gdzie można zamknąć drzwi, także bez obaw :) W weekend jeśli będzie ciepło, może pojedzie na działkę to może córka jej zdjęcia porobi (interesuje się fotografią) więc wkleję tu na wątek. :) Sama się boję, że może być trochę zagubiona, skoro już miała tylu właścicieli, ale nie możemy już się doczekać dni, kiedy zobaczymy radość w jej oczach, kiedy nam zaufa.[/QUOTE] jak zobaczy, że chcecie dla Niej dobrze, to szybko zobaczycie radość w Jej oczach:)
  13. [quote name='Avilia']Niestety nadal bez sukcesów;/ Wczoraj do klatki dostała masę pachnących rzeczy,liczyłyśmy na to,że jednak w nocy się złapie. Omija klatkę.[/QUOTE] ale jednak pies to ma intuicję:)
  14. [quote name='Klaudus__'][I]Wszystko już ustalone - szkoda,że nie zostałam o niczym poinformowana. Jak idiotka poświęcam czas na psa,który jest już pod skrzydełkiem Fundacji. Kpina. To chyba dlatego to wszystko już mi uszami wychodzi. Ludzie...[/I][/QUOTE] Klauduś, czyli znaczy, że psiak jest bezpieczny?
  15. [quote name='madziak25']Ok:) bo nie chciałabym zapomnieć:) :)[/QUOTE] nie damy Ci zapomnieć;)
  16. [quote name='Klaudus__'][I]Z tego co wiem - do dzisiaj jest czas - tam się nic nie zmieni...[/I][/QUOTE] tak to wiemy, ale czy wiemy co ten człowiek zamierza uczynić? czy ktoś z nimi rozmawiał?
  17. [quote name='AtaO']Może to co teraz napiszę zabrzmi głupio, ale nawet otwierając drzwi z mieszkania pilnujcie, żeby sama nie wyszła. [/QUOTE] u nas taką przechadzkę wokół osiedla zafundował sobie Masaj, właśnie przez uchylone drzwi jak goście wchodzili. Ale trzeba było Go zobaczyć jak sobie radośnie i zamaszyście podskakiwał, wyglądał jak zając z bajki "Wilk i Zając" był taki dumny i blady z radości jaki to On jest sprytny:)
  18. [quote name='__Lara']Chyba coś koło 300 zł.[/QUOTE] chyba trzeba byłoby się pokusić, jak myślicie?
  19. [quote name='madziak25']Stała:) robiłam przelewy i nie chciałabym o czymś zapomnieć:)[/QUOTE] madziak25, deklaracje stałe będziemy zbierać, jak już pies będzie miał miejsce gdzie jechać, także na pewno wtedy wyślę nr konta, może być?:)
  20. [B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860 + tato-30zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł agat21 - 20zł RAZEM: 300zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- ???? wiol - ???? Paja - ???? Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł ada44-??? [/B][/B][B][B][B]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? esza - 20 zł od września do końca roku [/B][/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]mparsl[/COLOR][/URL][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]ey[/COLOR][/URL][/B][B][COLOR=#000000]-[/COLOR] 10 zł [/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/128133-alu%C5%9B0502"][COLOR=#ff0000]aluś0502[/COLOR][/URL][COLOR=#ff0000] - 20 zł[/COLOR][/B][B][B][B][B][B] bazarek- ??? jak zwykle czerwone zaznaczam do kogo mam wysłać nr konta:)[/B][/B][/B][/B][/B]
  21. ale super deklaracja, choć Ikar pewnie myśli inaczej;)
  22. Ja też jestem ciekawa, czy coś jeszcze z łapinką będzie robione?
  23. to już za pół godziny, to trzymamy kciuki za całą operację:)
  24. ale się Paura wpasowała, szkoda że tak długo musiała czekać na domowe warunki:(
×
×
  • Create New...