-
Posts
2686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GatoNegro22
-
[quote name='ULKA12']a JA PRZED CHWILA DZWONIŁAM DO PANI I ONA POWIEDZIAŁAM, ŻE SZAKRA JEST BARDZO SPOKOJNA, NAWET ZA BARDZO. gRZECZNIE CHODZI NA SMYCZY IGNORUJE inne psy i wogóle jest super. Uprzedziłam, że to tylko pozory :-)[/QUOTE] Spryciula, wie że liczy się pierwsze wrażenie. :evil_lol: Gratuluję Szakra :loveu:
-
Figa (dawne Chudziutkie Maleństwo) już w DS :)
GatoNegro22 replied to Rubik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na zaproszenie Cioci Ewy. Śliczne maleństwo :loveu:. Widzę, że wszystko zmierza dobrym kierunku. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jakie słodkie pyszczki :loveu:. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
GatoNegro22 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='rotek_']Na jednym z bazarków kupiłam czerwoną bluzkę, okazało się jednak że ma na plecach małą dziurę. Zaproponowałam żeby nie wysyłali jej do mnie, a ja i tak prześlę drobny datek na potrzebnego psiaka....i WYKASOWAŁAM PW Z DANYMI DO PRZELEWU Szukam osobę, która wystawiała ten bazarek...z tego co pamiętam miała chyba berneńczyka w awatarze...ale nie jestem pewna. Proszę o ponowny kontakt[/QUOTE] To chyba ten bazarek juli88: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242400-KONIEC-Ciuchowisko-na-Szacha-i-Kacperka?p=20744097#post20744097[/URL] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']oba zeszczuplały , teraz są idealne :)[/QUOTE] Ach rozumiem, Dropsik ma po prostu puszyste futerko ;) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle słodkie zdjęcia. :loveu: Lizak chyba trochę wyszczuplał, ale Dropsik nadal okrąglutki... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami w połowie dla Słodziaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-%2A%2A-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-S%C5%82odziak%C3%B3w-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375[/URL] -
[quote name='piescofajnyjest']ja sie juz zobowiazuje hopsac!![/QUOTE] Na to liczę! I zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375[/URL]
-
Chcę zrobić mały bazarek dla Szakry i Tamiry z kosmetykami, ale niestety nie mogę zbierać ewentualnych wpłat na swoje konto. :roll: Mam nadzieję, że wątek dam radę założyć sama, ale może ktoś później pomógłby zebrać pieniądze i rozliczyć? To właściwie kilkanaście pozycji, myślałam o zakończeniu np. 16 maja.
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Może ktoś zajrzy na bazarek dla Słodziaków? Nikt nie licytuje...:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242685-ekstra-letnie-ciuszki-bez-cen-minimalnych-%21-Do-05-05-Na-Amicus-Canis?p=20775249#post20775249[/URL] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przypomnę też o minibazarku z tabletkami Nicorette również dla Słodziaków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242363-Nicorette-freshdrops-%21%21%21-Rzucamy-palenie-dla-Szakry-Do-25-04-%21%21%21?p=20739020#post20739020"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242363-Nicorette-freshdrops-!!!-Rzucamy-palenie-dla-Szakry-Do-25-04-!!!?p=20739020#post20739020[/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
GatoNegro22 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcie. Bongo szybszy od wiatru. :)