Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. [quote name='Agnieszka.D']Dzięki ;) na któregoś musimy się w końcu zdecydować :) JESTEŚMY JUŻ Z NESI W DOMU! :multi: Ona jest cudowna, szalała po całym mieszkaniu, bałam się że dobije do ściany :D zjadła, poszalała, oczy jej się świecą a ogon nie przestaje merdać <3 a teraz śpi na moich kolanach :loveu:[/QUOTE] Cudowne wieści :) Czekamy zatem na więcej i na zdjęcia oczywiście :)
  2. [quote name='słodkokwaśna']Cudna sunieczka:) trzymam mocno kciuki za dobry domek.[/QUOTE] Witamy serdecznie na wątku :)
  3. jestem i ja :)
  4. Jakie czułe objęcie na tym jednym zdjęciu :loveu:
  5. Naprawdę zupełnie inaczej zachowuje się jak jest z kimś innym na spacerze... zresztą jeden z pracowników mówił mi, że Mura raczej przyzwyczaja się do jednej osoby, bo do nich do tej pory jest tak obojętnie nastawiona...
  6. Mam nadzieję, że nie przywita tak nowych właścicieli jak przyjdą go odwiedzić w końcu do schroniska :D
  7. Dzisiaj miałam wrażenie jakby Doris znowu troszkę przytyła :D Naprawdę kochany z Niej psiak :) Jak tylko mój albo Magdy woreczek zaczynał szeleścić to Doris od razu stała pod nogami :D
  8. Ja już widziałam jak elegancko spacerowaliście po parku :)
  9. To jesteście odważne dziewczyny :D Ale tak na serio fajnie, że próbujecie chodzić z nimi razem na wybieg :) Może w końcu obędzie się bez spięć :)
  10. Tośka po prostu lubi rządzić w towarzystwie innych psów :) Ciekawe jak będzie w sobotę :D :D :D
  11. Bugiś poszedł dzisiaj na spacerek jako drugi, musiał poczekać trochę aż Mura się wyspaceruje :) Kiedy podeszłam z Magdą do jego boksu to bardzo się ucieszył ale oczywiście z zapinaniem standardowo był problem na szczęście po wyjściu z boksu jest już tylko lepiej :D Bugi to taki kochany psiak, taka przylepa. Na spacerze trochę poszalał, powygłupiał się, widać było, że jest szczęśliwy ze spacerku :) Przypomnieliśmy sobie komendy, które zresztą chłopak pamiętał :) Dowiedziałam się dzisiaj od Pani Ani, że Bugi ma największy apetyt w schronisku - zjada dosłownie wszystko, nawet suche jak mu się nasypie to znika w mig :D Aha dzisiaj zważyłam Bugiego i muszę powiedzieć, że trochę się zdziwiłam, bo waży 19 kg :crazyeye: Także Kasiu jakbyś mogła zmienić w opisie i ewentualnie na picasie :) Na koniec posiedzieliśmy trochę w schronisku i się wyprzytulaliśmy co Bugiś uwielbia :)
  12. Murka dzisiaj zaliczyła spacerek ze mną, bo Marcin niestety nie dał rady przyjechać. Poszłyśmy na spacerek najpierw same - Mura na początku była strasznie wesoła, rozbrykana i taka radosna aż miło się na Nią patrzyło :) Oprócz tego, że była taka radosna to wszystko ją interesowało na spacerze, wszystko chciała obwąchać i nawet leciutko ciągnęła na smyczy ale oczywiście to trwało bardzo krótko, potem już tylko chciała się głaskać i chodziła przy nodze :) Później dołączyła do Nas Tośka razem z Magdą i myślałam, że to Murka zacznie ale było odwrotnie :D A Mura o dziwo nawet nie odwarknęła :) Miała bardzo duży apetyt i jak tylko sięgałam do kieszeni po parówki to Mura robiła oczy jak 5 złoty (tak śmiesznie to wyglądało :D), poćwiczyłyśmy też trochę komendy, które Mura pięknie wykonywała. Do boksu wracała bardzo smutna :( :( :( Kiedy Ona w końcu znajdzie ten wymarzony domek???
  13. Biedny psiak :( Oby się udało go złapać, bo pogoda naprawdę "nieciekawa"...
  14. Zapraszam na bazarek dla naszych psiaków :) Zapraszam zarówno do kupowania jak i podrzucania :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249239-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Przystanek-Schronisko-do-18-12-13-r-do-22-00-ZAPRASZAMY!!!-%29?p=21618660#post21618660[/url]
  15. Zajmuje się nim Paulina K., musisz do Niej na fb napisać (psiak ma tam też wydarzenie) :)
  16. [quote name='maciaszek']Przelałam na konto ania91sc 37,50 zł na antyramy + zdjęcie + podziękowanie dla pana, który zaopatrzył nasze psiaki w legowiska :). Mamy teraz: [B][FONT=Verdana]246,27 zł.[/FONT][/B][/QUOTE] Pieniążki już na koncie - dziękuję :)
  17. [quote name='diana79']mam pytanie czy w schronisku można wysterylizować dzikie kotki jeżeli tak to czy po sterylce mogą je przetrzymać kilka dni aż dojdą do siebie?[/QUOTE] Nie mam pojecia niestety... Ale najlepiej zadzwonić do Iwony od kotów, numer możesz znaleźć tutaj na stronie: [url]http://przystanekschronisko.org/wolontariat[/url] na pewno ona powie co i jak :)
  18. [quote name='saphira18']z mojej strony i eweski odpada:shake: niestety praca i studia pochłaniają nasz czas[/QUOTE] Niestety ja też nie dam rady, ledwo z "normalnymi" bazarkami wyrabiam :(
  19. Biedny tyyyyle już czeka na domek... :(
  20. Jakaś taka Tośka smutna jest na zdjęciach :( Oby w końcu ktoś godny zaufania przyjechał :)
  21. Świetne jest to ostatnie zdjęcie :) :) :)
  22. [quote name='MagdaB']Wiadomo jak minęła noc?[/QUOTE] Pan nie dzwonił więc chyba dobrze :) Nie chcą do Niego też codziennie dzwonić, odezwę się znowu za tydzień, dwa, a potem wizyta :)
  23. jestem na zaproszenie - będę zaglądać :)
×
×
  • Create New...