Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231545-Humanitarny-sposób-na-pozbycie-się-psa[/URL] musiałam to wstawić, bark słów :([/QUOTE] Czytałam o tym rano, aż mnie dreszcze przeszły. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oapDW6WFYfY/UEXD7SPhb3I/AAAAAAAAAdM/zeYioTDm5vM/s640/DSC_0213.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gOJErcGSdSU/UEXD7DPdZRI/AAAAAAAAAdI/NXlceodNbgg/s640/DSC_0215.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LJ2XmoOxY64/UEXD7J21wII/AAAAAAAAAdU/PWhBVzNf9rE/s640/DSC_0219.JPG[/IMG]
  2. Właśnie wróciłyśmy od weta. Bez badań się nie obędzie. Nie pasuje mu prawka łapka i ona może być powodem przenoszenia całego ciężaru na lewą. By wykluczyć problemy z więzadłem trzeba zrobić badania. Inaczej nie ta się dowiedzieć czy to tylko problemy z kręgosłupem. Mam dzwonić jutro po 15 i ustalać co, jak i kiedy. Ta lecznica ma dwa punkty na sanockiej gdzie mają cały sprzęt do diagnozy i os złotego wieku gdzie dodatkowo przyjmują na wizyty. Byłam w tym drugim gdyż mam sporo bliżej, a na termin na zdjęcia i tak trzeba czekać. Co do kręgosłupa najbardziej nie podoba się mu to zwężenie: (cytuje: "tu ledwie wejdzie kartka papieru") [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-p2rR3ocpdeA/UEXCPj_d4rI/AAAAAAAAAc0/aZgXvHSpIG4/s800/Paura%20-%20przyczyna%202.jpg[/IMG]
  3. Dobrze. :) Wita mnie jak wracam ze sklepu czy jak wstaje rano. Prosi się o głaskanie. Ciężko coś pisać gdyż jest to spokojna sunia i jak ja się nie przemieszczam z pokoju do pokoju to ona także nie. Chętnie wychodzi na spacerki. Ładnie je. Pies anioł. Pies ideał. :)
  4. [quote name='Malgoska']Monika, gdzie robiłaś rtg? Ładne zdjęcia.[/QUOTE] Krakvet na sanockiej. Tam mają rtg cyfrowy.
  5. jak tam? Co z mamą szczeniaków?
  6. Dla mnie było oczywiste, żeby psiaka specjalista zobaczył na żywo przed badaniami. Więc pójdę do dr Orła. Idę we wtorek. Zorientowałam się jakie ceny są w Krk mielografii to około 200-300zł więc już sporo a do tego jeszcze należy doliczyć badanie krwi.
  7. W krk są polecani lekarze dr Orzeł i dr Derkowski (ale on przyjmuje w Arce, która jest drogawa) jest jeszcze Wacław Gubała Trudno wybrać do którego się wybrać na konsultacje "twarzą w twarz" Przed tymi badaniami należy zrobić co najmniej badania krwi, ponieważ robione są one w narkozie.
  8. Na forum krakvetu dr Orzeł (chirurg - mający dobrą opinie w krk) odpowiedział na pytania o stan Paury: Tu podaje wątek: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=15724[/URL] Trochę zgłupiałam...
  9. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8656/dsc0210vh.jpg[/IMG]
  10. Ehh... Czyli znów mi się udało Hihi...:cool3:
  11. [COLOR=#000000]caniviton - francuski -ma bogatrzy skład: [/COLOR][IMG]http://www.caniviton.pl/images/caniviton_tabela_1.jpg[/IMG] Arthrofos -polski: [B]Skład tabletki (1g):[/B] [B]Siarczan glukozaminy 300 mg[/B] [B]Siarczan chondroityny 250 mg[/B] [B]Witamina C 25 mg[/B] [B]Magnez 1 mg[/B] [B]Glukonian Miedzi 1 mg[/B] [B]Glukonian Manganu 1,15 mg[/B]
  12. Teraz tylko należy wybrać czym leczymy i wybrać początek kiedy zaczynamy bo idzie jesień kiedy takim psiakom bardziej dokuczają takie problemy. W podawaniu tego po 3 miesiącach powinna być przerwa.
  13. My już po rtg (82zł) i również po wizycie u weta. Według wetki przyczyną problemów Paury są zbyt małe odstępy między kręgami. Wrzucam zdjęcie: (zielone jak powinno być, czerwone źle) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zgoqUmH-dH0/UD94CHTD6dI/AAAAAAAAAb8/fz8PimuyThs/s800/Paura - przyczyna.jpg[/IMG] Zdjęcie rtg mam na płycie. Leczenie: Leczy się tylko to objawowo. leki: chondroprotetyki Astrofor (90tab) 1 dziennie wystarcza na 3 m-ce cena około 50zł LUB caniviton opakowanie wystarczy na miesiąc cena za opakowanie 54zł Neurovitu ma zjeść całe te 20 tabletek Paragon za RTG: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-j0-zG1EQe_o/UD99LF0KqmI/AAAAAAAAAcQ/Jfx-OHcgV6g/s512/RTG -30.08.2012.JPG[/IMG]
  14. [quote name='hop!']Trzeba ją jakoś odchudzić, bo jest gruba. Ma ciekawe umaszczenie - takie cieniowane. A na spacerach nie szuka pokarmu? ;)[/QUOTE] Nie. Jest na karmię light i raz dziennie jest dłuższy spacer około 1h. Nie jest jakoś specjalnie zmęczona. Nie siada też, aby odpocząć w trakcie spaceru itp.
