[quote name='ania68']Reksiu wczoraj pojechał do DS :lol: Pani dziś dzwoniła, że trochę płakał w nocy. Miejmy nadzieję, że to się zmieni i wszystko będzie ok.
Reksiu bądź grzeczny, bo teraz tak trudno o domek....[/QUOTE]
Cudownie, że Reksiu ma dom :multi:ja też jeszcze poczekam około tygodnia i dopiero usunę jego ogłoszenia.