-
Posts
697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika89
-
Trza z tymi gazetami działać Zastanawiałam się nad tym zdjęciem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zLuCZaHdut8/UHMC6S9w_6I/AAAAAAAAX54/3aoPIyFVTBw/s763/IMG_8215.JPG[/IMG] Tekst (pewnie do poprawy): [FONT=arial]Paura - spokojna, wysterylizowana sunia, średniej wielkości, ze schroniska, przebywająca obecnie w domu tymczasowym, zachowuje czystość. Kontakt: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][FONT=arial] 506493005[/FONT]
-
[quote name='__Lara']Dzwoniła kolejna Pani, z Warszawy. Ma się jeszcze zastanowić, bo chcieliby najpierw Paurę zobaczyć. Nie robię sobie narazie żadnych nadziei.[/QUOTE] Dajemy jej ze 3-4 dni i zabieramy się za ogłoszenia w gazetach. [quote name='paula_t']Dzięki:) Edit: Monia, niestety na zdjęciach jest nazwa portalu, na pierwszej stronie tylko album ze zdjęciami ze schroniska, a szczerze mówiąc nie chce mi się przekopywać przez wątek w poszukiwaniu zdjęć, jeśli masz je u siebie na komputerze zapisane:/ [/QUOTE] Linki do zdjęć: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-weFvgUNbEf4/UHMBxfgcG0I/AAAAAAAAX0c/7IYaqrpV6Y0/s720/IMG_8139.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-CxQwIvY6Q3g/UHMB84bMjeI/AAAAAAAAX1c/REvi4gkuWoQ/s720/IMG_8157.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-YL9xBeYVhn8/UHMDSH_8kaI/AAAAAAAAX7g/bqx9WTUPj58/s720/IMG_8233.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Eg7E5wyjHyI/UHMDDUBsjII/AAAAAAAAX6o/Qm4IH8A9wU8/s512/IMG_8222.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/--QVLR8JvOxs/UHMDqjcqp6I/AAAAAAAAX9E/ZLwTDZB8MjI/s720/IMG_8248.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-NlMkRpxkjo0/UHMBrdhVQbI/AAAAAAAAXz8/yizDbboKrnI/s720/IMG_8132.JPG[/url] Tu album ze zdjęciami z profesjonalnej sesji: [url]https://picasaweb.google.com/113605557126613410615/PauraDT[/url]
-
[quote name='Kryzia']Myślałam, że będę gratulować, a tu takie rzeczy - chyba nikt się tego nie spodziewał.[/QUOTE] Ja miałam jakieś złe przeczucia jak usłyszałam głos faceta (on był osobą do kontaktu). Coś mi nie pasowało. Paula określiła go jako "przepity". Jeśli tak było to może lepiej, że nawet do mieszkania nie weszłyśmy.
-
[quote name='paula_t']Widzę, że Monia już zdąrzyła dotrzeć domu i napisać. Zapytałyśmy czy nie mógł dać znać, to po chwili milczenia stwierdził, że dzwonił, ale oczywiście to było kłamstwo, bo ani Monika, ani Lara nie zostały poinformowane. Czy ludzie nie mają w sobie za grosz odpowiedzialności i szacunku?!:angryy:[/QUOTE] Pisałam z autobusy. Internet w telefonie :D.
-
[quote name='__Lara']Hehe :) Właśnie zadzwonił do mnie Pan, który znalazł ogłoszenie Paury w tramwaju w Krakowie :p jest z Nowej Huty. Mieli wilczycę, po operacji coś się wydarzyło złego - z tego co zrozumiałam to wybiegła im z domu, a w lesie umarła. Pochowali ją u siebie. Nie chcieli od razu mieć psa. Paura im się spodobała. Obydwoje z żoną są cały czas w domu, emeryci. Zaraz dzwonię do Moniki czy dałaby radę sprawdzić domek.[/QUOTE] Więc już wiem o sprawie. Czy ktoś chętny do towarzystwa? Termin będę dopiero ustalać jak się dowiem o możliwościach czasowych osoby mi towarzyszącej.
