-
Posts
804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasiakk
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kasiakk replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
A oto wiadomość od właścicielki Fergusa.! [h=5][COLOR=#0000ff][SIZE=4][FONT=book antiqua]dzisiaj poznałam całą historię Fergusa. na spacerze wzieliśmy jego byłego pana który opowiedział mi wszysko o psie. pan wyglądał na bezdomnego, brudne wytatulowane dłonie, poszarpane ciuchy, zarost... na widok Fergusa stanął przyjrzal się mu i zawołał "max". podeszliśmy pan go obejrzał zapytał mnie czemu jest taki chudy i kim wogóle jestem. dowiedziałam sie ze pan buszujac po smienikach 2 lata mu znalazł 2 szczeniaki, po pół roku oddałsuczke a maxa zostawił u siebie. pies towarzyszył mu w oględzinach śmietników i jadł to co znaleźli. przed wakacjami do polski z włoch zjechała żona i stwierdziła ze zabiera męża za granicę bo zrobił z domu melinę. pies został oddany "w dobre ręce" przed wakacjami. niestety małżeństwo się rozpadł i właściciel wrócił do polski. opowiadając mi to pan płakał. wiem już problemy fergusa z żołądkiem,bliizny i jak potoczyło się jego życie zanim do mnie trafił. gdy były wlaściciel zapytał czy fergus z nim pójdzie- pies odwrocił się i usiadl mi koło nogi. teraz siedzi w oknie i placze, jest trochę niepewny czy go nie oddamy, pilnuje mnie na każdym kroku- nawet do wc za mna idzie. nie wiem ile prawdy jest w opowieści tego pana, ale widziałam po nim, że maxa kochal, płakał jak mi opowiadał jego szczenięce lata. i po psie można wiele odczytać bo został dobrze wychowany. i tak jak pisałam wceśniej- pies prowadził mnie do mieszkania tego pana na spacerach. teraz wszystko stało się jasne. były właściciel nie mogł zrozumieć że fergus jest taki chudy, jak go oddawał ważył 50g. ale biorąc pod uwage przemianę materii jaką ma teraz i niedyspozycje żołądkowe, wątpie ze do takiej masy wroci.[/FONT][/SIZE][/COLOR][/h] -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Kasiakk replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ha ha ha... Nasze SPA działa pełną parą.. Trzeba będzie jeszcze popracować nad estetyką, aaaaale najważniejsze, że psiakom jest lżej.! :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kasiakk replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
To ja także podnoszę.! :) -
Lamek mam dom z ogrodem i blizniaki do kochania....dzięęęeekuje:)
Kasiakk replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No i nadal czekamy na Panią po Lamka.!! :) Mam nadzieję, że w tym tygodniu dadzą radę po niego przyjechać.! :) -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Kasiakk replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Do góry Keshu.!!! :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Kasiakk replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Oki.. Milka już tej Pani odpisała. :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Kasiakk replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Kobieta, która organizuje jakąś zbiórkę na nasze schronisko napisała do nas.: [SIZE=3][B][COLOR=#800080][FONT=lucida grande]Jedna osoba pyta czy posiadacie w schronisku zaplecze sanitarne i czy pralka by wam się nie przydała. ktoś tam pracuje w jakies fabryce i mają takie pralki po testach, są bez gwarancji ale sa to dobre pralki często warte po kilka tysięcy, tylko nie wiem czy u Was byłaby potrzebna? Jeśli się uda załątwić taką pralkę to bierzecie?[SIZE=4][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Kasiakk replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Podnoszę nasze kochane psiaki.! :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Kasiakk replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Do góry psiaki.! :) I pytanko: skąd była Cytra.? Bo ja zapomniałam, jak mi Pani Basia mówiła.. :) -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
Kasiakk replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Witam i podrzucam psiaki.! :) -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
Kasiakk replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja też miziam i podnoszę psiaka.! :)