  15. Małe fotyz dziś. Paura nie chciała pozować. :/ [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3uMjuRl-doY/UD5biyc7F4I/AAAAAAAAAag/wLqpq43g-q8/s512/DSC_0206.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-j7DWMJlFkw8/UD5opNL3JKI/AAAAAAAAAbo/EDlSPV5s2OI/s640/DSC_0202.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ih6Z368J9yA/UD5oqMGBqJI/AAAAAAAAAbo/bufdmOBeDd0/s640/DSC_0203.JPG[/IMG]
  16. [LIST=1] [*][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/lider-psi-menadzer-na-102-21138707.html[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/l-lider-psi-menadzer-na-102-ID1uhNJ.html[/URL] [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/lider_psi_menadzer_na_102_301483.html[/URL] [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/61443.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/lider_psi_menadzer_na_102_28844.html[/URL] [*][URL]http://polskastrefa.pl/krakow/zwierzeta/psy/lider__psi_menadzer_na_102,8rrr[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/LIDER---psi-menadzer-na-102-id47827.html[/URL] [*][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-LIDER-psi-menadzer-na-102-W0QQAdIdZ408859102[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,60220,Lw==.html[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?id=111891[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/121753/LIDER---psi-menadzer-na-102/[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/42804/lider---psi-menadzer-na-102_/[/URL] [*][URL]http://owi.pl/ogloszenie/LIDER_-_psi_menadzer_na_102,677635[/URL] [*][URL]http://tygodniowe.pl/64484-lider-psi-menadzer-na-102/szczegoly.html[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lider-psi-menadzer-na-102/51068[/URL] [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/LIDER-psi-menadzer-na-102!,71471[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=45290[/URL] [*][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art13231,-lider-psi-menadzer-na-102-.html[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/264300-lider-psi-menadzer-na-102.html[/URL] [*][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=145068[/URL] [*][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-365864.html[/URL] [*][URL]http://www.dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=86502[/URL] [*][URL]http://wszystkotujest.pl/Antyki_hobby_sztuka,ogloszenie,1214289.html[/URL] [*][URL]http://www.hodowcy.com.pl/18112[/URL] [*][URL]http://www.piesek.org/ogloszenie,lider-psi-menadzer-na-102,064hmRGoOmE0cILH4hwVZ,1226.html[/URL] [*][URL]http://krakow.lento.pl/lider-psi-menadzer-na-102_,533170.html[/URL] [*][URL]http://www.zwierzaki.a4z.pl/myobjects/preview/id/5460[/URL] [/LIST]
  17. [quote name='phase']Jejku od 2006 ma tu wątek.......... :( Tyle lat czeka. :(:([/QUOTE] Paury rok mniej Ehh... Porobię ogłoszenia na Krk. Może tu się znajdzie domek dla Liderka Przeglądam galerię Lidera: [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lider3701?gsessionid=MdC_1zgjhW-XnJ4_3maQ8A[/URL] To zdjęcie wywołało u mnie uśmiech. Przezabawnie na nim wygląda: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PET6W8GVgLU/TkgDV7qJxVI/AAAAAAAAQVM/7qoEtB0yE7M/s640/liderpsisko%20023.jpg[/IMG]
  18. Paura już u mnie tydzień Jak ten czas zleciał....
  19. [quote name='asiuniab']ja też tak myślę, z własnego doświadczenia, gorzej jak są trzy, a muszą chodzić na smyczy, to trzeba więcej czasu poświęcić:)[/QUOTE] Dwa to tak bez różnicy w szczególności jak jeden psiak to charakterek jak Paura. Dziś mamy małe zamieszanie. Znajomi zadzwonili "za godzinne jesteśmy". Ehh.. jak ja to "uwielbiam". :mad: Paura bardzo ładnie się zachowała. Lerzy grzecznie u siebie na posłaniu, które jest już na właściwym miejscu (tzn. u nas w pokoju). Podeszła zobaczyć kto idzie. Nie uciekła na widok mężczyzny. Troszkę nie pewnna, ale brak objawów paniki czy chęci ucieczki do innych pomieszczeń.
  20. Dodaje jeszcze paragon za neurovit: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AFRTjadZUxc/UDyBbSeVcSI/AAAAAAAAAaI/uZixFSXlcOA/s512/Neurovit_28_sierpnia_2012%5B1%5D.JPG[/IMG]
  21. Zapomniałam wam dać, że wczoraj popołudniu dzwoniła do mnie kobitka z lecznicy, że technika nie ma rano i następny najbliższy termin jest w czwartek o 14. Więc od razu go zajęłam. Ehh.. P.S. Lara ok
  22. A oto co Paura i Hachi mają zwyczaju robić przed porannym spacerem: [video=youtube_share;A7xatH6jjwM]http://youtu.be/A7xatH6jjwM[/video]
×
×
  • Create New...