Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. Można w metro, gazecie krakowskiej ([URL]http://www.gazetakrakowska.pl[/URL]), dziennik polski
  2. Ja w wolnej chwili powrzucam info na internet o zaginięciu Gacka. Zuzolina w wolnej chwili zmień temat wątku, że Gacuś uciekł z DS
  3. Dobrze. Wyjechaliśmy na chwile do babci z okazji tych wszystkich świętych i Paura miewa "atrakcje". Babcie odwiedzają goście i jest częsta rotacja obcych ludzi. Jak na nią to bardzo dobrze je znosiła. Bardzo lubi spędzać czas w tym samym pomieszczeniu co ja. Od brata i babci dostała przezwisko "Owca". Podobno im ją przypomina... Ja takiego podobieństwa nie widzę :D. Na wszystkich świętych była bardzo grzeczna. Bez żadnych niespodzianek wytrzymała 7h tylko z Hachi. Jestem z niej dumna :).
  4. Jej, ale wspaniałe wieści. Niech już będzie tym ostatnim :D
  5. Jak sądzicie jak tam u Maks z kotami? Jak by je akceptował to można zgłosić go na wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty[/URL] Ps. Mam świadomość, że ciężko to ocenić w schronie.
  6. [quote name='Panna Marple']Żeby była jasność: jeśli Maks będzie w hoteliku, ja swoją deklarację prześlę za rok z góry dla pewności, że się nie wycofam[/QUOTE] Z Ciebie Ciotka to piękny skarb. :D Ja co od siebie mogę dołożyć to tylko w późniejszym czasie jakiś bazarek ogłoszeniowy. Jak będę miała coś więcej czasu na to dam znać.
  7. [quote name='paula_t']Ja może mam tu mało do powiedzenia i nie jestem odpowiedzialna za psa, ale ja też bym w życiu takiej osobie psa nie wydała. A co do tego określenia, jak dostałam sms-a miałam dokładnie takie samo odczucie... Pauruniu znajdziemy Ci super domek, zobaczysz![/QUOTE] Pozwolę sobie na takie stwierdzenie: Kochana jak najbardziej masz coś do powiedzenia. To ja mam najmniejsze doświadczenie z szukaniem domów dla psiaków. Polegam tylko na intuicji, która może być mylna. Ważne są dla mnie więc Twoje, Wasze przeczucia. Wiele czytałam, śledziłam wątki na dogo zanim ruszyłam z własnym zaangażowaniem. Dla tego też nie angażowałam się tak długo w tą wizytację. Chciałam poznać wasze zdanie. Od początku obserwowałam historie pewnego huskyego, Teodora. Cudny psiak, prognoza cudnego domu i niestety trzeba było go zabrać po miesiącu z DS, ponieważ psiak by się zmarnował. Nieodpowiedzialność ludzi i znudzenie się "zabawką". I nie chodzi tu o dzieci tylko o dorosłych. Ile niestety jest takich historii Ehh... szkoda słów...
  8. [quote name='paula_t']Napisałam długą wiadomość i mnie wywaliło. Zapytałam dlaczego tak nagle rezygnuje z psa, to mi odpisała, że "Bo wlasnie kolezanka powiedziała niebierz bo cię będą nadjezdzac i sprawdzac". Sorry, ale nie jestem w stanie wytrzymać głupoty ludzi i parę słów Jej odpisałam, dot. tego, że adopcja psa to odpowiedzialna decyzja i zanim posłucha koleżanki, która się na tym nie zna, powinno się zapytać ludzi, którzy się tym zajmując od lat i mają na koncie kilkaset uratowanych istnień. Jeżeli nie ma wątpliwości co do warunków, w których znajduje się pies to nikt nowego właściciela nie najeżdża, bo najzwyczajniej w świecie przy takiej ilości zwierzaków i innych codziennych obowiązkach nie ma na to czasu. Pies jest odwiedzany po dłuższym okresie czasu,a właściciele na samym początku sami najczęściej opisują i wysyłają zdjęcia psa kiedy się aklimatyzuje w domu. Poprosiłam też, żeby koleżanka albo na ten temat poczytała z wiarygodnych źródeł, a nie internetu, gdzie każdy może wszystko napisać albo nie wypowiadała się na tematy, których nie zna. To dostałam odpowiedź: "Pani Paulinko to prosze mi doradzic co mam zrobic" Oszaleję....[/QUOTE] Ehhh... U mnie jest mocno skreślona :/ Wiadomo, że bez PA nigdy nie da się powiedzieć 100% nie. Można ją zaprosić na dogomanie i niech sama się przekona ile psiaków ominęło złego losu dzięki takim wizytą.
