Giselle, bardzo dobrze Pani mówi :) Trzeba wszędzie się oglądać, szczególnie jak zima przyszła, bo psiaki teraz mogą marznąc... Teraz będzie cięższy czas.. ale poradzimy sobie i pomożemy chociaż części psiaków... : )
Podnszę Nasze schronisko i będziemy prawdopodobnie w piątek :)