Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. Jest więcej negatywów dopuszczania suni rasowej czy kundelka. Nie licząc już szczeniaków to co z powikłaniami przy porodzie? Poród w nocy to co w tedy? Nawet jak weterynarz jest odpowiedzialny i sumienny to zajmie mu przyjazd. Tak naprawdę nie chodzi mi o medyczne, fizyczne konsekwencje bo o tym można pisać i pisać. Znałam sunię, która przed ciążą była wesolutka, może nie wieczny szczeniak, a po porodzie zamieniła się w starszą panią choć miała około 2 lat... Osoba zakładająca wątek miała szczęście, że udało się jej znaleźć dom szczeniakom, a u mnie, choć to duże miasto jest ciężko znaleźć dom nawet jednemu szczeniakowi... Każdy wie co się dzieje z takimi szczeniakami...
  2. [LIST=1] [*][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20875827.html[/URL] [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/trufelek_szuka_domu_inaczej_myslowice_289543.html[/URL] [*][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice/1954153[/URL] [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/53881.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/trufelek_szuka_domu_inaczej_myslowice_28534.html[/URL] [*][B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Trufelek---szuka-domu---inaczej---Myslowice-id40767.html[/URL][/B] [*][URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Trufelek-szuka-domu-inaczej-Myslowice-W0QQAdIdZ375348201[/URL] [*][URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=8eb1e32f107520ea510935cfe[/URL][URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=8eb1e32f107520ea510935cfe[/URL] [*][URL]http://polskastrefa.pl/pszczyna/zwierzeta/psy/trufelek__szuka_domu__inaczej__myslowice,8ktr[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=107779&title=trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,53940,aW5kZXgucGhw.html[/URL] [*][URL="http://pszczyna.olx.pl/item_page.php?Id=365487971&ts=1335633888"]http://pszczyna.olx.pl/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice-iid-365487971[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=103789[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/37471/trufelek---szuka-domu---inaczej---myslowice_/[/URL] [*][URL]http://www.olx.pl/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice-iid-365487971[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice-ID12nId.html[/URL] [*][URL]http://tygodniowe.pl/50835-trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice/szczegoly.html[/URL] [*][URL]http://owi.pl/ogloszenie/Trufelek_-_szuka_domu_-_inaczej_-_Myslowice,604341[/URL] [*][URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice-851.htm[/URL] [*][URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4323/name/oddam-do-adopcji-trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice-pszczyna.html[/URL] [*][URL]http://adpedia.pl/slaskie/pszczyna/drobne/zwierzeta/ogloszenie/trufelek_szuka_domu_inaczej_myslowice,214638/[/URL] [*][URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice/47595[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/207662-trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice.html[/URL] [*][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=51238[/URL] [*][B][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-345401.html[/URL][/B] [*][URL]http://pszczyna.lento.pl/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice_,381631.html[/URL] [*][URL]http://www.slaskatablica.pl/user.php?action=ad_confirm&n=14882&x=7a21308c138e1fc052022c4e54120182[/URL] [*][URL]http://www.rynekslaski.pl/ogloszenie/9078/podglad/[/URL] [*][URL]http://www.katowiczak.pl/62307_trufelek_szuka_domu_inaczej_myslowice_.html[/URL] [*][url]http://pszczyna.freecf.pl/trufelek-szuka-domu-inaczej-myslowice_a66400[/url] [/LIST] Kolejne ogłoszenia dodane
