Jump to content
Dogomania

Kasiakk

Members
  • Posts

    804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasiakk

  1. miejmy tylko nadzieje ze nie nabroi i nie wroci do nas..
  2. To jeszcze poprosze wiek tego Łagusia ? i Boya.. :)
  3. Kolejne pytanka od Kasi: Jak nazywa się ten cocker spaniel i ten czarny niby labrador i ten mały psiaczek z izolatki, który miał ranę.? I ile one mają tak mniej więcej oraz ile napisać Aiszy, Pikselowi, Prodo, Szmaragdowi, Emilowi?? :)
  4. Ale fajnie, że może Emil (bo dla nas zawsze bedzie Emil, a nie Emir) będzie miał domek. Jest trochę przerażonym, ale przecudnym psem. :) A smyczki zawsze się nam przydadzą.. :)
  5. Podrzucam kochane me psiaki.! :)
  6. Podnoszę Dobrociniaki i cały czas trzymam kciuki za domki dla nich.! :)
  7. Strona bardzo fajna.. Gratuluję.! :)
  8. Ha ha.. Podnoszę tego szczęściarza.! ;p
  9. [quote name='badmonique']Przy energicznym psiaku to człowiek cay obolały:P Ja zawsze zaczepiam sobie dwie smycze razem wtedy psiak ma więcej luzu i aż tak nie ciągnie:)[/QUOTE] Ja miałam 2 smycze.. Z tym, że Borys nawet na 10 metrowej ciągnąłby się tak, że ledwo by oddychał.. Taka jego ciągnąca natura. Ale to faaajny psiak i pomimo obolałej ręki bardzo go lubie.. :)
  10. Predo, Prodo czy ja Ci tam, trzymaj się i śmigaj na górę.. :)
  11. Podnoszę Amorku w Walentynki.. W pewnym sensie to Twój dzień psiaku.! :)
  12. Mógłby mi ktoś wysyłać na maila [email][email protected][/email] zdjęcia psiaków z DT to wstawię je na facebooka, tam wchodzi chyba więcej ludzi niż na dogomanie i może ktoś w końcu wypatrzy któregoś z psiaków.. :)
  13. To znów ja.. Takie małe pytanko odnośnie Weta do Pani Basi: Co mu było z tymi oczkami i czy wszystko jest ok i czy wymaga jakiegoś leczenia.?
  14. Pani Basiu, czy może Pani to zobaczyć, bo nic nie rozumiem z tego: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=379668418776166&set=a.369367989806209.85785.368278446581830&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/url] Chodzi mi o komentarz :)
  15. Ta Pani od szczeniaka ma zadzwonić jutro i powiedzieć kiedy będzie, bo przyjedzie na pewno i prosi o jego rezerwacje. :) Ponad to jest też kobieta, której podoba się Wet. :) Mam nadzieję, że przyjedzie po niego niedługo
  16. Jest chetna Pani na szczeniaczka. :)
  17. [quote name='fiorsteinbock']Boze, jaka smutna historia :( Cioteczki, ktory psiak to Fergus?[/QUOTE] A ten piekny psiak: [url]https://plus.google.com/photos/103849938163637275620/albums/5794764379579365169?banner=pwa[/url]
×
×
  • Create New...