Kolejne pytanka od Kasi:
Jak nazywa się ten cocker spaniel i ten czarny niby labrador i ten mały psiaczek z izolatki, który miał ranę.?
I ile one mają tak mniej więcej oraz ile napisać Aiszy, Pikselowi, Prodo, Szmaragdowi, Emilowi?? :)
Ale fajnie, że może Emil (bo dla nas zawsze bedzie Emil, a nie Emir) będzie miał domek. Jest trochę przerażonym, ale przecudnym psem. :)
A smyczki zawsze się nam przydadzą.. :)
[quote name='badmonique']Przy energicznym psiaku to człowiek cay obolały:P Ja zawsze zaczepiam sobie dwie smycze razem wtedy psiak ma więcej luzu i aż tak nie ciągnie:)[/QUOTE]
Ja miałam 2 smycze.. Z tym, że Borys nawet na 10 metrowej ciągnąłby się tak, że ledwo by oddychał.. Taka jego ciągnąca natura. Ale to faaajny psiak i pomimo obolałej ręki bardzo go lubie.. :)
Mógłby mi ktoś wysyłać na maila [email][email protected][/email] zdjęcia psiaków z DT to wstawię je na facebooka, tam wchodzi chyba więcej ludzi niż na dogomanie i może ktoś w końcu wypatrzy któregoś z psiaków.. :)
Pani Basiu, czy może Pani to zobaczyć, bo nic nie rozumiem z tego: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=379668418776166&set=a.369367989806209.85785.368278446581830&type=1&theater¬if_t=photo_comment[/url]
Chodzi mi o komentarz :)
Ta Pani od szczeniaka ma zadzwonić jutro i powiedzieć kiedy będzie, bo przyjedzie na pewno i prosi o jego rezerwacje. :)
Ponad to jest też kobieta, której podoba się Wet. :)
Mam nadzieję, że przyjedzie po niego niedługo
[quote name='fiorsteinbock']Boze, jaka smutna historia :( Cioteczki, ktory psiak to Fergus?[/QUOTE]
A ten piekny psiak: [url]https://plus.google.com/photos/103849938163637275620/albums/5794764379579365169?banner=pwa[/url]