Jump to content
Dogomania

milka10

Members
  • Posts

    952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by milka10

  1. [quote name='basia34']Azor czy nastepna zima w schronisku ????/[/QUOTE] Miejmy nadzieje, że nie...!!! Pokazuj się wszystkim i ściskam kciuki za nowy domek!! :)
  2. Daisy.. malutka hopaj do góry.. : )
  3. Zaglądam do bolesławieckich psiaków i widze, że dużo szczesliwych psiaków znalazło swoje domki...Oby tak dalej! :)
  4. Oj Borys... siedzisz w tym schronisku i siedzisz... Wskakuj na pierwszą i niech cie ktoś w koncu wypatrzy!! :)
  5. Teraz zima nadchodzi... więc gorzej będzie, ale damy rade ;) Oby tylko znalazł się dla niej właściciel : ))
  6. Podnoszę do góry w ,,zimowy'' wieczór :)
  7. Ale oni świetnie razem wyglądają.. Podnoszę psiaki ;)
  8. Zaglądam do ślicznej i życze kochanego domku dla spryciulki :)
  9. [quote name='giselle4']my musimy ją bardziej oswoic a pozniej moze ktos ją pokocha:)[/QUOTE] Już jest lepiej.. ale i tak malutka jeszcze się boi.. Trzeba ją bardziej przyzwyczaić do człowieka i wtedy lepiej będzie znalezc domek ;)
  10. Pani Basiu.. proszę pamiętać, że jutro prawdopodobnie przyjadą po Emmę :)
  11. To dobrze, że Rubik poszedł na izolatkę.. bo on taki chudziutki jest.. Mam nadzieje, że teraz przybierze na masie :)
  12. 2 kociaki wrzuce na facebooka, ok? Może ktoś je wypatrzy. :) Ale dużo psiaków doszło... najgorsze jest to, że ludzie wyrzucają je akurat jak takie mrozy przychodza...nie mają serca..
  13. Ok, nie ma sprawy, już wstawione :) Jeśli coś nie tak z tekstem, to proszę pisać ;)
  14. Ok, to świetnie, więc czekamy na wieści :)
  15. Pani Basiu, te 2 suczki - szczeniorki poszły do domu? :) A i ta Pani, która miała przyjechać po Emmę, napisała, że pogoda jej nie pozwoliła i będzie w środę :)
  16. Giselle, bardzo dobrze Pani mówi :) Trzeba wszędzie się oglądać, szczególnie jak zima przyszła, bo psiaki teraz mogą marznąc... Teraz będzie cięższy czas.. ale poradzimy sobie i pomożemy chociaż części psiaków... : ) Podnszę Nasze schronisko i będziemy prawdopodobnie w piątek :)
  17. [quote name='giselle4']to ja za Toba tez przybył maluszek pozostawiony przy torach ale z miska jedzenia...pomysłowy pan oraz Wrocił Pedro ,ten to nie ma szczescia:([/QUOTE] O jejku... a z jakiego powodu wrócił.... Podrzucam psiaki :)
  18. Do góry psiaki... jutro spacerki!!! :D :D
  19. Jutro ma Pani przyjechać po Emmę, tak więc będziemy czekać :)
  20. Szczęścia Brunko :) Podnoszę wszystkie psiaki : )
  21. [quote name='basia34']Zagladam do dobrociniakow i lecimy.....[/QUOTE] No i kilka poleciało dzisiaj na spacer :)
×
×
  • Create New...