  3. W takim razie zabieram się za ogłoszenia!!!
  4. Wpisz początek numeru w google może są jakieś ogłoszenia właściciela ewentualnie mi prześlij na pw - napisałam Ci pw :P
  5. Ja o Krakowie znalazłam tylko tyle: http://krakow.pl/nasze_miasto/aktualnosci/11426,29,komunikat,jest_program_opieki_nad_bezdomnymi_zwierzetami.html
  6. Ja też poogłaszam w edycji podam linki gdzie są ogłoszenia: 1. [URL="http://www.petworld.pl"]http://www.petworld.pl 2. e-zwierzak.pl 3. [/URL][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] 4. [URL="http://eszukam.pl/"]http://eszukam.pl[/URL] 5. olx.pl 6. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/"]http://www.oglaszamy24.pl[/URL] 7. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] [URL="http://www.petworld.pl"] [/URL]
  7. Jeśli dacie radę będę wdzięczna jak dacie znać, że zaczyna się zmniejszać liczba osób. Będe wiedziała od kiedy zacząć gnębić telefonem biuro :diabloti:. A tak na poważnie myślę, że raz w tygodniu tel w tedy wystarczy. ------------------------------------------------------------------------------------ Właśnie zauważyłam że KTOZ organizuje MARSZ AZYLANTA 2012 Fajna akcja :) Ja się postaram wybrać http://www.schronisko.krakow.pl/MARSZ_AZYLANTA_2012____ZAPRASZAMY/
  8. Na razie nic z wolontariatu. Dziś właśnie pojechałam złożyć formularz, ale poinformowano mnie, że tymczasem nie ma naboru gdyż jest przepełnienie wolontariuszy. Jej, a tak bardzo chciałam.... Mogę spokojnie jeździć w tygodniu.... Och...
  9. Gnębiąc mojego męża o psa oglądałam w sposób irytujący różne programy o psach. Zgodził się na nią dopiero po filmie "Mój przyjaciel Hachiko.", ale zażądał, że to on nazwie psa... W ten oto sposób moja sunia się zwie Hachiko (Hachi).
  10. Ja na ambitniejsze spacery jadę na wybieg na prądnicku czerwony. Spędzam tam co najmiej 2 h i powiem, że warto. W tygodniu warto przyjechać po 15.30 gdyż w wtedy jest już parę psiaków z którymi podopieczni mogą się wybiega. Po 16, aż miło popatrzyć. Nie jest tłoczno. W weekend nie wiem jak to wygląda. Nie miałam jeszcze okazji.
  11. Historia mojej suni: Zabrałam ją jak miała z 3-4 miesiące ze schroniska, ale była tam 3 dni... Wychudzona i przerażona... Sunia jak ją Pracownica podawała zsiusiała się jej na ręce... Bała się wszystkiego, do nas podeszła sama na 3 dzień i tak chyba nieźle... Bała się ludzi, różnych przedmiotów, samochodów itp. Pozwalałam się bawić z psami przy każdej nadarzającej się sposobności. I tak zaczęła się oswajać z ludźmi. Teraz zaczepia innych właścicieli do zabawy. Od innych psów nauczyła się, że nie musi się bać każdego dźwięku gdyż oba psiaki się zrelaksowały. Nie mija ludzi szerokim łukiem. Przejdzie w miarę spokojnie koło roweru. Ogólnie jest przyjemnie. Tylko wizyta u weterynarza jest pełna strachu. Choć w większości kończy się staniem na wadze. Pracujemy nad tym, ale nie o tym temat. Co do leków.. Hmm... Nigdy nie byłam za takimi rozwiązaniami. Co do szkolenia to nie ma sensu jak pies się wszystkiego boi. Lepszym rozwiązaniem jest behawiorysta, psi psycholog ewentualnie psie przedszkole. Nie wiem z skąd jesteś. U mnie w Krakowie są wybiegi dla psów, może nie liczne, ale są i tu psy mogą się socjalizować.
  12. Dzięki wielkie za odpowiedź. Mi takie minimum wystarczy :). O formularzu wiem. Doświadczonego wolontariusza będę poszukiwać jak załatwię formalności.
  13. Od ponad roku mam pieska ze schroniska. Zinspirowana zastanawiałam się nad wolontariatem w krakowskim schronie i podjęłam decyzje na TAK. (Brałam pod uwagi za i przeciw) Z związku z tym mam pytanie: Czy jest np. miejsce na przebranie się w ciuchy "robocze" i ewentualnie przechowanie czystych Bardzo chętnie przeczytam rady nad temat organizacji pracy.
×
×
  • Create New...