KARLINADOMINIKA
Members-
Posts
218 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KARLINADOMINIKA
-
Wczoraj byłam u Carloska i....mi chyba kiedys serce pęknie:(((((On tak chce komus zaufac, potrzebuje swojego człowieka......Nieufny na poczatku, a na spacerku tak ladnie chodzil na smyczy ,jak byl krok przede mna to obracal sie czy za nim ide.A na koncu tak sie przytulil biedaczysko..........no i za bramy schroniska trzeba go bylo wpychac bo sie chlopak zapieral....To nie miesjce dla niego-on musi miec dom!!!!!
-
[quote name='Aimez_moi']Jak tam piesio?[/QUOTE] czesc Agnieszko :) dziekuje ze jestes tez u ROkiego.U psiny bez zmian niestety.Jest porozglaszany juz chyba wszedzie.teraz ma wyroznione Gumtree,a domku ani widu ani slychu..........a on tak pragnie kontaktu z czlowiekiem-to taki duzy szczeniak:)jak tylko sie do niego wchodzi to z radosci skacze i zalizalby cie na smierc:)
-
tak jak obiecalam Sabince zalozylam wydarzenie Moni oto link [URL]http://www.facebook.com/events/133302426811329/[/URL] Prosze podaj mi Sabinko na pw swoje imie i nazwisko to zrobie cie organizatorem gdyz trzebaa ciagle cos pisac na watku zeby sie domek znalazl.Ja pomoge jak tylko bede mogla ale nie obiecuje ciaglych wpisow bo nie mam za bardzo czasu sie tym zajac.Bede pisac w miarę możliwosci, ale dobrze by bylo by ktos mnie wspomogl tym bardziej ze nie znam pieska.Pozdrowionka
-
[quote name='Sabina02']No ja tez jestem ciekawa co tam u naszego Homerka. :) KARLINADOMINIKA, mam wieka prosbe do Ciebie. :modla: Czy jest mozliwosc zebys mogla zrobic wydarzenie na Facebooku dla mieleckiej Moni z mojego banerka? Ona juz 10 lat tkwi w schronie biedusia... :-( A ja konto na FB mam od niedawna i sie kompletnie na nim nie znam. :oops:[/QUOTE] Sabinko, jak obiecalam zalozylam wydarzenie Moni oto link [url]http://www.facebook.com/events/133302426811329/[/url] Prosze podaj mi na pw swoje imie i nazwisko to zrobie cie organizatorem gdyz trzebaa ciagle cos pisac na watku zeby sie domek znalazl.Ja pomoge jak tylko bede mogla ale nie obiecuje ciaglych wpisow bo nie mam czasu sie tym zajac.Bede pisac w miarę możliwosci, ale dobrze by bylo by ktos mnie wspomogl tym bardziej ze nie znam pieska.Pozdrowionka
- 542 replies
-
Kochane zapraszam was na wątek kolejnego niewidomego psiaka.Czaki jest megaslodki.Potrzebuje wsparcia, ma szanse na odzyskanie wzroku!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229953-Czaki-tydzie%C5%84-czasu-chodzi%C5%82-z-ropiej%C4%85cymi-ranami-po-potr%C4%85ceniu-POTRZEBNE-WSPARCIE?p=19484332#post19484332[/url]
- 542 replies