Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Przepiękny kieszonkowy słodziak
  2. Dopytuję się o zdrowie i samopoczucie Ginutki
  3. Mam nadzieję,że wizyt wypadła pomyślnie i już niedługo chłopaczek będzie grzał dupcię w nowym domku
  4. W końcu coś się ruszyło-mam nadzieję,że dostanie najwyższy wymiar kary
  5. Oj maluszku ,a Ty ciągle czekasz.....
  6. Oj mam nadzieję,ze dziewczynka czuje się już dobrze i wróciła do dokazywania
  7. Przepiękna sucz,a ten jej pychol-marzenie
  8. Zaglądam do rudzielca i mam nadzieję,że w niedługim czasie znajdzie w końcu swój osobisty,kochający domek
  9. Oj za zdjęcia kotka robiącego tłukącego Bellunię dałabym się pokroić-niezły z niego musi być gagatek
  10. Zaglądam do chłopaka i ciągle mocno trzymam za niego kciuki
  11. Jestem na zaproszenie asiuniab.Mam nadzieję,że chłopak otworzy się w końcu na kogoś i znajdzie swój wymarzony dom.Bardzo mi przypomina charakterem mojego nieżyjącego już znajdkę Czandara-pies jednego człowieka,który jak pokocha to na zabój... Mam nadzieję,że ktoś go wypatrzy i da mu szansę na lepsze życie-życzę domu ze złotymi klamkami i otwartymi ludzkimi sercami i umysłami.Na razie nie mogę wspomóc finansowo,ale będę zaglądać
  12. [quote name='ktiger']Czekam na nowe zdjęcie Ginki (bo podobno zostały zrobione podczas odwiedzin u koleżanki...)[/QUOTE] To ja poczekam razem z Tobą
  13. Zazdroszczę Wam tego spotkania i możliwości poznania Belli-mam nadzieję,że później doczekamy się obszernej fotorelacji
  14. [quote name='ktiger']HAHAHAHAHA :evil_lol:[/QUOTE] Nie ma co się śmiać-tylko trzeba wyobraźnię uruchomić(i wtedy można zacząć się zataczać od śmiechu),ciekawe co w takim przypadku zrobiłaby szefowa FP,jakby Bunia stwierdziła,że Mira zostaje u niej
  15. Wieści obiecujące.Teraz tylko pozostało nam czekać na nowe fotki i może wiadomości o klarującym się nowym domku?
  16. Czekamy z niecierpliwością na nowe fotki i wieści
  17. [quote name='ktiger']Słodziaku - szykuj się na odwiedziny :cool3:[/QUOTE] No to po wizytacji czekamy na gorącą fotorelację
  18. Czemu nikt nie chce takiego słodziaka?
  19. [quote name='ktiger']Rudzielcu Borysie, co u Ciebie słychać?[/QUOTE] Podłączam się do pytania
  20. Odwiedzam słodziaka,i czekam na nowe wieści
  21. Przepiękna panienka-zapewne skradnie szybko czyjeś serduszko-tylko żeby wcześniej nie skradła do końca serducha Buni:cool3:(bo będzie musiała chyba kupić ciężarówkę do transportu swoich wszystkich bernów)
  22. Widać,że dziewczynka pomalutku otwiera się na człowieka-mam nadzieję,że domek do którego trafi będzie wyłącznie z diamentowymi klamkami
  23. Ja jak czytam o takich ludziach,to nóż w kieszeni mi się otwiera-dziwni ludzie,patologiczni rodzice,patologiczne dzieci,które przyszłościowo stworzą patologiczną rodzinę-jak dla mnie jednostki,które powinny być eliminowane ze społeczeństwa.... Dobrze,że sunia jest już bezpieczna i miejmy nadzieję,że chociaż częściowo zapomni o tym horrorze jak przeszła i w końcu uwierzy,że człowiek może kojarzyć się z dobrymi rzeczami,a nie tylko bólem
×
×
  • Create New...