Jump to content
Dogomania

GatoNegro22

Members
  • Posts

    2686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GatoNegro22

  1. A co z innymi psami? Też muszą opuścić hotel?
  2. Gucio umie pozować! Patrzy prosto w obiektyw, a czasem ustawia się z profilu. Mimisia też bystra chociaż wygląda na sporo lat.
  3. Nareszcie jakieś koleżanki i Wielki Myśliciel. Czy Gucio już wie, że ma na imię Gucio?
  4. Imię Gucio pasuje do Oczusia. Smutne i radosne wieści się mieszają. Nie trzeba się znać żeby widzieć, że wyniki są kiepskie. Dobrze,że nie zachorował na parwo jak jego kolega, bo jak by walczył taki osłabiony? Przelałam teraz moją stałą.
  5. Bardzo biedniusi Jamniś. Wygląda jakby coś go bolało, albo z zimna się kuli. Mogę dołożyć 20 zł. stałej. Chciałam zadeklarować dla Edzia, ale nie zdążyłam.
  6. Późno, ale paczuszka wysłana. W brzydko oklejonym kartoniku, mam nadzieje, że przetrwa podróż i wspomoże Argo małym bazarkiem.
  7. Dzięki za odpowiedź. Jeszcze nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie. Mój telefon robi kiepskie zdjęcia.
  8. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że to rzeczywiście takie łatwe. A jak wstawić link do wątku?
  9. Cieszę się bardzo. To znaczy, że mogę wysłać paczkę? Paczkomatem czy pocztą? I ile może ważyć, bo jednak książki są bardzo ciężkie i muszę ograniczyć ich ilość.
  10. Czy jest jakaś instrukcja techniczna na nowym dogo, bo nic nie znalazłam? Albo może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak wstawić zdjęcia i linki w celu zrobienia bazarku? Kiedyś umiałam...
×
×
  • Create New...