Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Powodzenia Denisku :) Mam nadzieję, że stres szybko minie i Denis zacznie się normalnie zachowywać w domciu :)
  2. Ludzi chyba odstrasza jej siwa mordeczka :shake: i wycie... bo jak ją zostawiam w boksie to wyje chwilkę ale potem zaraz się uspokaja...
  3. A jak oddawałam Rambo i Tungę to Sonia taka smutna leżała w boksie i nawet się nie ruszyła...
  4. urocza jest Pegi :) taka malutka, a ile ma siły i energii w sobie :)
  5. Mnie się dziś chciało śmiać jak wychodziłaś z Karbonem, a ja stałam z Rambo i Karbon szedł prosto nawet nie patrzył na Rambo, a jednak cichutko powarkiwał sobie :D
  6. Hehehe :D Chyba musiało to oryginalnie wyglądać, bo wszyscy za nami patrzyli :D :D :D
  7. Kolejny spacerek za nami :) Tunga bardzo chciała dziś wyjść z boksu, chwilkę potem ciągnęła na smyczy ale zaraz się uspokoiła i wszystko wróciło do normy :) Zaskoczyła mnie też, bo jak wyszła to się tak cieszyła, że nawet skakała do góry i szalała wokoło mnie :) Niestety nie miała apetytu, prawie nic nie zjadła, a pracownicy mówili, że w schronisku też bardzo mało je :( Na spacerku była z Rambo i świetnie się razem dogadywali, jedynie o głaskanie Tunga była troszkę zazdrosna i zaraz jak zobaczyła, że głaskam Rambo to tez wciskała łebek :) Tunga to pies aniołek - jest taka grzeczna i posłuszna naprawdę psi ideał :)
  8. Dzisiaj Rambo musiał wyjść ze mną na spacerek, bo Marcin w pracy :) Na początku bardzo się zdziwił, że to ja po Niego przyszłam i trochę się bał ale potem po wyjściu z boksu już był pełny radości :) Dogadywał się z Tungą, pięknie razem chodzili na smyczy :) Jak na chwilkę zostawiłam go w schronisku z kimś innym to okropnie ciągnął w moją stronę... Apetyt standardowo miał duży, ale on w schronisku podobno zjada podwójną porcję codziennie :) Rana po kastracji goi się bardzo ładnie. Dziś też na spacerze zaczepił Nas pewien Pan i chciał pogłaskać Rambo i Tungę, ona nastawiała się i przymilała ale Rambo nie dał się dotknąć, bardzo boi się obcych... W sobotę kolejny spacerek już z Marcinem :) A telefon nadal milczy... :(
  9. zapisuję bidulka :( będę chociaż podnosić i oczywiście trzymać mocno kciuki za Niego.
  10. [quote name='MagdaB']Nie odwiedza nas zbyt wiele osób, ale i tak napiszę :). Flawia była na spacerze w sobote. Tym razem tylko z Omegą. Dziewczyna miała dużo radości, robiła orbitki cały czas. Wraca jak tylko ja zawołam. Cudowne z niej psisko. Martwi mnie to, że ma wyróżnione ogłoszenie, a nikt nie pyta/nie dzwoni :(.[/QUOTE] A na jakim portalu Jej teraz Magda wyróżniałaś ogłoszenie?
  11. bardzo się cieszę, że Gucio już się do Ciebie tak przyzwyczaił i nie widać już tego wystraszonego psiaka :) widać jaki jest szczęśliwy na tych spacerach :)
  12. [quote name='maciaszek']Tunga powędrowała na katowicki wątek. Ma też kartę na stronie fundacji i nową na stronie schroniska. :) Piękna jest. Aż ma się ochotę zanurzyć dłoń w tej sierści ;).[/QUOTE] Dziękujemy pięknie Kasiu :) Ojjj piękna to ona jest :loveu: i ta sierść...
