Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. [quote name='__Lara']A może: Paura - spokojna, wysterylizowana sunia, średniej wielkości, obecnie w domu tymczasowym, zachowuje czystość, posłuszna i karna, przyjazna wobec innych zwierząt. ???[/QUOTE] Myślę, że lepiej :D W wolnej chwili zajmę się zgłaszaniem do gazet
  2. Łobuziak cały czas chodzi mi po głowie. Porobię mu ogłoszona. Pozapraszam ludzi na wątek. Wiem, że z czasem u Was kiepsko, ale czy były by szanse na świeższe zdjęcia i tekścik (chociaż jakieś świeże informacje o jego charakterku i kondycji)?
  3. Trza z tymi gazetami działać Zastanawiałam się nad tym zdjęciem: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zLuCZaHdut8/UHMC6S9w_6I/AAAAAAAAX54/3aoPIyFVTBw/s763/IMG_8215.JPG[/IMG] Tekst (pewnie do poprawy): [FONT=arial]Paura - spokojna, wysterylizowana sunia, średniej wielkości, ze schroniska, przebywająca obecnie w domu tymczasowym, zachowuje czystość. Kontakt: [/FONT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][FONT=arial] 506493005[/FONT]
  4. [quote name='mestudio']Niestety mi się ten link nie otwiera. Bardzo prosimy o domek dla malucha, u mnie jest zbyt dużo zwierząt w domu i małe dziecko, piesek nie może zostać, muszę odłowić sunię w ciąży, a ten maluch wygląda jak owca - dom szybko znajdzie.[/QUOTE] Wątek został usunięty :/
  5. Co sądzicie o tym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236696-DT-dla-szczeniaka[/url]
  6. Wracając z miasta sprawdzałam plakaty Paury i numerki pozrywane. Ehh... mam nadzieje, że pojawią się jakieś telefony, mejle.
  7. Długo było cicho. Teraz pojawiły się jakieś telefony to już jakiś postęp.
  8. [quote name='Avaloth']Monika, z tą profesjonalną sesją to przesadziłaś :D :D Nie ma co się nakręcać, ale może akurat ta pani z wawy to będzie to :)[/QUOTE] No nie bądź już taka skromna :)
  9. [quote name='__Lara']Dzwoniła kolejna Pani, z Warszawy. Ma się jeszcze zastanowić, bo chcieliby najpierw Paurę zobaczyć. Nie robię sobie narazie żadnych nadziei.[/QUOTE] Dajemy jej ze 3-4 dni i zabieramy się za ogłoszenia w gazetach. [quote name='paula_t']Dzięki:) Edit: Monia, niestety na zdjęciach jest nazwa portalu, na pierwszej stronie tylko album ze zdjęciami ze schroniska, a szczerze mówiąc nie chce mi się przekopywać przez wątek w poszukiwaniu zdjęć, jeśli masz je u siebie na komputerze zapisane:/ [/QUOTE] Linki do zdjęć: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-weFvgUNbEf4/UHMBxfgcG0I/AAAAAAAAX0c/7IYaqrpV6Y0/s720/IMG_8139.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-CxQwIvY6Q3g/UHMB84bMjeI/AAAAAAAAX1c/REvi4gkuWoQ/s720/IMG_8157.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/-YL9xBeYVhn8/UHMDSH_8kaI/AAAAAAAAX7g/bqx9WTUPj58/s720/IMG_8233.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Eg7E5wyjHyI/UHMDDUBsjII/AAAAAAAAX6o/Qm4IH8A9wU8/s512/IMG_8222.JPG[/url] [url]https://lh4.googleusercontent.com/--QVLR8JvOxs/UHMDqjcqp6I/AAAAAAAAX9E/ZLwTDZB8MjI/s720/IMG_8248.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-NlMkRpxkjo0/UHMBrdhVQbI/AAAAAAAAXz8/yizDbboKrnI/s720/IMG_8132.JPG[/url] Tu album ze zdjęciami z profesjonalnej sesji: [url]https://picasaweb.google.com/113605557126613410615/PauraDT[/url]
  10. [url]http://www.eoferty.com.pl/paura_wierna_i_spokojna_sunia_do_adopcji_309081.html[/url] Powinno być ok
  11. Ja właśnie porobiłam ogłoszenia na mazowieckie. Paula ma porobić na dolnośląskie.
  12. [quote name='Kryzia']Myślałam, że będę gratulować, a tu takie rzeczy - chyba nikt się tego nie spodziewał.[/QUOTE] Ja miałam jakieś złe przeczucia jak usłyszałam głos faceta (on był osobą do kontaktu). Coś mi nie pasowało. Paula określiła go jako "przepity". Jeśli tak było to może lepiej, że nawet do mieszkania nie weszłyśmy.
  13. [quote name='paula_t']Widzę, że Monia już zdąrzyła dotrzeć domu i napisać. Zapytałyśmy czy nie mógł dać znać, to po chwili milczenia stwierdził, że dzwonił, ale oczywiście to było kłamstwo, bo ani Monika, ani Lara nie zostały poinformowane. Czy ludzie nie mają w sobie za grosz odpowiedzialności i szacunku?!:angryy:[/QUOTE] Pisałam z autobusy. Internet w telefonie :D.
