Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. [quote name='Avaloth']Pozwoliłam sobie zrobic plakacik z innym, chyba bardziej korzystnym zdjęciem Maksia :) [/QUOTE] Buuu... Ładniejszy od mojego Buuu... Co do spacerku nie udało mi się dotrzeć do wszystkich punktów... Oczywiście jak chce się za coś zabrać coś mi wypada wrrr....
  2. Akurat mieszkam w nh i pomyślałam, że zrobię sobie porządny spacerek :D Mi tam obojętne Najważniejsze, żeby go jak najwięcej ogłosić :)
  3. [quote name='paula_t']Oooo, dzięki, nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :) To ja biorę NH![/QUOTE] buu Myślałam, że zrobię sobie spacerek z moją psiną P.s. Zawsze można porozdawać ulotki
  4. Tu jest napisane gdzie są tablicę na których można rozwieszać ogłoszenia. [URL="http://www.strazmiejska.krakow.pl/smmk/czysty-krakow.html"] http://www.strazmiejska.krakow.pl/smmk/czysty-krakow.html[/URL]
  5. upss..: Poprawione: [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Maks,1814441060.pdf[/URL]
  6. Zrobiłam plakat dla Maksa: [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Maks,1814441060.pdf[/URL]
  7. Jej jesteście wielcy Dziękujemy za informacje Wszystko to nas podnosi na duchu.
  8. Miałam zabiegany dzień. Cały czas myślałam o Ringusiu :D Nie mogę się doczekać wieści z DT.
  9. OK Ja zrobię krk a ty jakieś inne miasto chociaż na tych najbardziej popularniejszych portalach w tedy jest mniejszy bałagan :D i wszędzie się uda dodać
  10. Wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/events/447516325288304/[/URL]
  11. Niestety dla tego u nich nie kupuje... Zraziły mnie komentarze na allegro... Nie lubię się denerwować. Omijam takie sytuację dalekim łukiem.
  12. Ja miałam tylko szczęście, że [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/117340-MALWA"]MALWA[/URL] podesłała mi info o [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/119873-_Niva_"]_Niva_[/URL]
  13. Nikt nie odzywał się w sprawie Teodora? Ogłoszenia wciąż odświeżam nk na śledzik wrzucam co chwile... Ehh...
  14. Jej, ale wspaniałe wieści. Z tego co czytam to obrót o 100% w zachowaniu Lakiego. Czasem wystarczy zmiana otoczenia i psiak jest inny :) Zresztą to widać nawet na tych "udomowionych".
  15. Ringo znalazł Dt, ale wciąż szuka ds
  16. Psiak nie jest fundacji Próbowaliśmy by był, ale nie było miejsca Pozostawiam finalizację dziewczyny wam, musicie się dogadać bo wy macie dostęp do zaplecza. Później jeszcze pomogę ogłoszeniach jak się uspokoi. Pomogę jak tylko dam radę :)
  17. Ehh.. dzięki... Transport też już jest Więc pozostałą organizację pozostawiam wam bo ja w ogóle nie w temacie
  18. [quote name='pati851']witam! A ja mogę zaoferować transport.[/QUOTE] To super!!! Dziewczyny no to do dzieła teraz wszystko trzeba ładnie zorganizować
  19. Paoii możemy razem na oba osiedla, ale ja dopiero pod koniec przyszłego tygodnia mogłabym spróbować z początkiem, ale może być ciężko
  20. Ringo ma już zapewniony Dt teraz tylko transport i na spokojnie szukanie DS
  21. [quote name='Rumi.']dziękuję Monika! Właśnie rozmawiałam z osobą którą mi podesłałaś i weźmie Ringusia na tymczas :) dom w W-wie! strasznie się cieszę, ludzie znający się na psach[/QUOTE] Super! Teraz trzeba kombinować z transportem! Również będę próbować, ale daje na to 90% W takim razie też zmienię temat wątku :D
  22. Napisałam do [COLOR=#000000]_Niva_ Czekam na odp[/COLOR]