  9. [quote name='Ania102']Czy Paura ma jakiś nowy tekst do ogłoszeń?[/QUOTE] Najnowsze ogłoszenia robiłam jej z takim tekstem: [QUOTE]Mięciutka przytulanka o wdzięcznym charakterze - tak można opisać jednym zdaniem Paurę. To sunia o miłym, ciepłym spojrzeniu, zapatrzonym w człowieka jak w obrazek. Łagodna jak baranek, przyjacielska i uległa, przylepka człowieka. Zasługuje na medal we wzorowym spacerowaniu na smyczy. Zachowanie czystości w domu to dla Paury żaden problem. Lubi obcować z innymi zwierzakami, nie ma z tym żadnych problemów. Zachwyca ubarwieniem swojego futra o odcieniach brązu i beżu i ogonkiem jak u małego lewka. Paura zasługuje na najlepszy domek pod słońcem! Psiak przebywa w Krakowie. W razie potrzeby i możliwości pomożemy w transporcie do nowego domku.[/QUOTE]
  10. [quote name='__Lara']Monika89, czy możesz gdzieś wykupić ogłoszenia dla Paury? Wykorzystalibyśmy te nowe zdjęcia. Ja czasowo nie wyrabiam, dlatego się zwracam do Ciebie :([/QUOTE] Nie ma sprawy. Tylko nie wiem do końca kiedy to zrobię. Trochę zabiegany tydzień, a i z bazarek muszę pokończyć.
  11. [quote name='paula_t']Jak tam Paurunia się miewa?:)[/QUOTE] Jest grzeczna. Zostawały sunie same i nie było problemów. Mieszkanie zastaliśmy całe :D Co do zdrowia. Nie zauważyłam by na jesień (przynajmniej na razie) problemy się pogłębiały.
  12. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SwCzMTNnkxc/UHWmjGuTdiI/AAAAAAAAAgw/FHl25fFOavE/s640/DSC_0330.JPG[/IMG]
  13. [quote name='Noelle']bardzo dziękuję!! tylko Monika, proszę, odpisz jeszcze przez maila, tablica juz nie raz wywinela mi numer, ze moja odpowiedz nie doszla do adresata...[/QUOTE] Dobrze....
  14. Dziś na tablicy.pl dostałam wiadomość w sprawie Maksa: [QUOTE][B][email protected] [/B][COLOR=#414141][FONT=Verdana]witam szukam pieska odpowiedniego dla mnie, jak najbardziej seniora który długo już czeka na to by ktos go pokochał. Zobaczyłam Maksa i moje serce się roztopiło, czuje że będziemy mieć ze sobą świetną więź. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Gdzie można odebrać Maksa? i co trzeba mieć ze sobą żeby go odebrać?. Pozdrawiam Barbara.S[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Odpisałam, że w krk schronie i najlepiej by było jak by się umówiła z wolontariuszką opiekującą się Maksem. i podałam jej jeszcze raz numer z ogłoszeń.
  15. [quote name='paula_t']Zdjęcia przeeeeeeeeeeecudne, ostatnie najlepsiejsze!!! :) A ten błękitnooki to Twój Avaloth? Zabójcze ma oczy, można patrzeć i patrzeć:loveu:[/QUOTE] To jedna ze stałych bywalczyń wybiegu :D
  16. Te brakujące 2kg do schudnięcia to pewnie dopiero na zimę ucieknie. [quote name='Avaloth'][SIZE=1]Monika doszły zdjęcia na maila? Wysłałam już jakiś czas temu, mam nadzieję że nie przeciążyła się wiadomość.[/SIZE][/QUOTE] Tak
  17. [quote name='Angi']czy mi się wydaje, czy ona schudła? :)[/QUOTE] Tak ponad kilogram
  18. Zdjęcia super Jej, a Hachi jak pięknie wyszła :multi: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-szYFxO4vQRQ/UHMCpZSD7XI/AAAAAAAAX4k/dkF_gahqEig/s763/IMG_8202.JPG[/IMG]
  19. Pogoda była łaskawa i dała porobić zdjęcia, ale trochę straszyła. Avaloth wrzuci zdjęcia jak tylko będzie mogła.
  20. Padało niestety coraz gorzej. Jeden z spacerów składał się z szybkiej rundki wokół bloku i tak wróciłyśmy prawie cale przemoczone.
  21. [quote name='paula_t']Teraz będzie coraz gorzej:( Najwyżej Paura będzie miała romantyczną sesję w cieplutkim jesiennym deszczu;)[/QUOTE] O nas czy o Paure się nie martwie. Nic, aż tak nam się nie stanie jeśli trochę podmokniemy. Gorzej z aparatem... [URL]http://www.sat24.com/pl/[/URL] - nie wygląda to za ładnie
  22. Piękne zdjęcia, a psiak przecudowny.
×
×
  • Create New...