-
Posts
2686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GatoNegro22
-
Oj nie mogę się doczekać zdjęć Lupuska :loveu: Tylko czy będzie chciał się z Ksenią głaskami dzielić? ;)
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Od dzisiaj płacimy 150zł za Lizaka , łatwiej będzie uzbierać na inne psy , choć tu mamy jeszcze dług spory do spłaty . Czerwiec -300zł , Lipiec -300zł , sierpień -300zł , wrzesień -255zł = 1150zł[/QUOTE] Widzę, że zapłaciłaś za wrzesień a co z poprzednimi miesiącami? Może trzeba napisać w poście rozliczeniowym, że jest dług? -
Przywiązany w rzece, pod mostem staruszek prosi o ogłoszenia
GatoNegro22 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Jasieniek pojechał do hoteliku:) Udało się:)[/QUOTE] Jaki to hotelik? Ma wątek na Dogo? Jasiek wygląda na młodszego od Lupuska, na zdjęciach przynajmniej... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Gratuluję Dropsiku! Biedny Lizak. Nie jego wina, że jest mniej słodki... :-( Nie chcę zapeszać, ale trochę się u waszych psiaków ruszyło.:) Czytałam, że i Szila znalazła domek po bardzo długim czekaniu... -
[quote name='Anja2201'] Lupus jest sam , on jest za stary żeby z młodziakami siedzieć , mogły by mu niechcący zrobić krzywdę .[/QUOTE] Może uda sie dołączyć do niego Ksenię i będą sobie razem leżeć. Na ile lat był oceniany w schronisku?
-
Biedna ta Ksenia.
-
No to czekam na zdjęcia. A psy biegają razem czy każdy w oddzielnym kojcu? Może młodzież odmłodzi Lupuska ;)
-
To super! :multi: A zrobiłaś zdjęcia?
-
Dziękujemy za odwiedzanie Kseni :)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ale super się Pepsi poszczęściło :multi: i już się bawi z drugą sunią :) -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Pieszczoch dostał od GatoNegro22 20zł , bardzo dziękujemy :)[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie. Pieniądze pochodzą ze zwrotu mojej składki na Skarbonarię. :) -
Dziękuję w imieniu suni :) Anja2201 jutro zapisze.
-
Dziękuję Ciociu :calus:
-
Zapiszę sobie wątek Kseni.
-
A wysyłałyście już zaproszenia na wątek suni? Mogę parę wysłać tylko żeby się nie zdublowały. Ale w najbliższych dniach mam bardzo mało czasu. Dopiero w poniedziałek będę miała więcej czasu. :shake:
-
A jeśli dla tej suni uzbierałoby się te 150-180zł to Lupus nadal potrzebowałby 95zł stałych, czy wtedy płacicie mniej? Czy to zależy czy psy by się polubiły i mieszkały razem?
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zona']Przelałam 30 zł na wyżełki. Postaram się co miesiąc coś wpłacać. Szkoda mi maluchów bardzo, na Jamajkę czaiłam się praktycznie od początku - niestety dwóch psów przy dziecku, pracy i w małym mieszkaniu nie ogarnę. Kurczę, przecież to są takie ładne psy, dlaczego nikt po nie nie dzwoni?[/QUOTE] Tak Jamajka jest najbardziej fotogeniczna (według mnie) , dziwne, że nikogo nie urzekły jej zdjęcia w ogłoszeniach :shake: -
Czekamy i Lupusek też czeka.
-
Brązowooki Potis wiernie wpatrzony w człowieka - szuka domu
GatoNegro22 replied to andzik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na zaproszenie gluchypies :) -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek z książkami i filmami w połowie dla wyżełków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246806-Książki-i-płyty-dla-Słodziaków-i-Wyżełków-do-11-09-godz-22-00?p=21268180#post21268180[/URL] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
GatoNegro22 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek z książkami i płytami w połowie dla Słodziaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246806-Ksi%C4%85%C5%BCki-i-p%C5%82yty-dla-S%C5%82odziak%C3%B3w-i-Wy%C5%BCe%C5%82k%C3%B3w-do-11-09-godz-22-00?p=21268180#post21268180[/URL] -
Tu jest deklaracja Jolanty08: