-
Posts
2692 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Besti
-
Dawno mnie nie było a tu proszę jaki świąteczny dzień :razz: Nie wierzę że ma 7lat, coś ściemniasz żebyśmy mówili że wygląda młodo:eviltong: Wszystkiego najlepszego dla Soni, dużo kosteczek, smaczków, piłeczkowania i dłuuugich spacerków co dnia:Rose:
-
Pogoda ostatnimi dniami zawadza w siedzeniu na dogo:cool1: Uprzedzam- moje dziecko to te z prawej, nie z lewej:evil_lol: [CENTER][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6827/dsc09919jo.jpg[/IMG] [/CENTER]
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Przyszłam poniuniać ajajajajajjjjjjjjj ile atrakcji teraz u Ciebie:loveu:
-
[quote name='magdola']Dr Agata Włodarczyk :) , jesli chodzi o ortopede to moze zapytaj w tej samej lecznicy o Tomka Chomczyńskiego, kiedys szukalam ortopedy dla rottka...[/QUOTE] O proszę, nie wiedziałam :) Tak szukałaś i dzięki pracy dr Tomka, dr Agaty i dr Piotra moja suka ma się świetnie :) Super ludzie.
-
[quote name='Ptysiak']Tak mój :) W sumie wspólny z Rodzicami bo mieszkamy obok, domek przy domku i wygląda jak jeden wielki dom :D Takie lubię najbardziej, piękny:loveu: Nie pokazywałaś wcześniej! A tu myślałam że jakiegoś szczeniaka wkleiłaś:evil_lol: https://lh5.googleusercontent.com/-WiQtnaObZYg/UbHnZfcn0DI/AAAAAAAAJiQ/MqsrvQ1Dwcs/w689-h517-no/P1011218.JPG
-
[quote name='darunia-puma']moja Shilla również ma takie miejsca twarde na łokciach i niestety smarowałam różnymi maściami i nic to nie pomogło dalej ma i tak samo twarde jak przed smarowaniem nie wiem skąd się to cholerstwo bierze?[/QUOTE] Bierze się to od leżenia na twardym, uderzania się często w te miejsca, ocieranie. Nie ładnie wygląda... Często widać u zabiedzonych piesków że mają takie coś na dupce. [quote name='unikatowydiament']Oscar nadal to ma;kiedyś czytałam że tak robi się psom,które ciężko kładą się na pozycję"sfinksa",niestety Oscar tak mocno się kładzie od szczeniaka,nie mam tam sierści,Ja musiałam mu to dezynfekować,gdyż co jakiś czas mu to pęka.Nawet Synek ma dość miękkie legowisko,ale nic mu nie pomaga.[/QUOTE] Jej to porządnie musi mieć twarde skoro pęka do krwi... Hahaha nie wiedziałam o co chodzi z tym sfinksem, wpisałąm w googlach grafika "pozycja na sfinksa" ale nie o to chyba chodziło:evil_lol: [quote name='Ptysiak']Hey Bestyjki :loveu: Ptyś też ma takie coś na łokciu. To się nazywa chyba Mozele czy jakoś tak... Podobno robi się to głównie ciężkim psom, które często śpią na twardych podłogach. Teraz ma już niewielkie praktycznie nie widoczne i zarasta futerkiem. Mi vetka poradziła przemywanie Rywanol-em i maść Tribiotic ( do kupna w aptece bez recepty i za parę groszy ). Ptysiowi to schodzi, powoli ale coraz mniejsze. Miłego weekendu :)[/QUOTE] Chyba modzele- jak u stopach u człowieka. Ptyś młody jak Besti a już mają... U niego nie widać bo futerkiem zakrywa :) DObrze, że odwracalne. Fakt, moja woli podłogę niż łóżko ale bez przesady zeby takie skutki były od razu. Wzajemnie miłego weekendu- zapowiada się ciepły :) [quote name='Sonka95']Cześć :loveu::loveu::loveu: Miłego weekendu życzymy :)[/QUOTE] Cześć :razz: My również, ciepłego i leniwego!
