Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. to ja też, wiem właśnie, że to podaje się maila, ale kompletnie nie wiem jak to działa i chętnie się dowiem;
  2. [quote name='magda222']Wysłałam dane do przelewów. Dziewczyny kochane... Aramis nie może trafić do przypadkowego hoteliku... Musi się nim zająć osoba naprawdę znająca się na rzeczy... Więcej można złego zrobić niż dobrego umieszczając go tam "gdzie jest tanio".[/QUOTE] też wysłałam nr konta, ale do wariusek, bo Karrolina zadeklarowała deklarację stałą, a konto do tych deklaracji będę rozsyłać, jak Aramis będzie miał "wychodzić" z punktu; i podaję link do hotelu już wcześniej tu zachwalanego p. Marka: [URL]http://www.szkoladlapsow.com/[/URL]
  3. cieszę się, że u Sabci coś się dzieje, a nie tylko widmo igły:(
  4. [quote name='Lonley']Limba pisała tu wcześniej, że może popytać koleżankę o hoteliki koło Krakowa, więc ją poprosiłam żeby tak zrobiła. No i dzisiaj udało się jej to załatwić. Żeby nie streszczać, to wkleję tu jej wiadomość. Dobrze by było, żeby osoby, które mają z psem bezpośredni kontakt zadzwoniły żeby się czegoś dowiedzieć, ponieważ ja posiadam za mało informacji na temat psa, które mogą być potrzebne. Może tam się uda coś zdziałać.[/QUOTE] dziękujemy za informacje, mam nadzieję, że Avilia tu zaglądnie, bo to Ona i Klaudus mają kontakt bezpośredni z psiurem:)
  5. [quote name='wariusek']Witam! Prosze o nr do przelewu Pozdrawiam i powodzenia chlopakowi i wam zycze!!![/QUOTE] a dziękujemy bardzo, już wysłałam:)
  6. [quote name='Karrrolina']Poproszę dane do przelewu (jeśli przeoczyłam to przepraszam, ale dziś nie mam czasu "nadrabiać" wątek). W poniedziałek zrobię przelew (stała deklaracja 20 zł). Co u Wielkoluda? ;)[/QUOTE] Karrolina, bardzo dziękujemy, deklaracje stałe będziemy zbierać, jak Aramis będzie miał ustalony termin opuszczenia punktu, czyli najprawdopodobniej na przestrzeni dwóch miesięcy:)
  7. matko, żeby Oskar nie cierpiał;
  8. [B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860 + tato-30zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł agat21 - 20zł Karrolina - 20 zł RAZEM: 345zł Ada44 - 200 zł na pierwszy miesiąc pobytu u Jamora + dokładka na drugi miesiąc - tyle ile zabraknie DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- 20 zł wiol - ???? Paja - 10 zł Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł ada44-??? [/B][/B][B][B][B]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? esza - 20 zł od września do końca roku [/B][/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]mparsl[/COLOR][/URL][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]ey[/COLOR][/URL][/B][B][COLOR=#000000]-[/COLOR] 10 zł [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/128133-aluś0502"][COLOR=#000000]aluś0502[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]wariusek - ? bazarek- ???[/COLOR] [/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  9. oj dziękujemy za wieści, ciekawe jak pierwsza noc Jej minie? A jakie są Wasze wrażenia?
  10. no to czekamy na relację domku i Lilki (szkoda, że Ona sama nie może napisać) :)
  11. ale ten nasz Marianek jest zdolny jest, do tego piękny i pracowity, no ideał:)
  12. super, Szariku ciocie nie pozwolą Ci zginąć:)
  13. [quote name='Lobaria']Zuzia już znowu u Magdy:)[/QUOTE] uff, ale może tam zostać??