  13. Dla Tungi: 1. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,75632,Lw==.html[/url] 2. [url]http://katowice.olx.pl/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-iid-509565267[/url] 3. [url]http://tablica.pl/oferta/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-ID2R6a9.html[/url] 4. [url]http://www.neeon.pl/725164-tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku.html[/url] 5. [url]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-l37501.html?me=1[/url] 6. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku/59651[/url] 7. [url]http://alegratka.pl/ogloszenie/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-22225125.html[/url] 8. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku,87299[/url] 9. [url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7265[/url] 10. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/167275/Tunga---przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku/[/url] 11. [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-483431132?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D483431132%26Guid%3D13e94466-4610-a20b-26a0-cd30fffd81b0%26Location%3D3200285&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=77049420%3B483431132%3B77049420%3B3200285%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1368287243149&secev=AQAAAT6GllgAAM0AAAABACIxM2U5NDQ2NmI4ZC5hMjBiMjc1LjIyZTVhLmZmZmFkYTIxAAAAAQAAAAAc0JLcABDgpy2Jf8saNgh2TqUZi6IT3qSW&wmid=483431132[/url] 12. [url]http://www.eoferty.com.pl/tunga_przyjacielska_spokojna_i_madra_sunia_szuk_321097.html[/url] 13. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tunga---przyjacielska,-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-id65567.html[/url] 14. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku,FCi4[/url] 15. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2079747395/katowice-Tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku.html[/url] 16. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku/2774759[/url] 17. [url]http://katowice.lento.pl/tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra,1037095.html[/url] 18. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/293625-tunga-przyjacielska-spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku-oferta-katowice/[/url] 19. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/55423/tunga---przyjacielska--spokojna-i-madra-sunia-szuka-domku/[/url] 20. [url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Tunga_-_przyjacielska_spokojna_i_madra_sunia_szuka_domku_12645.html[/url] 21. [url]http://owi.pl/ogloszenie/Tunga_-_przyjacielska_spokojna_i_madra_sunia_szuka_domku,834557[/url]
  14. [quote name='soboz4']dziś w Ikei dałam ludziom (bardzo sympatyczni, dom z ogrodem) kontakt do Ciebie bo są zainteresowani sunią owczarkowatą, mają do Ciebie dzwonić![/QUOTE] super dzięki :) :) :)
  15. Pewnie za długo nie posiedzi... tylko, żeby dobry domek Jej się trafił, bo ona jest typowo kanapową suczką, dziś w schronisku zaraz chciała się pakować na fotele :)
  16. Hehehe więc mieliście "pachnący" spacerek :D Jakoś jestem w stanie uwierzyć nawet w to, że Agent wolałby biegać w deszczu :)
  17. Faktycznie jest różnica... na tych czwartkowych taki zadowolony i uśmiechnięty, a na tych dzisiejszych taki smutny... Mam nadzieję, że to tylko jakieś mało poważne zatrucie, czy ból brzuszka i szybciutko przejdzie.
  18. uśmiechnięty pycholek :) świetne zdjęcia :)
  19. Zapraszam wszystkich do Tungi :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dpdTMHNiS6k/UY47qf2wNkI/AAAAAAAC7MI/LEgVwp63H2E/s720/IMG_8992.JPG[/img] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243312-Tunga-przyjacielska-u%C5%82o%C5%BCona-i-spokojna-suczka-szuka-domciu-%29?p=20839641#post20839641[/url]
  20. i jeszcze kilka zdjęć :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wher8hHZHds/UY48aKkDDoI/AAAAAAAC7Po/qYsFcXwOQB8/s512/IMG_9029.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nzz8bZn0UpQ/UY48UORRM7I/AAAAAAAC7PA/9kdWFxTMGnw/s720/IMG_9026.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zu5Moyr-rGk/UY48aHbOoCI/AAAAAAAC7Pk/1hFddVbaInQ/s512/IMG_9030.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-vi_t28765So/UY479TcomAI/AAAAAAAC7NY/XNB_W5sxEss/s720/IMG_9005.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-zR4xUq7ncqo/UY48DDb3M9I/AAAAAAAC7Nw/-AqbHwbV3g0/s720/IMG_9007.JPG[/img]
  21. Za Nami drugi spacerek, a Tunga już się bardzo do mnie przyzwyczaiła, bo dziś jak została dwie minuty z Marcinem to chciała się wyrwać ze smyczy i najchętniej do mnie przybiec. Jest naprawdę taka spokojna, stateczna, usłuchana i nawet po drugim spacerku bardzo dobrze reaguje na imię :) Ciągle zastanawiam się, czy może komuś nie uciekła ale mija już miesiąc, a nikt Jej nie szuka... Sierść nadal jest taka piękna i puszysta nic tylko ją czochrać :D :D :D Zresztą jak wyciągałam ją dziś z boksu to naprawdę ciężko było z tej grzywie znaleźć to małe oczko od obroży :D Fajnie, że Tunga dogaduje się z każdym psem i możemy bez problemów koło każdego przejść :) Jedynie przekonałam się, że wody to nie lubi, bo dziś łapek nawet zmoczyć nie chciała. Jak ją oddawałam do boksu to wchodzi bardzo chętnie z podniesionym ogonem, nawet ciągnie w tamtą stronę jak wracamy ale jak już ją zamknę i odchodzę to wyje cichutko jak wilk do księżyca... Tutaj jeszcze więcej zdjęć :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UC4dS4vr6D0/UY48DPQdJNI/AAAAAAAC7Ns/_MfYIyH2Su0/s512/IMG_9010.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_NvttAcDlgY/UY48UUmMCUI/AAAAAAAC7PI/1E8B8rfXiLw/s512/IMG_9027.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tXwICnqjbHA/UY473k9dRII/AAAAAAAC7NA/Zmq1vPL0V0A/s512/IMG_9000.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ptZPGEoLXDI/UY47qsGjbPI/AAAAAAAC7MM/H4O8Rg4voS8/s512/IMG_8991.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kYunVLCINpY/UY48OXkYxAI/AAAAAAAC7Os/kNXXfHPEel8/s512/IMG_9021.JPG[/img]
×
×
  • Create New...