  14. Niestety z wizyty nic nie wyszło... Żona zmieniła zdanie i nie chce psa, a my się tego dowiadujemy dopiero gdy udało nam się dodzwonić za 5 razem (domofonu nikt nie odbierał choć facet był w fomu)
  15. [quote name='paula_t']Ja też się stresuję, bo to moja pierwsza wizyta bez MTD ;) Monika, widzimy się za 10 na miejscu?[/QUOTE] Oczywiście :)
  16. Ja już czuje, że nie będę mogła w nocy spać.... Siedzę jak na szpilkach.
  17. [quote name='paula_t']Ale super wiadomość!!:multi: Monika, jakbyś nie miała z kim pójść, to ja się mogę wybrać, tyle że o moim doświadczeniu to już wiadomo ;)[/QUOTE] Właśnie napisałam Ci pw hihihi
  18. [quote name='__Lara']Hehe :) Właśnie zadzwonił do mnie Pan, który znalazł ogłoszenie Paury w tramwaju w Krakowie :p jest z Nowej Huty. Mieli wilczycę, po operacji coś się wydarzyło złego - z tego co zrozumiałam to wybiegła im z domu, a w lesie umarła. Pochowali ją u siebie. Nie chcieli od razu mieć psa. Paura im się spodobała. Obydwoje z żoną są cały czas w domu, emeryci. Zaraz dzwonię do Moniki czy dałaby radę sprawdzić domek.[/QUOTE] Więc już wiem o sprawie. Czy ktoś chętny do towarzystwa? Termin będę dopiero ustalać jak się dowiem o możliwościach czasowych osoby mi towarzyszącej.
  19. Porobiłam plakaty więc jak ktoś ma możliwość i ochotę niech porozwiesza w swojej okolicy: FORMAT: a3(2xa4): 1. [url]http://img838.imageshack.us/img838/4020/29865247.jpg[/url] 2. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/547/28239626.jpg/[/url] a4 [url]http://imageshack.us/photo/my-images/822/99609923.jpg/[/url] 1/3 z a4: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/196/83235336.jpg/[/url]
  20. Tu mnie Paura pilnuje: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T_VleXTaM3M/UKKjmJK3NkI/AAAAAAAAAhk/qXc6doMOpIM/s512/DSC_0335%5B1%5D.JPG[/IMG] A tu się przygląda: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L7PIFZgWnhw/UKKjglKI9kI/AAAAAAAAAhc/NS948dUx5Ks/s512/DSC_0338%5B1%5D.JPG[/IMG] Sorki za jakość zdjęć ale reagowałam "na szybko" w szczególności przy 2 zdjęciu, bo ucieka przy robieniu zdjęć.
  21. [quote name='xxxx52']Moja droga ciesz sie ze pies sie znalazl to jedno, a po drugie wole "lazic "po wielkopolskich watkach-na szczescie pochodze z tego wojewodztwa, niz sie szwedac po krakowskim -zupełnie obcym regionie majacym na stanie niesympatycznych ludzi. Po trzecie moge zagladac ,gdzie chce ,pisac gdzie chce, chyba ze sie pisze na WP, Po czwarte tytul mnie zwabil wystarczy?. Po piate zawsze winne sa osoby adoptujace ,a nie ci co adoptuja ,no i nie psy! Powroty z adopcji -tylko 0,5 % jest prawdziwie uzasadnione ,reszta powodow zwrotow to zwykle historyjki wyssane z palca. to tak dla zasmiecenia[/QUOTE] Człowiek jest tylko człowiekiem i nie da się wszystkiego wyłapać przy wizycie przed adopcyjnej. To jest NORMALNE. W tym przypadku najwięcej winny przypada na "nieudany" DS. Mówili, że będą dostosowywać się do wskazówek. Obiecywali i wyszło jak z politykami :diabloti: Czy wina psa? Nie za bardzo. - A teraz jeszcze teściowie - MASAKRA [QUOTE][COLOR=#000000]mam nadzieje, ze sie znajdzie ,ze nic sie psu wystraszonemu nie stanie na tych ruchliwych poznanskich ulicach.[/COLOR] [COLOR=#000000]ale musze dodac kto jest taki madry" zeby wystraszonego nie calkiem socjalnego psa ,ktory nie zna dzwiekow duzego miasta,mogacy sobie nie poradzic z halasem ulicy,dac do domu jeszcze z malym dzieckiem?[/COLOR] [COLOR=#000000]wstyd,zal mnie tylko psa,oby nie przydazylo mu sie nieszczescie.[/COLOR] [COLOR=#000000]Adopcja bardzo nieudany ,nie przemyslana![/COLOR][/QUOTE] Z tym to w ogóle się nie zgadzam. Ja mam na DT sunie, która też zapowiadała się, że nie poradzi sobie z dużym miastem i guzik. Po trzech dniach czuła się swobodnie. Ja mam wrażenie, że Gacek jest psem potrzebuje parę chwil by się zaadoptować i tyle. Co do dziecka to w przypadku Gacka myślę dokładnie to samo co w przypadku dużego miasta. Twój komentarz akurat był nie na miejscu. Szczególnie gdy wszyscy starali się pomóc, ogłaszać ty tylko potrafiłaś ocenić. Radzę następnym razem zastanowić się co piszesz gdyż w tym przypadku strzeliłaś straszną GAFĘ.
  22. Wspaniale, że jest już bezpieczny.
  23. Niestety płatne, ale specjalnie na taki wypadek zrobiłam bazarek i jutro przesyłam właśnie Larze pieniążki.
×
×
  • Create New...