Trzymamy kciuki za domek :kciuki::kciuki:
A propo niszczenia, moje szkraby dziś rozpruły miśka na drobny mak, i jakie zadowolone, jakby nigdy nic:razz:urwisy kochane :loveu:
[quote name='Panna Marple']Tak, pogoda dziś do bani:-(-biedne bezdomniaki w taki chłód i wilgoć...:-([/QUOTE]
Oj tak, smutno się robi na samą myśl o jakimś bezdomniaku, gdy się siedzi w ciepłym domu z pełnym brzuchem...
Kochani ogłoszenia zapłacone, mam po kilka zdjęć od Pani Marty, mam też teksty, jeżeli do środy ktoś zdobędzie nowe zdjęcia suń proszę o przesłanie na mail: [email][email protected][/email], ponieważ w środę wysyłam dane do ogłoszeń.
[quote name='ania68']Wysłałam pw.
Dziękuję :)[/QUOTE]
Dziękuję za wiadomość.
Zrobiłam też suniom po kilka ogłoszeń ze swojego konta i już dostałam pierwsze zapytanie o Oldinkę. Poprosiłam o kontakt telefoniczny.
[quote name='Martika@Aischa']ciocia Bazyliszek wystawiła niedawno bazarek ogłoszeniowy i wciąż trwa :):):)
Proszę ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248476-Bazarek-ogłoszeniowy-do-6-12-2013[/URL][/QUOTE]
Dziękuję za informacje :)
Wykupiłam suniom 3 pakiety ogłoszeń po 45 ogłoszeń dla każdej.
Obecnie tylko tak mogę pomóc.
Poproszę o podanie maila na który mogą przychodzić linki do aktywacji ogłoszeń.
[quote name='Martuchny']Zmieniłam tytuł wątku na bardziej 'palący'. Mam nadzieję, że dotrę do schroniska w niedzielę, to spojrzę jak się cała trójczyna ma...[/QUOTE]
Może jeszcze ktoś zajrzy...
Zaglądam, głaski dla Grafiego.
Super, że szczeniaki wyciągnięte :)
Na wątku poolkuskich psiaków pisał ktoś, że ten ciemniejszy będzie zabrany. Czyli zostaje tam jeszcze ten biało czarny:-(