Jump to content
Dogomania

GatoNegro22

Members
  • Posts

    2686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GatoNegro22

  1. Dlaczego tak mało osób zagląda na bazarki dla dzieciaków (linki na poprzednich stronach)? Podnoszenie nic nie kosztuje :)
  2. Dzięki za zaproszenie do pięknego Bongo:loveu:. Niestety na razie nie mogę nic wpłacić, ale będę zaglądać.
  3. [quote name='Anja2201']Adres wysłany :)Dzięki ogromne .[/QUOTE] Ok adres mam. Myślę, że w środę uda mi się wysłać. Mam nadzieję, że jakiś pożytek będzie. :)
  4. [quote name='Anja2201']Pewnie :) chociaż bazarki ostatnio w ogóle nie idą :([/QUOTE] Ja też niestety na nich nie kupuję, bo nie mam zupełnie kasy... Ale książki w miarę się sprzedają, tyle ciekawych pozycji mnie omija :). Tak więc jeśli nie masz nic przeciwko to wyślij mi adres chyba, że chcesz najpierw jakąś listę co mam. :)
  5. Anja2201 czy jesteś zainteresowana fantami na bazarek (książki, kilka kosmetyków)? Niestety sama nie zrobię bazarku, mogę tylko wysłać paczkę. Na dowolne psiaki, ale najlepiej z uwzględnieniem Tamiry i Szakry. Czekam na odpowiedź. :)
  6. Zaglądam na zaproszenie, ale nic nie pomogę na razie, bo mam finansowy dołek.
  7. Zombiś ma już 2 miesiące! Ale rośnie kiciuś. Te filmiki można by oglądać godzinami. Cudowne są. :loveu:
  8. Skąd ten kociak miał tyle siły żeby przeżyć? Też spróbowałam wstawić banerek Zombiego w sygnaturę, ale chyba mi nie wychodzi...
  9. Biedne psiaki pewnie jeszcze zimą miały swój dom. Rudy trochę mi goldena przypomina, głowa szczególnie. A ja właściwie nic nie mogę pomóc - mieszkam daleko i nie mogę też ich wziąć do siebie. Zajrzałam tylko z wątku bazarku, na którym niestety nic nie kupię, bo stan finansów mi na to nie pozwala. Może dopiero w lipcu. Wyglądają na młode - Czarna nie ma jeszcze siwych włosów na pyszczku :). A co powiedział weterynarz? Trzymam kciuki żeby znalazły wspólny domek! Bo z taką urodą znajdą na pewno. :)
  10. Maltanka, a długo te pieski są u Ciebie? Bo wygladają na zadbane i wesołe. Nie wiem czy Ty je tak wypielęgnowałaś, czy tak wyglądały jak przyszły - może się komuś zgubiły? Próbowałaś wywiesić ogłoszenia na przystankach na przykład?
  11. Biedne oczka. Urzekła mnie mordka Rokiego, ale niestety nie mogę pomóc. Nie mam możliwości przygarnąć psa a kasa pusta. :( Jedynie gdyby ktoś organizował kolejny bazarek dla Rokiego mogę oddać jakieś rzeczy. Tylko, że mieszkam na Śląsku i gdyby to była osoba z okolic Chorzowa to mogę dowieźć osobiście, ale gdzieś dalej trzeba by wysłać, to by trochę dłużej trwało. Proszę pisać jak będą potrzebne fanty na bazarek. Aga 1234 mam nadzieję, że uda Ci się pomóc Rokiemu. :Dog_run:
×
×
  • Create New...