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='zaba14']Besti a co taki malutki był? :) [/QUOTE] Bidny jakiś, Miya trochę bardziej "rozbudowana" a tamten miał tylko łeb wielki ;) Fajna Miya z fajną piłką:loveu:
-
Zawsze troszkę dosmaczam suchą karmę (galareta, rosołki, jogurty itp) czasami też Animondą gran carno. Po juniorze było ok, po adulcie suka dwa razy wymiotowała, mój tymczas też raz dostał suche zmieszane z odrobiną animondy (wtedy jeszcze junior) i też oddał szybko wszystko :( Nie wiem co jest grane....
-
Rzeczywiście się bardzo zmienił! Obstawiałam że taki Onkowaty będzie a tu niespodzianka :P Pływak widzę :)
-
[quote name='Sonka95']No dokładnie :) Jeszcze kilka miesięcy temu miałam w planach kupić jakąś obroże , ale potem jak sobie przeliczyłam , że koszt obroży z jakimś wzorkiem to będzie min. 30 zł to za tą cene kupie Sonce smaki ze 2 zabawki i będzie bardziej zadowolona :cool3: [/QUOTE] I dobrze, dostanie obroże, założysz i tyle będzie jej szczęścia :P To jest w końcu jej święto to niech się cieszy :)
-
[quote name='unikatowydiament']A więc zaś kolejne małe postępy w nauce Syneczka,już nie ma ganiania i agresji do kur a w szczególności gołębi:multi:,ostatnio wąchał trawę,od ptaszków,które były od niego z 50m,a On nic.A na wiewiórkę patrzył z ciekawością co to jest,a jaki był zawiedziony jak wiewióra zwiała mu na drzewo:evil_lol:.Księciu też myślał że da radę,oparł się o drzewo i jak długi się wyciągnoł:lol:,tak śmiesznie się gramolił,już był prawie,ino dupsko nie chciało wejść:diabloti: Byłam z mamą na zdjęciu gipsu,a siostra wróciła ze szkoły i ma problemy z kolanem(całe opuchnięte),więc brat zawiózł ją od przychodni.[/QUOTE] Pocieszę Cię- Starzeje się Księciunio :P
-
[quote name='Kaaasia']U mnie to samo. Biedny, tuczony pieseczek nigdy pobiegać nie może, więc jak go raz na rok wypuszczę to musi nadrobić :evil_lol: Spróbuj maść propolisową. Było coś jeszcze ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć :roll:. Starość nie radość :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie tak jak napisałaś:evil_lol: Kurczę nie mam takiej maści, muszę do apteki zajechać. [quote name='unikatowydiament']Oscar ma,u Nas nic nie poskutkowało,trzeba pierw zdezynfekować Riwanolem,a potem nakładać "coś"natłuszczającego(Ja dawałam linomag),może u Besti zejdzie[/QUOTE] Aha czyli dotyczy też psów domowych, mi to się zawsze kojarzyło z brudnym burkiem:roll: Dezynfekować nie trzeba bo to jest twarda skóra, nie pęka. Posmarowałam kremem z mocznikiem 30% na pękające pięty:eviltong: Tak jakby zmiękło, zobaczę po kilku dniach czy poskutkuje. Oscarowi już tak zostało? Nie ma w tym miejscu sierści?
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='darunia-puma']ona jest przepiękna a zazdroszczę Ci morza, plaży ... moje psiaki uwielbiają wodę, zawsze jak jeździmy nad może nie wychodzą z wody...[/QUOTE] Nie ma co zazdrościć, nad morzem zawsze woda zimna, piachem wieje i tyle, jeziora lepsze ;) [quote name='Sonka95']Ja też wam zazdroszcze morza ;) Sonia to jeszcze do jeziora wejdzie , ale do morza to jest gorzej :diabloti:[/QUOTE] Haha nie dziwię się jej, w dupkę zimno :) [quote name='Kaaasia']Ale miała dziewczyna radochę :loveu:[/QUOTE] Czasami zachowuje się jakbym ją z łańcucha spuściła, taki biedny pies co nigdy nie biegał:roll: [quote name='unikatowydiament']i to nazywa się miłość do wody:lol: śliczniutka:loveu:[/QUOTE] Rzeczywiście to fakt :) [quote name='marta.k9080']Bestia chyba jest trzepnięta na wodę jak moja Lunka:evil_lol:[/QUOTE] A Luna pływa czy się chlapie? BO Bestia w sumie to wchodzi do wody, łazi ale jak dna nie czuje to trochę panika:evil_lol: Ale musi się chociaż zamoczyć, nie odpuści zawsze. Zna ktoś sposób co robi się w przypadku jak psu robi się taka twarda skóra na łokciach? Myślałam że to tylko tak jest u psów podwórkowych:roll: Takie łyse brzydkie placki...
