Ja tak z wakacji...ale staram sie patrzec co sie dzieje ;)
I wczoraj dostałam maila od Katarzyny Rumik:
[I]Witam serdecznie,
chciała zapytać czy w Państwa Schronisku czeka na adopcje jeszcze ten psiak:[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/111963/Bielik-mocno-kochajacy-bialy-pieszczoch/[/URL]?
Czy jest on wstanie zgodzić się z innymi psami? Pytam ponieważ mamy już w domu jedno szczęście w postaci pieska Morisa, którego adoptowaliśmy w tamtym roku w TOZ Wrocław, i chcielibyśmy wiedzieć czy ma on bardzo dominujący charakter, czy jest w stanie zaakceptować innego czworonoga?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Kasia
[/I]Myślę, ze Bielik nadaje sie do innych psiaków, ale wolę spytać, zeby potem nie było nieporozumień. Tak wiec czekam na odpowiedz i wtedy odpisze Pani. ;)