-
Posts
697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika89
-
My już z Paurą po kolejnej wizycie u weta. Rana ładnie się zarosła. Jeszcze ciut coś tam chrupie w kolanie. Ogłonie cały proces gojenia itp. trwa 2 miesiące od zabiegu. Za 2 tygodnie kolejna wizyta. Dostała na te tygodnie antroblock. Co do marszu Paura może iść, ale trzeba uważać by nagle nie podskoczyła np gdy będzie chciała bawić się z innym psiakiem. Tak teraz Paura się prezentuje: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1syjemjYGQE/UX-3H4NwjJI/AAAAAAAAAxI/va4V8RfXKKQ/w653-h490/DSC_0055.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BN5KfIBuAXA/UX-3MQvHEdI/AAAAAAAAAxY/SIlX0BZxBcY/w653-h490/DSC_0057.JPG[/IMG] Już ładnie sierść rośnie. :) Mam pytanie do osób, które znają Paurę od dawna. Czy Paura miała robione już coś z łapą? np ją złamała? Widać ewidentnie bliznę po szwach. Jest ona blisko nowej. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0SrTZbhNwGM/UX-42RSEFaI/AAAAAAAAAx0/n-LOZTgsZFw/w575-h766/DSC_0060.JPG[/IMG] Jeszcze jedna sprawa. Paura wreście waży 13kg!! :multi: Tyle ile powinna. Już nie ma grubaski. :evil_lol:
-
Chciałabym się zwami podzielić pewnym artykułem, który Nas, zwierzolubnych, podnosi na duchu [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Cuda się zdarzają [FONT=arial][/FONT]:) [URL]http://pej.cz/Naki-pies-biegajacy-z-protezami-wszystkich-lap-WIDEO-a6333?utm_medium=Tech&utm_campaign=o2&utm_source=o2_O[/URL][/FONT][/COLOR]
-
Chciałabym się zwami podzielić pewnym artykułem, który Nas, zwierzolubnych, podnosi na duchu [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Cuda się zdarzają [FONT=arial][/FONT]:) [URL]http://pej.cz/Naki-pies-biegajacy-z-protezami-wszystkich-lap-WIDEO-a6333?utm_medium=Tech&utm_campaign=o2&utm_source=o2_O[/URL][/FONT][/COLOR]
-
Ogólnie myśle że by sobie poradziła pod wzgledem psychicznym Z tego co wiem to była kiedyś na takim wydarzeniu i było ok Staje sie coraz śmielsza Podchodzi do obcych w domu do głaskania Ogólnie otworzyła się na ludzi Są dużo szanse na powodzenie. Co do łapy idę we wtorek z Paurą do weta to podpytam o marsz
-
Właśnie dziś rano rozmawiałam o tym z TŻ. Niestety mam w tedy egzamin ;(, a może jakaś cioteczka dała by mnie zastąpić? Szkoda by było przepuścić taką okazję :( Tak na poważnie zastanawiałam się nawet nad przełożeniem egzaminu, ale to raczej nie wchodzi w grę. Z tą ciocią na zastępstwo też może być różnie. Paura niby w lecznicy ładnie się zachowała (została tam na noc), ale jak będzie na marszu? Ehhh....
-
W końcu mam chwilę by wszystko opisać. :D Tak więc w wczoraj Paura miała zdjęte szwy. Łapka wygląda tak: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ugn6IqIoEzU/UW7snGwHYBI/AAAAAAAAAwM/o_k03-mEZ_8/s766/DSC_0045.JPG[/IMG] Paura ma zdjęty opatrunek całkiem. Ranę zabezpieczyłam ją tylko plastrem przed lizaniem. Co do ogona. Jest to reakcja alergiczna prawdopodobnie od bawełnianego opatrunku. Dostałyśmy na razie tylko maść, gdyż nie może chwilowo dostawać ogólnych lekarstw. Za 2 tygodnie idziemy na wizytę więc jak nadal będzie problem z ogonkiem to w tedy dostanie tabletki odczulające. Myślę, że po tych 2 tygodniach będzie można powolutku ruszać z ogłoszeniami. Coś na osłodę: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gZ6QbOOHNgo/UW7spXVyM_I/AAAAAAAAAwU/QKdMvdAHZT8/s653/DSC_0046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BryGo3xQ8-E/UW7srNSvu8I/AAAAAAAAAwc/Knv0FdW61u4/s653/DSC_0047.JPG[/IMG]
-
Jutro jedziemy na zdjęcie szwów. Potem jeszcze chwila opatrunku w przyszłym tygodniu jeszcze jedna kontrola, a potem zobaczymy. Od 2-3 dni Paura dziwnie się zachowywała. Strasznie się wierciła. Kreciła pupą, ale nie saneczkowała. Zdarzało się to ze 2-3 razy w ciągu dnia. Tak jak by się chciała podrapać w ogon. Z TŻ myśleliśmy, że prze tą łapę nie może się podrapać. W wczoraj późnym wieczorem zobaczyłam to na jej ogonie: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KWvmSD6blA0/UWxItRRwibI/AAAAAAAAAvo/Neh6FvKPC7A/s766/DSC_0036.JPG[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_7B954m8r3M/UWxInlNoM0I/AAAAAAAAAvY/jdzocMzaRYM/s653/DSC_0042.JPG[/IMG] Nie wiem co to jest. Skóra wygląda normalnie. Może to jakaś reakcja alergiczna? Jutro idziemy na te zdjęcie szwów więc wszystko się wyjaśni.
-
Ładnie to tak z Gacolka się naśmiewać? On ewidentnie jest dumny z dużych uszu!, a wy co! Fe nieładnie! :eviltong:
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Monika89 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że do kolejnego psiaka uśmiechnęło się szczęście. -
Serdecznie zapraszam do zapisania się: http://www.dogomania.pl/forum/thread...ć-zaproszenia "@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@"