Jump to content
Dogomania

GatoNegro22

Members
  • Posts

    2686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GatoNegro22

  1. Wow! dziękujemy! Szakra trochę onieśmielona na pierwszym zdjęciu... Ciekawe kiedy będą zdjęcia "w locie" :)
  2. [quote name='piescofajnyjest']no i gdzie te zdjecia Szakry? :mad: [/QUOTE] Popieram pytanie ;)
  3. Jak miło czytać dobre wieści.:) A czy wiadomo co słychać u Tamiry? Planuję w sierpniu zrobić mały bazarek na spłatę długu. Ciociu Ocelot pomożesz mi znowu zebrać pieniądze na Twoje konto i rozliczyć później bazarek? :modla: :)
  4. [quote name='ULKA12']a JA PRZED CHWILA DZWONIŁAM DO PANI I ONA POWIEDZIAŁAM, ŻE SZAKRA JEST BARDZO SPOKOJNA, NAWET ZA BARDZO. gRZECZNIE CHODZI NA SMYCZY IGNORUJE inne psy i wogóle jest super. Uprzedziłam, że to tylko pozory :-)[/QUOTE] Spryciula, wie że liczy się pierwsze wrażenie. :evil_lol: Gratuluję Szakra :loveu:
  5. Wspaniałe wieści. :) Czyli po roku Szakra będzie miała domek.
  6. [quote name='Anja2201']za to zgłosił się dzisiaj pan chcący adoptować Szakrę , [I][B]potrzebna wizyta PA w Wręczycy wielkiej . [/B][/I][/QUOTE] Czekamy na wieści...:kciuki::kciuki:
  7. Zaglądam na zaproszenie Cioci Ewy. Śliczne maleństwo :loveu:. Widzę, że wszystko zmierza dobrym kierunku.
  8. Jakie piękne "latające" zdjęcia.:loveu: A domek w Gliwicach już chyba zrezygnował.
  9. A ciekawe co u Tamiry słychać? Domek z kominkiem nie przysyłał nowych zdjęć? ;)
  10. [quote name='rotek_']Na jednym z bazarków kupiłam czerwoną bluzkę, okazało się jednak że ma na plecach małą dziurę. Zaproponowałam żeby nie wysyłali jej do mnie, a ja i tak prześlę drobny datek na potrzebnego psiaka....i WYKASOWAŁAM PW Z DANYMI DO PRZELEWU Szukam osobę, która wystawiała ten bazarek...z tego co pamiętam miała chyba berneńczyka w awatarze...ale nie jestem pewna. Proszę o ponowny kontakt[/QUOTE] To chyba ten bazarek juli88: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242400-KONIEC-Ciuchowisko-na-Szacha-i-Kacperka?p=20744097#post20744097[/URL]
  11. Szkoda :shake:, do Szakry pasowałby domek z dobermanem.
  12. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: Przynajmniej telefony dzwonią, więc jest nadzieja, że jak nie ten domek to następny :)
  13. [quote name='Anja2201']oba zeszczuplały , teraz są idealne :)[/QUOTE] Ach rozumiem, Dropsik ma po prostu puszyste futerko ;)
  14. Jak zwykle słodkie zdjęcia. :loveu: Lizak chyba trochę wyszczuplał, ale Dropsik nadal okrąglutki...
  15. Zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami w połowie dla Słodziaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-%2A%2A-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-S%C5%82odziak%C3%B3w-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375[/URL]
  16. [quote name='piescofajnyjest']ja sie juz zobowiazuje hopsac!![/QUOTE] Na to liczę! I zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375[/URL]
  17. [quote name='ocelot']Kochana jak zajmiesz się wysyłaniem pw to ja spokojnie mogę użyczyć konta i meldować o wpływach:)[/QUOTE] To super. Dziękuję. :) Zabieram się do roboty i ponieważ to mój pierwszy bazarek liczę na ewentualne "uwagi i porady". :)
  18. Chcę zrobić mały bazarek dla Szakry i Tamiry z kosmetykami, ale niestety nie mogę zbierać ewentualnych wpłat na swoje konto. :roll: Mam nadzieję, że wątek dam radę założyć sama, ale może ktoś później pomógłby zebrać pieniądze i rozliczyć? To właściwie kilkanaście pozycji, myślałam o zakończeniu np. 16 maja.
  19. Może ktoś zajrzy na bazarek dla Słodziaków? Nikt nie licytuje...:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242685-ekstra-letnie-ciuszki-bez-cen-minimalnych-%21-Do-05-05-Na-Amicus-Canis?p=20775249#post20775249[/URL]
  20. Przypomnę też o minibazarku z tabletkami Nicorette również dla Słodziaków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242363-Nicorette-freshdrops-%21%21%21-Rzucamy-palenie-dla-Szakry-Do-25-04-%21%21%21?p=20739020#post20739020"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242363-Nicorette-freshdrops-!!!-Rzucamy-palenie-dla-Szakry-Do-25-04-!!!?p=20739020#post20739020[/URL]
  21. Super zdjęcie. Bongo szybszy od wiatru. :)
×
×
  • Create New...