  14. jak się skończy ten bazarek, trzeba Oskarkowi zorganizować coś nowego, niech chłopak ma na swoje zdrówko;
  15. [quote name='Amazonka71']Jestem na zaproszenie, finansowo nie pomogę, ale myślę, że warto byłoby się zastanowić nad jeszcze jednym hotelem. Nie przebrnęłam przez cały wątek, więc tylko mam nadzieję, że to nie dubel ;-) [URL]http://www.szkoladlapsow.com/[/URL] Hotel jest w Bogatyni, koszt 400 zł m-cznie z żarciem (o ile nic się nie zmieniło), pan Marek to specjalista od "ciężkich" przypadków.[/QUOTE] witamy i od razu dziękujemy za podpowiedź, mam nadzieję że się przyda:)
  16. [quote name='Lobaria']W punkcie pojawił się psiak tak podobny do Kajo i Kokosza / w tym samym wieku /, że dziewczyny są pewne, że to Ich brat.... Czekamy na zdjęcia[/QUOTE] matko, to się nigdy nie skończy:(
  17. [quote name='Świdniczanka']Przywitamy Lilkę ciepłym posiłkiem, kasza z mięsem już na gazówce :) Bidulka pewno głodna po tylu godzinach.[/QUOTE] no to na pewno, tylko w niewielkiej ilości, bo trasa, stres i kasza i może być biegunka;)
  18. [quote name='paula_t'] Edit: Zapomniałam zapytać. Czym przepraszam bardzo Marianek jest tak zmęczony, że Nam takiego ziewa przedstawił? Leżeniem na trawce?:eviltong:[/QUOTE] Paula_t nie zapominaj, że zwierzaki tam mają niezłą harówkę, no skoro Mańkowi zdjęli już gips, to pewnie nie ma taryfy ulgowej; Wakacje się skończyły;)
  19. [quote name='Toska1']Jeśli mogę się wtrącić jako schroniskowa wirtualna opiekunka Liderka , to moim zdaniem nie ma sensu szukać płatnego DT. Z tego co wiem , w zabrzańskim schronisku psiaki mają dobrą opiekę .Liderek nie jest ani schorowany , ani po operacji,żeby wymagał jakiejś szczególnej troski-myślę , że szkoda kasy na PDT. Zresztą same wiecie jak to jest z deklaracjami-na początku są wpłaty, potem bywa różnie , a nie wiadomo , jak długo psiak by w tym PDT musiał przebywać . Trzeba się skupić na ogłoszeniach -non-stop w różnych miejscach aż do skutku. Ale to tylko moje zdanie :)[/QUOTE] to dobrze, że warunki ma względne, to może trzeba byłoby się skupić na super tekście i zdjęciach, takich może nietypowych, żeby zachęcały do zaglądnięcia do ogłoszenia, i rzeczywiście intensywnie ogłaszać, wypromowywać ogłoszenia, aż trafi się ten właściwy dom:)
  20. [quote name='bela51']Polecalabym tez hotel Kameron w Częstochowie. Ja nie mialam tam psa, ale czytałam bardzo dobre opinie. A z tych dalszych, to Psanatorium, czyli dawny Terier w Lipce Wielkiej k. Nowego Tomysla. Za ten ręczę.[/QUOTE] mam wrażenie, że widziałam ich ceny i tam jest dość drogo;
  21. [quote name='AtaO'][B]Teraz Emilka pojechała do innego weta na USG jamy brzusznej. Niepokoi nas to nadmierne picie. Czekamy na wyniki badania!!! [/B][SIZE=4][B]RUMBA JEST JUŻ PO USG - POWIĘKSZONA MACICA, ZBIERA SIĘ PŁYN - POCZĄTKI ROPOMACICZA :(. ZA TYDZIEŃ KONIECZNIE TRZEBA POWTÓRZYĆ BADANIE USG I WKRÓTCE MUSI BYĆ WYSTERYLIZOWANA!!!.[/B] [/SIZE][/QUOTE] nie!!! no co Tę Rumbę spotyka, przecież nie zasłużyła sobie na to:(
  22. no to czekamy, teraz to najbardziej żal mi Lileczki, Ona zupełnie nie rozumie, co się stało;
  23. [quote name='Martika@Aischa']Wieczorem usiąde i też postaram się zwołać na wątek więcej osób .....Michelle04 bardzo polecam .....miałyśmy już nie jednego psiaka w tym hoteliku. Szczęśliwie znalazły domki .....wierzę że i Sabcia znajdzie swojego człowieka.[/QUOTE] u michelle04 jest super, ale Ona pracuje, nie wiem, czy ktoś jest w domu cały czas, jak Saba niszczy, to musiałaby mieć albo kennel klatkę, no w innym razie to chyba musiałby ktoś cały czas być, a to raczej nie możliwe:(
  24. [quote name='Świdniczanka']W sumie, to od czasu przeprowadzki nie myślałam, że jeszcze w naszym domu zagości pies, ze względu na małe mieszkanie, mimo, że psy nam od zawsze towarzyszyły w życiu. Ale ogłoszenie o Lilce jakoś mnie tak poruszyło... Będzie miała koleżankę, Sonię, suczkę mojej mamy :)[/QUOTE] w najmniejszym mieszkaniu, zmieści się każdy pies, byle tylko był kochany, to nie będzie mu robiło to różnicy czy ma 100 m2 czy 15 m2;)
  25. [quote name='Avilia']Otóż to:) Napewno będziemy informować na bieżąco jak nam ze wszystkim idzie:) Póki co jedyne o co moge prosić to karma dla Pszczyniaków.Nam się niestety wszystko pokończyło,a psów przybyło.Kwestią dni jest,że nie będziemy miały czym karmić. Gdyby ktoś miał cokolwiek na zbyciu to chętnie przyjmiemy.Dary można podsyłać na adres naszej siedziby-podany w pierwszym poście.[/QUOTE] Avilia ja będę miała jakieś poduszki i koce, mam też chyba jakieś ciepłe ubrania, które nie są już przeznaczone do chodzenia, czy też możecie tym ocieplać lub wykładać budy, przyda się?
×
×
  • Create New...