-
Posts
697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika89
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth']Pozwoliłam sobie zrobic plakacik z innym, chyba bardziej korzystnym zdjęciem Maksia :) [/QUOTE] Buuu... Ładniejszy od mojego Buuu... Co do spacerku nie udało mi się dotrzeć do wszystkich punktów... Oczywiście jak chce się za coś zabrać coś mi wypada wrrr.... -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Akurat mieszkam w nh i pomyślałam, że zrobię sobie porządny spacerek :D Mi tam obojętne Najważniejsze, żeby go jak najwięcej ogłosić :) -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Oooo, dzięki, nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :) To ja biorę NH![/QUOTE] buu Myślałam, że zrobię sobie spacerek z moją psiną P.s. Zawsze można porozdawać ulotki -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Tu jest napisane gdzie są tablicę na których można rozwieszać ogłoszenia. [URL="http://www.strazmiejska.krakow.pl/smmk/czysty-krakow.html"] http://www.strazmiejska.krakow.pl/smmk/czysty-krakow.html[/URL] -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
upss..: Poprawione: [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Maks,1814441060.pdf[/URL] -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam plakat dla Maksa: [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Maks,1814441060.pdf[/URL] -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Jej jesteście wielcy Dziękujemy za informacje Wszystko to nas podnosi na duchu. -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Miałam zabiegany dzień. Cały czas myślałam o Ringusiu :D Nie mogę się doczekać wieści z DT. -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
OK Ja zrobię krk a ty jakieś inne miasto chociaż na tych najbardziej popularniejszych portalach w tedy jest mniejszy bałagan :D i wszędzie się uda dodać -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Będę na tym pracować -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Monika89 replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/events/447516325288304/[/URL] -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Niestety dla tego u nich nie kupuje... Zraziły mnie komentarze na allegro... Nie lubię się denerwować. Omijam takie sytuację dalekim łukiem. -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Ja miałam tylko szczęście, że [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/117340-MALWA"]MALWA[/URL] podesłała mi info o [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/119873-_Niva_"]_Niva_[/URL] -
Ringo znalazł Dt, ale wciąż szuka ds
-
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Psiak nie jest fundacji Próbowaliśmy by był, ale nie było miejsca Pozostawiam finalizację dziewczyny wam, musicie się dogadać bo wy macie dostęp do zaplecza. Później jeszcze pomogę ogłoszeniach jak się uspokoi. Pomogę jak tylko dam radę :) -
Ehh.. dzięki... Transport też już jest Więc pozostałą organizację pozostawiam wam bo ja w ogóle nie w temacie
-
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati851']witam! A ja mogę zaoferować transport.[/QUOTE] To super!!! Dziewczyny no to do dzieła teraz wszystko trzeba ładnie zorganizować -
Paoii możemy razem na oba osiedla, ale ja dopiero pod koniec przyszłego tygodnia mogłabym spróbować z początkiem, ale może być ciężko
-
Ringo ma już zapewniony Dt teraz tylko transport i na spokojnie szukanie DS
-
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rumi.']dziękuję Monika! Właśnie rozmawiałam z osobą którą mi podesłałaś i weźmie Ringusia na tymczas :) dom w W-wie! strasznie się cieszę, ludzie znający się na psach[/QUOTE] Super! Teraz trzeba kombinować z transportem! Również będę próbować, ale daje na to 90% W takim razie też zmienię temat wątku :D -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
Monika89 replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
Napisałam do [COLOR=#000000]_Niva_ Czekam na odp[/COLOR] -
Ringo pilnie szuka domu, inaczej czeka go uśpienie w schronisku! Ringo jest 4 letnim psiakiem w typie amstaffa. W pierwszych kontaktach jest trochę nieufny, ale gdy pokaże się mu, że nie ma się złych zamiarów i da trochę czasu, aby zaufał, staje się zupełnie przyjacielskim psiakiem, przepada za głaskaniem i sam wtula pyszczek w opiekuna. Uwielbia się bawić z człowiekiem, ma dużo energii, jest psiakiem aktywnym, potrzebującym dość dużej dawki ruchu. Wymaga doświadczonego opiekuna, który jasno określi zasady panujące w domu, i który nauczy go poprawnych zachowań, a stanie się prawdziwym przytulakiem i wiernym przyjacielem. Ringo jest bardzo inteligentnym psiakiem, który bardzo szybko się uczy. Nie przepada za innymi psami, dlatego nie powinien zamieszkać z nimi w domu. Psiak jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. zdjęcia [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=450330271664306&set=oa.347389765336703&type=1&theater[/URL] [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [B]tel.: 888 105 999[/B] [B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [QUOTE][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przed chwilą się dowiedziałam iż dziś został złożony wniosek do kierownika o uśpienie Ringo, szukamy czegoś bardzo pilnie! Jest to kwestia kilku dni! Był dziś na spacerze i po kilku korektach zachowywał się idealnie! Przy nodze by mógł iść bez smyczy, cudowny pies, lecz i tak chcą go uśpić...[/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] [QUOTE]w Schronisku nie radzą sobie z Ringo w boksie, boją się go, gdyż pies nakręca się, skacze i łapie wtedy zębami, pracownicy się go boją. a to nie jest mały pies, którego można np. odepchnąć po prostu... zachowanie to jest jednak spowodowane frustracją tego psiaka, brakiem ruchu. poza boksem, gdy się wybiega pies jest bardzo fajny, musi jedynie zaufać osobie, gdy to zrobi jest naprawdę fajnym psem, podchodzi na głaskanie, bawi się piłeczką, uczy się z wolontariuszem chodzić przy nodze, itd. jak wiadomo, Schroniskowe warunki są dla psów trudne i nie każde zwierzę się do nich umie dostosować i poradzić sobie z tym napięciem. ale tak jak powiedziałam, poza boksem pies jest naprawdę fajny, jemu brak ruchu i kontaktu z człowiekiem, stąd takie zachowanie. no i oczywiście przez to, że warunku Schroniskowe są dość napięte dla psów i Ringo nie potrafi się odpowiednio wyciszyć, zwłaszcza w boksie. szukamy mu domu, chcemy go uratować, ponieważ gdy będzie miał zapewniony ruch, odpowiednie wychowanie i kontakt z człowiekiem, będzie się super zachowywał. dlatego bardzo prosimy o udostępnianie i pomoc![/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487205_539654072727524_1717059530_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/602653_450330794997587_2112485512_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529551_450330451664288_809368256_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523707_450330271664306_1559770624_n.jpg[/IMG] Ogłoszenie porobione na krk
-
[quote name='Rumi.']bardzo proszę o branie udziału i udostępnianie, psiak pójdzie pod igłę jak nic nie zrobimy.... [URL]https://www.facebook.com/events/399446003445138/[/URL] [IMG]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/188088_399446003445138_682011384_n.jpg[/IMG][/QUOTE] [QUOTE][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przed chwilą się dowiedziałam iż dziś został złożony wniosek do kierownika o uśpienie Ringo, szukamy czegoś bardzo pilnie! Jest to kwestia kilku dni! Był dziś na spacerze i po kilku korektach zachowywał się idealnie! Przy nodze by mógł iść bez smyczy, cudowny pies, lecz i tak chcą go uśpić...[/FONT][/COLOR][/LEFT][/QUOTE] Pomóżcie proszę....