[quote name='rasowa2410'][SIZE=4][FONT=arial black][B]ŻAŁUJCIE ŻE WAS TAM NIE BYŁO!!!!![/B][/FONT][/SIZE][/QUOTE]
A nie żałuje bo przynajmniej egzaminy mam do przodu :eviltong:
No, no. Madzia zadbała też o Karacikowe łapeczki :smile: Ale Karacik ma dobrze.
[quote name='sonia1974']a co z kociakiem , chory?[/QUOTE]
Na razie nie wiem co mu jest ale usg skreśliło najgorsze więc nie jest źle. ;)
Wyściskaj swoje stadko. Wacuś pewnie szczęśliwy, że już po szwach. :-)
[quote name='rasowa2410']mój skromny baner dla Gamgusia :oops: :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237776-Gamgee-mam-chore-uszy-i-jestem-znów-w-SCHRONISKU!!"] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7473/banner1kopia.jpg[/IMG] [/URL]
[U]Postaram się zrobić też trochę inne[/U][/QUOTE]
Ten mi się bardzo podoba :loveu:
Teraz jeszcze ten śnieg spadł i zimno + uszka. :shake:
Na pewno jest to dla niego dyskomfort. Gdyby tylko znalazł się ktoś chętny do przygarnięcia i pracy z psiakiem. Z pewnością uszka szybciej by doszły do siebie niż w schronisku.
Dacie radę, trzymamy kciuki za jak najmniej stresu. ;)
No niestety ale dla zdrowia trzeba trochę pocierpieć (weterynarze też czasem cierpią jak zostaną podrapani, a dzisiaj byłam z kotem na wizycie :evil_lol:).