Jump to content
Dogomania

Kasiakk

Members
  • Posts

    804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasiakk

  1. A oto wiadomość od właścicielki Fergusa.! [h=5][COLOR=#0000ff][SIZE=4][FONT=book antiqua]dzisiaj poznałam całą historię Fergusa. na spacerze wzieliśmy jego byłego pana który opowiedział mi wszysko o psie. pan wyglądał na bezdomnego, brudne wytatulowane dłonie, poszarpane ciuchy, zarost... na widok Fergusa stanął przyjrzal się mu i zawołał "max". podeszliśmy pan go obejrzał zapytał mnie czemu jest taki chudy i kim wogóle jestem. dowiedziałam sie ze pan buszujac po smienikach 2 lata mu znalazł 2 szczeniaki, po pół roku oddałsuczke a maxa zostawił u siebie. pies towarzyszył mu w oględzinach śmietników i jadł to co znaleźli. przed wakacjami do polski z włoch zjechała żona i stwierdziła ze zabiera męża za granicę bo zrobił z domu melinę. pies został oddany "w dobre ręce" przed wakacjami. niestety małżeństwo się rozpadł i właściciel wrócił do polski. opowiadając mi to pan płakał. wiem już problemy fergusa z żołądkiem,bliizny i jak potoczyło się jego życie zanim do mnie trafił. gdy były wlaściciel zapytał czy fergus z nim pójdzie- pies odwrocił się i usiadl mi koło nogi. teraz siedzi w oknie i placze, jest trochę niepewny czy go nie oddamy, pilnuje mnie na każdym kroku- nawet do wc za mna idzie. nie wiem ile prawdy jest w opowieści tego pana, ale widziałam po nim, że maxa kochal, płakał jak mi opowiadał jego szczenięce lata. i po psie można wiele odczytać bo został dobrze wychowany. i tak jak pisałam wceśniej- pies prowadził mnie do mieszkania tego pana na spacerach. teraz wszystko stało się jasne. były właściciel nie mogł zrozumieć że fergus jest taki chudy, jak go oddawał ważył 50g. ale biorąc pod uwage przemianę materii jaką ma teraz i niedyspozycje żołądkowe, wątpie ze do takiej masy wroci.[/FONT][/SIZE][/COLOR][/h]
  2. Już wstawiam Bastka na fb.. :) Tylko pytanko: Ile on ma właściwie lat i co tam mamy o nim napisać.? :)
  3. Ha ha ha... Nasze SPA działa pełną parą.. Trzeba będzie jeszcze popracować nad estetyką, aaaaale najważniejsze, że psiakom jest lżej.! :)
  4. To ja także podnoszę.! :)
  5. No i nadal czekamy na Panią po Lamka.!! :) Mam nadzieję, że w tym tygodniu dadzą radę po niego przyjechać.! :)
  6. Niestety nie Kasiu.. :( Nadal siedzą w boksie i czekają.! :)
  7. No Borys po spacerku był szczęśliwy, a mnie ręka przez 2 dni bolała.. :) Ha ha.. Ale co tam.. Najważniejsze, że Borys szczęśliwy.! :)
  8. Ja także zaglądam do naszego staruszka.! :)
  9. Narazie Azja siedzi w boksie i szczeka na wszystkich.. Ale jak będzie cieplej to się za nią pożądnie weźmiemy.!! :)
  10. Oki.. Milka już tej Pani odpisała. :)
  11. Kobieta, która organizuje jakąś zbiórkę na nasze schronisko napisała do nas.: [SIZE=3][B][COLOR=#800080][FONT=lucida grande]Jedna osoba pyta czy posiadacie w schronisku zaplecze sanitarne i czy pralka by wam się nie przydała. ktoś tam pracuje w jakies fabryce i mają takie pralki po testach, są bez gwarancji ale sa to dobre pralki często warte po kilka tysięcy, tylko nie wiem czy u Was byłaby potrzebna? Jeśli się uda załątwić taką pralkę to bierzecie?[SIZE=4][/SIZE]​[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]
  12. Podnoszę nasze kochane psiaki.! :)
  13. Do góry psiaki.! :) I pytanko: skąd była Cytra.? Bo ja zapomniałam, jak mi Pani Basia mówiła.. :)
  14. No nie wiem czy się Dobrociniaki na nas doczekają.. Teraz każdy psiak chce wyjść, a nowym musimy zdjęcia zrobić. :)
  15. No to ja zaglądam do mojego kochanego Boryska.! :)
  16. To ja też miziam i podnoszę psiaka.! :)
  17. No właśnie dziewczyno. :) Uspokój się, pokochaj ludzi, a reszta sama się ułoży, bo jesteś prześliczna.! :)
×
×
  • Create New...