Jump to content
Dogomania

alma591

Members
  • Posts

    300
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alma591

  1. Nie znamy też jego stosunku do kotów.Co zrobimy jak będzie je gonił i trzeba go będzie na cito zabierać?
  2. Dziękuję bardzo za życzenia.Lepiej nie będzie,byle się nie pogarszało.
  3. 20zł stałej od listopada.Niestety nie mogę więcej,bo moja 11-to letnia nifka choruje na serce i nerki-koszty leczenia są b.duże.
  4. Jest jeszcze fundacja PSI RATOWNICY,która pomaga psom ras ratowniczch.Można by spróbować do nich napisać-ja też nie umiem się poruszać na FB.
  5. Ja smażę naleśniki na odrobinie oleju.Tłuste i smażone przy diecie wątrobowej niewskazane.
  6. Moja sunia też nie może brać żadnych leków zawierających olej sojowy/uczulenie/.Leczenie jest długotrwałe,ale po ok.5 miesiącach wyniki całkowicie wróciły do normy.Oczywiście przy równoczesnej diecie.Żadnych naleśników niestety:(
  7. U mojej suni na wątrobę stosowałam,z bardzo dobrym efektem,ludzki lek ziołowy LIVENORM. Livenorm to zawierający mieszaninę trzech wyciągów roślinnych: z ostropestu plamistego, mniszka lekarskiego, karczocha zwyczajnego.Koszt ok.30zł na miesiąc.
  8. Z tego co wiem można bez problemu przekroczyć granicę mając ujemny test na covid.Szybkie testy robią w Ustroniu/wynik po ok. 3 godz./Niestety kosztuje 150zł.
  9. Nikusia jest cudna.Wygląda trochę jak podrośnięty szczeniak leonbergera.Cieszę się,że już psiaki wyjechały.
  10. Ja mówię nie jeżeli widzę, że pies chce zrobić coś niedozwolonego/np.daje pysk na stól w wiadomym celu/,jeżeli zaprzestanie tej czynności-dobrze.Jeżeli pies już coś zrobił -źle i np.siad-dobrze.Nie wiem czy tak może być.
  11. Sowo,czy mogę prosić o odpowiedź na te dwa pytania,które zadałaś?Nikt się nie wypowiedział-to chyba nikt nie wie. Fajnie,że Gucio ma domek i to taki.
  12. Dziękuję za zaproszenie.Poczytuję wątki wszystkich zamojszczaków.Moją skromniutką dyszkę z Szamanka przeniosę na Runa.Czy konto to samo?
×
×
  • Create New...