-
Posts
1113 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RudziaPaula
-
3,5 miesięczny SZKIELET. MA DOM :-)
RudziaPaula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo już?? -
Rozmawiałam z Kasią dziś chwilkę :) Potwierdziła że zastrzyk ma podawać co 4-5 dni.podaje co cztery dni.Takie zalecenia podała p.dok weterynarz.Nie wiem,może mały psiak inna dawka,mniejsza...dla Felcia inna dawka większa ale rzadziej...nie będę gdybać :) W każdym bądź razie dzięki sybillas za czuwanie u nas :) Dziś udało mi się wpaść do apteki :( hurra :) z pieniążków od majku zakupiłam leki niezbędne- urafuraginum i na stawy.Muszę odebrać aparat fot,zrobię zdjęcie paragonu i wkleję.mam od Ingi instrukcję obsługi wklejania takich rzeczy więc powinnam poradzić sobie :) A u Farelina po staremu...chodzi chętnie po domku,chodzi chętnie po działce :) i sika :( Podkłady dotarły do Farela od Kasi.P z fb :) Pozdrawiam i kolorowych snów życzę :)
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Dostałam odpowiedz od Radovan że u Liska wszystko ok,nie ma czasu po prostu chłopak :) Mam nadzieję że nie będzie miała mi za złe że przekleje z priv od Radovan info :) "Kochana Miron obiecał przesłac zdjęcia jak tylko znajdzie chwilę U Lisiatka wszystko w porzadku biega,gania za ptactwem po ogrodzie czatuje na kociaki kopie dołki wiem że zdjęc nie ma juz od dawna ale Miron ma chora babcie" Pozdrawiamy Babcie i życzymy powrotu do zdrowia :) -
Rozmawialam wczoraj z Kasia:) wcale nie jest kej przyjemnie z tymi zastrzykami,nie chce juz przekazywac szczegolow:) moze Kasia opisze sama doznania jak uda sie internet odpalic:) a swoja droga XXI w a u Kasi net jak za czasow krola Cwieczka:) wracajac do Farela,zboj sika,leki nie bardzo pomagaja na ta chwile.Kasia podala 2 zastrzyki dopiero a podaje sie co 4 dni...zobaczymy.Farel drepcze sobie po domku fajnie,tylko nie fajnie ze posikuje po drodze:( pogoda sie popsola niestety,ale Farelino garazuje sobie:) przesylam od Kasi pozdrowienia:)
-
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']oj ja bym tez chciala cos wiedziec:)[/QUOTE] Napisałam do Radovan prośbę na fb....to przecież taki "synek nasz" był ....jest....takie matki chrzestne ... :) -
LISEK po tak długim czasie znalazł ten jedyny dom na świecie.
RudziaPaula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Czekamy.........wiem że już w domku :) ale chętnie zobaczymy psinkę :) -
Miłość czyni cuda :):iloveyou::iloveyou::iloveyou: Kasiu trzymam kciuki,modlę się i nie wiem co jeszcze aby było dobrze! Alfi to super chłopak :) Czekam z niecierpliwością na wiadomości ..... Kilka słów od przyjaciół z fb Ilona Seppä kochany Farelciu wierzę powiedz Kasi że ja wierzę że da radę z tymi zasttxykami . A temperatura.... szok zima...? Ilona Seppä Przekaż jej że myślami jestem przy niej i Farelku . . 10 godz. temu przez: telefon komórkowy · Nie lubię · 1 Ilona Seppä Mizianka ślę dla Farelcia Pozdrowienia dla Kasi . i dla tutejszych bywalców 18 godz. temu przez: telefon komórkowy · Nie lubię · 1 Ilona Seppä Mizianka ślę dla Farelcia Pozdrowienia dla Kasi . i dla tutejszych bywalców Ilona Seppä Kochany Farelciu Ciężko Kasi z tym dźwiganiem go... Pozdrowienia dla Kasi i mizianka dla Farelka . . . 22 kwietnia o 19:31 przez: telefon komórkowy · Nie lubię · 1 Kasia Piotrowska Zaraz po 5 maja mogę znów podesłać 50szt - czy takie 60x90 sa ok?? Czy np 60x60 tez byłyby dobre??? Sa troch tańsze. 24 kwietnia o 09:41 · Nie lubię · 1 Agnieszka Kaszczuk Niestety musza kasiu byc 60/90 te mniejsze wysowaja sie spod dupci i moczy sie poslanie,ja raz kupilam i wyslalam, niestety kasia powiedziala ze dla felcia takie male to jak husteczki... 24 kwietnia o 10:14 przez: telefon komórkowy · Lubię to! Kasia Piotrowska OK - nie ma sprawy!!! 24 kwietnia o 10:14 · Lubię to! Kasia Piotrowska Podeśle za tydz/ 2 tyg znów z 50szt . A może upoluje jakąs promocję! 24 kwietnia o 10:15 · Nie lubię · 1 Agnieszka Kaszczuk Dzieki serdeczne:):) to ja spokojnie kupie obroze Preventic.felcio w zeszlym roku nabawil sie nuzycy-oczywiscie zarazil Alfiego-to kasi 2 z 3 psow.alfi to zabrany ze schroniska po przejsciach psiak,jeszcze pusia jest,ale ona od zawsze u kasi:) wiec psiaki zachorowaly na nuzyce,teraz co roku trzeba kupowac obroze aby zapobiec nawrotowi. 24 kwietnia o 10:20 przez: telefon komórkowy · Lubię to! Kasia Piotrowska SUPER! 24 kwietnia o 10:21 · Nie lubię · 1 Agnieszka Kaszczuk Kasiu,dziękujemy-podkłady dotarły dziś 24 kwietnia o 15:21 · Lubi
-
3,5 miesięczny SZKIELET. MA DOM :-)
RudziaPaula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ale tragedia :( -
[quote name='Ewa Marta']Kasiu, możesz wysłać zdjęcie do mnie [email protected] i też je wstawię. Nie piszę, ale śledzę wątek Farela, którego poznałam na SGGW. To wspaniały pies i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej u niego. Witaj Ewo,właśnie rozmawiałam z Kasią:) wyśle Ci zdjęcia :) Dzięki serdeczne :)
-
Nie o Kasie chodziło :) Kasia to super babka i napewno nie stara!:) ha ha ha masz rację...myśl była inna...wiadomo o co chodzi z tym siusianiem-nie wiadomo czemu siusia FAREL pod siebie,na materac,idąc sobie....Kasi nie jest na pewno do śmiechu bo "aromat" nie jest przyjemny :( Przyjmował leki,ale od pewnego czasu wetka nie odzywa się wiec nie wiadomo przyczyny.Może to nie choroba może po prostu starosc :) Miłego dnia :) dzięki wolf za uśmiech i u mnie go wywołałes :) Dotarły do mnie podkłady od Kasi P. z fb- druga paczka(mam cichą nadzieję ze może nie ostatnia,albo może nie będą potrzebne aż tak..)wyślę ją w czwartek to w poniedziałek powinny do Felcia dotrzec:)
-
Saba juz nie szuka domku -juz go ma zostaje z nami
RudziaPaula replied to lucia's topic in Już w nowym domu
Jak Sabcia???????