  23. Ringo pilnie szuka domu, inaczej czeka go uśpienie w schronisku! Ringo jest 4 letnim psiakiem w typie amstaffa. W pierwszych kontaktach jest trochę nieufny, ale gdy pokaże się mu, że nie ma się złych zamiarów i da trochę czasu, aby zaufał, staje się zupełnie przyjacielskim psiakiem, przepada za głaskaniem i sam wtula pyszczek w opiekuna. Uwielbia się bawić z człowiekiem, ma dużo energii, jest psiakiem aktywnym, potrzebującym dość dużej dawki ruchu. Wymaga doświadczonego opiekuna, który jasno określi zasady panujące w domu, i który nauczy go poprawnych zachowań, a stanie się prawdziwym przytulakiem i wiernym przyjacielem. Ringo jest bardzo inteligentnym psiakiem, który bardzo szybko się uczy. Nie przepada za innymi psami, dlatego nie powinien zamieszkać z nimi w domu. Psiak jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany i odrobaczony. zdjęcia [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=450330271664306&set=oa.347389765336703&type=1&theater[/URL] [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [B]tel.: 888 105 999[/B] [B]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [QUOTE][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przed chwilą się dowiedziałam iż dziś został złożony wniosek do kierownika o uśpienie Ringo, szukamy czegoś bardzo pilnie! Jest to kwestia kilku dni! Był dziś na spacerze i po kilku korektach zachowywał się idealnie! Przy nodze by mógł iść bez smyczy, cudowny pies, lecz i tak chcą go uśpić...[/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] [QUOTE]w Schronisku nie radzą sobie z Ringo w boksie, boją się go, gdyż pies nakręca się, skacze i łapie wtedy zębami, pracownicy się go boją. a to nie jest mały pies, którego można np. odepchnąć po prostu... zachowanie to jest jednak spowodowane frustracją tego psiaka, brakiem ruchu. poza boksem, gdy się wybiega pies jest bardzo fajny, musi jedynie zaufać osobie, gdy to zrobi jest naprawdę fajnym psem, podchodzi na głaskanie, bawi się piłeczką, uczy się z wolontariuszem chodzić przy nodze, itd. jak wiadomo, Schroniskowe warunki są dla psów trudne i nie każde zwierzę się do nich umie dostosować i poradzić sobie z tym napięciem. ale tak jak powiedziałam, poza boksem pies jest naprawdę fajny, jemu brak ruchu i kontaktu z człowiekiem, stąd takie zachowanie. no i oczywiście przez to, że warunku Schroniskowe są dość napięte dla psów i Ringo nie potrafi się odpowiednio wyciszyć, zwłaszcza w boksie. szukamy mu domu, chcemy go uratować, ponieważ gdy będzie miał zapewniony ruch, odpowiednie wychowanie i kontakt z człowiekiem, będzie się super zachowywał. dlatego bardzo prosimy o udostępnianie i pomoc![/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/487205_539654072727524_1717059530_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/602653_450330794997587_2112485512_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529551_450330451664288_809368256_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523707_450330271664306_1559770624_n.jpg[/IMG] Ogłoszenie porobione na krk
  24. [quote name='Rumi.']bardzo proszę o branie udziału i udostępnianie, psiak pójdzie pod igłę jak nic nie zrobimy.... [URL]https://www.facebook.com/events/399446003445138/[/URL] [IMG]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/188088_399446003445138_682011384_n.jpg[/IMG][/QUOTE] [QUOTE][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Przed chwilą się dowiedziałam iż dziś został złożony wniosek do kierownika o uśpienie Ringo, szukamy czegoś bardzo pilnie! Jest to kwestia kilku dni! Był dziś na spacerze i po kilku korektach zachowywał się idealnie! Przy nodze by mógł iść bez smyczy, cudowny pies, lecz i tak chcą go uśpić...[/FONT][/COLOR][/LEFT][/QUOTE] Pomóżcie proszę....
×
×
  • Create New...