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='(:Buńka:)']Oj super że chcesz wystawiać łobuza:) Ale bokser w bezruchu ?:mdleje::roflt:Czy to wogóle możliwe?!:lol: Życzę powodzenia:D[/QUOTE] Ja o tym samym pomyślałam :D I jak postępy?
-
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
Besti replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Oooo miły pan :) Nie zapomnijcie o kastracji jako np warunek umowy. -
Nowofunland z punktu przetrzymań w Małopolsce już w swoim domku !
Besti replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Jestem za zaproszeniem MALWY. Widać chudzina z niego. Co z tym panem co oferuje dom? -
Nowy tytuł:loveu: Takie pokraki są właśnie cudowne w każdym calu! Będziesz wystawiała go w kl Baby?
-
Już jesteśmy, widzę wszyscy się stęsknili haha:loveu: Chwilowo zajmowałam się bazarkami ale zapuszczałam też się na galerie także Was podgląduję a nawet o tym nie wiecie:evil_lol: Tydzień temu, zimno, wiatr a mój pies z wydmy dojrzał wodę i nic jej nie dało rady zatrzymać... Zbiegła ze stromej wydmy [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9504/dsc09741y.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6310/dsc09759j.jpg[/IMG] ...postanowiła się wykąpać i wróciła spełniona:roll: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6567/dsc09776m.jpg[/IMG]
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Besti replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']kochane chce mi się płakać byłam przesłuchiwana na komisariacie tak samo jak mój mąż i wiele innych osób bo podobno szczuję tych sąsiadów swoimi psami .... brak mi słów sąsiad powiedział że otruje mi psy sąsiadka która ma szczeniaka berneńczyka skopała go i robiła zdjęcia aby udowodzić że shiro jest agresywny!!! mam dość policjantka powiedziała że będzie sprawa sądowa mimo tego że mi wierzy to musi to wrzucić do sądu i tyle - koszmar!!![/QUOTE] Brak słów, nie wiem co powiedzieć. Walcz Kochana, nie poddawaj się, musisz mieć siłę aby udowodnić swoją rację! Może wychodź z psami w kagańcu? Aby niczego nie zjadły z ziemi. -
Cześć Kochane! Ale zazdroszczę takich wycieczek rowerowych :)
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Besti replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Hej Darunia! Nie mów że to Ci sąsiedzi? Przestań, nie martw się niepotrzebnie, przecież wiesz jak jest i to możesz udowodnić wszystkim, zbieraj wszystkie dowody i niech się bujają ludzie którzy się nudzą i robią innym problemy......... Trzymaj się Kochana! -
[quote name='dance_macabre']Tego konga nawet puppy trudno rozwalić. Moja suka rozwaliła bommer ball (podczas drugiej sesji 15min dorobiła sobie uchwyty i nosiła) a kong tylko górę trochę zniszczyła. maił ktoś styczność z tymi piłkami [URL]http://toys4dogs.pl/chuckit-ultra-ball-m-2-pack-ultra-pilka-2-szt,id186.html[/URL] ?[/QUOTE] Uuu jaka cena okazyjna.... Trochę przesada. Mogłabym poznać Twoją recenzję bommer balla?
-
[quote name='marta.k9080']Luna znalazła dzisiaj piłeczkę tenisową,rzucałam jej...aż Luna podbiegła do rzeczki i wpuściła tam piłeczkę...zawsze to samo:evil_lol: Piłka lekka,to se odpłynęła z prądem.Tak straciłyśmy też dwie poprzednie zabawki.Dobrze ,że ta była znaleziona,a nie nasza.[/QUOTE] Dlatego ja wrzucam do wody tylko patyki:evil_lol: