-
Posts
9700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania91sc
-
[quote name='Agnieszka.D']Dzięki ;) na któregoś musimy się w końcu zdecydować :) JESTEŚMY JUŻ Z NESI W DOMU! :multi: Ona jest cudowna, szalała po całym mieszkaniu, bałam się że dobije do ściany :D zjadła, poszalała, oczy jej się świecą a ogon nie przestaje merdać <3 a teraz śpi na moich kolanach :loveu:[/QUOTE] Cudowne wieści :) Czekamy zatem na więcej i na zdjęcia oczywiście :)
-
jestem i ja :)
-
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
ania91sc replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
Jakie czułe objęcie na tym jednym zdjęciu :loveu: -
Mam nadzieję, że nie przywita tak nowych właścicieli jak przyjdą go odwiedzić w końcu do schroniska :D
-
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
ania91sc replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam wrażenie jakby Doris znowu troszkę przytyła :D Naprawdę kochany z Niej psiak :) Jak tylko mój albo Magdy woreczek zaczynał szeleścić to Doris od razu stała pod nogami :D -
A chciałem być jamnikiem... KARBON znalazł DOM!
ania91sc replied to choba's topic in Już w nowym domu
Ja już widziałam jak elegancko spacerowaliście po parku :) -
Tajfun - duży pieszczoch w typie ON-ka ZNALAZŁ DOM!
ania91sc replied to choba's topic in Już w nowym domu
To jesteście odważne dziewczyny :D Ale tak na serio fajnie, że próbujecie chodzić z nimi razem na wybieg :) Może w końcu obędzie się bez spięć :) -
TOŚKA łaciata piękność JUŻ W NOWYM DOMU!!!
ania91sc replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Tośka po prostu lubi rządzić w towarzystwie innych psów :) Ciekawe jak będzie w sobotę :D :D :D -
Bugiś poszedł dzisiaj na spacerek jako drugi, musiał poczekać trochę aż Mura się wyspaceruje :) Kiedy podeszłam z Magdą do jego boksu to bardzo się ucieszył ale oczywiście z zapinaniem standardowo był problem na szczęście po wyjściu z boksu jest już tylko lepiej :D Bugi to taki kochany psiak, taka przylepa. Na spacerze trochę poszalał, powygłupiał się, widać było, że jest szczęśliwy ze spacerku :) Przypomnieliśmy sobie komendy, które zresztą chłopak pamiętał :) Dowiedziałam się dzisiaj od Pani Ani, że Bugi ma największy apetyt w schronisku - zjada dosłownie wszystko, nawet suche jak mu się nasypie to znika w mig :D Aha dzisiaj zważyłam Bugiego i muszę powiedzieć, że trochę się zdziwiłam, bo waży 19 kg :crazyeye: Także Kasiu jakbyś mogła zmienić w opisie i ewentualnie na picasie :) Na koniec posiedzieliśmy trochę w schronisku i się wyprzytulaliśmy co Bugiś uwielbia :)
-
Murka dzisiaj zaliczyła spacerek ze mną, bo Marcin niestety nie dał rady przyjechać. Poszłyśmy na spacerek najpierw same - Mura na początku była strasznie wesoła, rozbrykana i taka radosna aż miło się na Nią patrzyło :) Oprócz tego, że była taka radosna to wszystko ją interesowało na spacerze, wszystko chciała obwąchać i nawet leciutko ciągnęła na smyczy ale oczywiście to trwało bardzo krótko, potem już tylko chciała się głaskać i chodziła przy nodze :) Później dołączyła do Nas Tośka razem z Magdą i myślałam, że to Murka zacznie ale było odwrotnie :D A Mura o dziwo nawet nie odwarknęła :) Miała bardzo duży apetyt i jak tylko sięgałam do kieszeni po parówki to Mura robiła oczy jak 5 złoty (tak śmiesznie to wyglądało :D), poćwiczyłyśmy też trochę komendy, które Mura pięknie wykonywała. Do boksu wracała bardzo smutna :( :( :( Kiedy Ona w końcu znajdzie ten wymarzony domek???
-
[quote name='diana79']mam pytanie czy w schronisku można wysterylizować dzikie kotki jeżeli tak to czy po sterylce mogą je przetrzymać kilka dni aż dojdą do siebie?[/QUOTE] Nie mam pojecia niestety... Ale najlepiej zadzwonić do Iwony od kotów, numer możesz znaleźć tutaj na stronie: [url]http://przystanekschronisko.org/wolontariat[/url] na pewno ona powie co i jak :)
-
Pino - wesoły psiak w typie pekińczyka już w domu :)
ania91sc replied to AlaRottweiler's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) -
Biedny tyyyyle już czeka na domek... :(
-
TOŚKA łaciata piękność JUŻ W NOWYM DOMU!!!
ania91sc replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Jakaś taka Tośka smutna jest na zdjęciach :( Oby w końcu ktoś godny zaufania przyjechał :) -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
ania91sc replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Świetne jest to ostatnie zdjęcie :) :) :) -
Neron - po dłuuuuugim pobycie w schronisku znalazł domek!!! :)
ania91sc replied to ania91sc's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaB']Wiadomo jak minęła noc?[/QUOTE] Pan nie dzwonił więc chyba dobrze :) Nie chcą do Niego też codziennie dzwonić, odezwę się znowu za tydzień, dwa, a potem wizyta :)