-
Porobiłam plakaty więc jak ktoś ma możliwość i ochotę niech porozwiesza w swojej okolicy: FORMAT: a3(2xa4): 1. [url]http://img838.imageshack.us/img838/4020/29865247.jpg[/url] 2. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/547/28239626.jpg/[/url] a4 [url]http://imageshack.us/photo/my-images/822/99609923.jpg/[/url] 1/3 z a4: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/196/83235336.jpg/[/url]
-
Tu mnie Paura pilnuje: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T_VleXTaM3M/UKKjmJK3NkI/AAAAAAAAAhk/qXc6doMOpIM/s512/DSC_0335%5B1%5D.JPG[/IMG] A tu się przygląda: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L7PIFZgWnhw/UKKjglKI9kI/AAAAAAAAAhc/NS948dUx5Ks/s512/DSC_0338%5B1%5D.JPG[/IMG] Sorki za jakość zdjęć ale reagowałam "na szybko" w szczególności przy 2 zdjęciu, bo ucieka przy robieniu zdjęć.
-
[quote name='xxxx52']Moja droga ciesz sie ze pies sie znalazl to jedno, a po drugie wole "lazic "po wielkopolskich watkach-na szczescie pochodze z tego wojewodztwa, niz sie szwedac po krakowskim -zupełnie obcym regionie majacym na stanie niesympatycznych ludzi. Po trzecie moge zagladac ,gdzie chce ,pisac gdzie chce, chyba ze sie pisze na WP, Po czwarte tytul mnie zwabil wystarczy?. Po piate zawsze winne sa osoby adoptujace ,a nie ci co adoptuja ,no i nie psy! Powroty z adopcji -tylko 0,5 % jest prawdziwie uzasadnione ,reszta powodow zwrotow to zwykle historyjki wyssane z palca. to tak dla zasmiecenia[/QUOTE] Człowiek jest tylko człowiekiem i nie da się wszystkiego wyłapać przy wizycie przed adopcyjnej. To jest NORMALNE. W tym przypadku najwięcej winny przypada na "nieudany" DS. Mówili, że będą dostosowywać się do wskazówek. Obiecywali i wyszło jak z politykami :diabloti: Czy wina psa? Nie za bardzo. - A teraz jeszcze teściowie - MASAKRA [QUOTE][COLOR=#000000]mam nadzieje, ze sie znajdzie ,ze nic sie psu wystraszonemu nie stanie na tych ruchliwych poznanskich ulicach.[/COLOR] [COLOR=#000000]ale musze dodac kto jest taki madry" zeby wystraszonego nie calkiem socjalnego psa ,ktory nie zna dzwiekow duzego miasta,mogacy sobie nie poradzic z halasem ulicy,dac do domu jeszcze z malym dzieckiem?[/COLOR] [COLOR=#000000]wstyd,zal mnie tylko psa,oby nie przydazylo mu sie nieszczescie.[/COLOR] [COLOR=#000000]Adopcja bardzo nieudany ,nie przemyslana![/COLOR][/QUOTE] Z tym to w ogóle się nie zgadzam. Ja mam na DT sunie, która też zapowiadała się, że nie poradzi sobie z dużym miastem i guzik. Po trzech dniach czuła się swobodnie. Ja mam wrażenie, że Gacek jest psem potrzebuje parę chwil by się zaadoptować i tyle. Co do dziecka to w przypadku Gacka myślę dokładnie to samo co w przypadku dużego miasta. Twój komentarz akurat był nie na miejscu. Szczególnie gdy wszyscy starali się pomóc, ogłaszać ty tylko potrafiłaś ocenić. Radzę następnym razem zastanowić się co piszesz gdyż w tym przypadku strzeliłaś straszną GAFĘ.
-
Wspaniale, że jest już bezpieczny.